NAJROMANTICNIJI GRAD

Jesam Beogradjanin,i mogu da se pozivam ovde da Beograd ipak jeste neki romanticni grad.
Ali ja bih ovo vezao za proslost,i rekao bih da sam najromanticnije momente doziveo u Vranju pre 4 godine,na brdu iznad grada,odakle se pogled zaista protezao tako siroko....
Ne znam,nisam u stanju da kazem da je to i to mesto tako romanticno,s obzirom na kolicicu pozitivnih emocja koje sam doziveo.
Tako je bilo i 1997 godine,park na Banovom Brdu,gde sam se svakoga dana sastajao sa mojom fatlanom ljubavi.Jutro,dan,vece,svejedno,uvek je bila najlepsa kada je stajala zimi na stazici koja je bila pokrivena sngom.
 
Postoje razna mesta... neka su ovekovecena sa fatalnim i velikim ljubavima, neka su oznacena kao romanticna ali po meni najromanticnije mesto na celom svetu je upravo ono mesto na kojem stojite u zagrljaju voljene osobe :!: Mesto na kome se dve duse spajaju u jedno... i tada upravo to mesto postaje centar sveta, centar univerzuma, centar i mesto vase ljubavi!!! Najromanticnije mesto na svetu :D

To je bar moje misljenje :) a ako cemo bas o lokaciji onda je to Bezanijska Kosa (Bg) uzvisenje pored tunela i predivan pogled na najlepsi grad :D :D
 
Blaza:
Postoje razna mesta... neka su ovekovecena sa fatalnim i velikim ljubavima, neka su oznacena kao romanticna ali po meni najromanticnije mesto na celom svetu je upravo ono mesto na kojem stojite u zagrljaju voljene osobe :!: Mesto na kome se dve duse spajaju u jedno... i tada upravo to mesto postaje centar sveta, centar univerzuma, centar i mesto vase ljubavi!!! Najromanticnije mesto na svetu :D

To je bar moje misljenje :) a ako cemo bas o lokaciji onda je to Bezanijska Kosa (Bg) uzvisenje pored tunela i predivan pogled na najlepsi grad :D :D

za prvi deo se apsolutno slažem!!! A najromantičniji grad-NOVI SAD :wink:
 
Sve je to lepo,ali ja Vam od srca svima zelim da odete do Mauricijusa i gradica Mahani...nekih 5-6 hiljada stanovnika,na 70 km od Port_luja glavnog grada Mauricijusa.E.....ono treba doziveti..........
 
DON:
Sve je to lepo,ali ja Vam od srca svima zelim da odete do Mauricijusa i gradica Mahani...nekih 5-6 hiljada stanovnika,na 70 km od Port_luja glavnog grada Mauricijusa.E.....ono treba doziveti..........
Jel znas da mi je to velika zelja - Mauricijus ili Madagaskar...od tolike mape sveta srce me nekako tamo vuce i nadam se da cu svoj san jednom ostvariti....
 
Jel znas da mi je to velika zelja - Mauricijus ili Madagaskar...od tolike mape sveta srce me nekako tamo vuce i nadam se da cu svoj san jednom ostvariti....[/quote]


......A kad jednom odes tamo(nije to tako skupo!) pozeleces da se nikad ne vratis...ja evo vec treca godina i necu Bogami menjati destinaciju........
 
DON:
Jel znas da mi je to velika zelja - Mauricijus ili Madagaskar...od tolike mape sveta srce me nekako tamo vuce i nadam se da cu svoj san jednom ostvariti....


......A kad jednom odes tamo(nije to tako skupo!) pozeleces da se nikad ne vratis...ja evo vec treca godina i necu Bogami menjati destinaciju........[/quote]
Eh...ko zna , mozda se jednom ni ne vratis .... :wink:
 
Eh...ko zna , mozda se jednom ni ne vratis .... :wink:[/quote]


Hahahahhahaa...a to bi Ti zelela,a?:))))))
Mora te razocaram,mozda i najverovatnije odem al Swedsku,ali cu se u svoj grad,grad meraka i sevdaha,grad derta i vecitog zala za mladoscu....UVEK VRACATI.Moj grad(svaka cast i Novom Sadu i Beogradu) je na svu srecu uspeo da sacuva ROMANTIKU ,LJUBAV...i sve ono sto ide uz to.


PoZ
 
DON:
Eh...ko zna , mozda se jednom ni ne vratis .... :wink:


Hahahahhahaa...a to bi Ti zelela,a?:))))))
Mora te razocaram,mozda i najverovatnije odem al Swedsku,ali cu se u svoj grad,grad meraka i sevdaha,grad derta i vecitog zala za mladoscu....UVEK VRACATI.Moj grad(svaka cast i Novom Sadu i Beogradu) je na svu srecu uspeo da sacuva ROMANTIKU ,LJUBAV...i sve ono sto ide uz to.


PoZ[/quote]

Ma neee, nisam tako mislila :lol: e bas si blesav, kiss :D
 
Ziki:
Ne mogu, a da se ne slozhim sa obozhavaocima NS-a. Dajte ljudi, kako tvrdjava može da se takmiči sa bilo čim od toga svega nabrojanog, NS rules...
A mozhda i mozhe, ali u nekoj drugoj galaksiji??? :lol: :lol: :lol:

Stvarno, Novi Sad je veoma poseban grad. Velika je razlika između njega i Beograda.
Najbolja je naša Đava i šetnja kejom 8)
 

Back
Top