zadto neki muskarci jednostavno cute

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Moglo bi se reci da gotovo svaka zena voli pomalo misticnog tipa koji ne odaje svoje osecaje tako lako i koji cuti ne zato sto je glup i nema sta da kaze vec upravo zato sto je mudar...Manje vise sam uvek mogla da "provalim" u kojoj je ko kategoriji a kod jedne osobe mi je to jednostavno nepoznato...Naime ne radi se uopste o meni i nekim mojim zavrzlamama vec o slucaju zene koja je bila ukracoj ali burnoj vezi sa jednim covekom..iz te veze rodilo se dete za koje on jednostavno nece da cuje cak stavise ne veruje da je to istina buduci da ih daljina razdvaja...Nisu se rastali oko neke krupne stvari jednostavno je njegovo interesovanje splasnulo..Ona se ne miri sa tim vec mu salje cesto poruke uglavnom informisuci ga o detetu iako on ne daje glasa od sebe...Poslala mu je more tih poruka prvo je bila ljuta, zatim tuzna pa opet besna a sad kad su joj se osecajii stisali uglavnom su to duhovite poruke... On ni na jednu ne odgovara kao da je u zemlju propao a jos uvek ima isti br. Ja ponekad u sali kazem pa da sam na nj mestu bar bi napisala jednu recenicu..u stilu..dobro rodila si dete zeno gaji ga mene to ne uzanima i zaboravi me...On nista ne govori sto moju prijateljicu nervira jer ostale su neke stvari nedorecene u celoj situaciji...Je li moguce da neko toliko moze terati inat pa i po cenu ignorisanja sopstvenog deteta...Ja kazem u redu je ako vise nju ne zeli ali moze li covek tako preci preko cinjenice da negde ima zdravo dete...Uh bas sam opsirna...ne znam jeste li me razumeli...Mozda je trebalo samo kratko da pitam...Kako biste vi reagovali..Jeli u pravu sto cuti ili biste morali nesto reci pa makar je i oterali dodjavola...
 
ariela:
Moglo bi se reci da gotovo svaka zena voli pomalo misticnog tipa koji ne odaje svoje osecaje tako lako i koji cuti ne zato sto je glup i nema sta da kaze vec upravo zato sto je mudar...Manje vise sam uvek mogla da "provalim" u kojoj je ko kategoriji a kod jedne osobe mi je to jednostavno nepoznato...Naime ne radi se uopste o meni i nekim mojim zavrzlamama vec o slucaju zene koja je bila ukracoj ali burnoj vezi sa jednim covekom..iz te veze rodilo se dete za koje on jednostavno nece da cuje cak stavise ne veruje da je to istina buduci da ih daljina razdvaja...Nisu se rastali oko neke krupne stvari jednostavno je njegovo interesovanje splasnulo..Ona se ne miri sa tim vec mu salje cesto poruke uglavnom informisuci ga o detetu iako on ne daje glasa od sebe...Poslala mu je more tih poruka prvo je bila ljuta, zatim tuzna pa opet besna a sad kad su joj se osecajii stisali uglavnom su to duhovite poruke... On ni na jednu ne odgovara kao da je u zemlju propao a jos uvek ima isti br. Ja ponekad u sali kazem pa da sam na nj mestu bar bi napisala jednu recenicu..u stilu..dobro rodila si dete zeno gaji ga mene to ne uzanima i zaboravi me...On nista ne govori sto moju prijateljicu nervira jer ostale su neke stvari nedorecene u celoj situaciji...Je li moguce da neko toliko moze terati inat pa i po cenu ignorisanja sopstvenog deteta...Ja kazem u redu je ako vise nju ne zeli ali moze li covek tako preci preko cinjenice da negde ima zdravo dete...Uh bas sam opsirna...ne znam jeste li me razumeli...Mozda je trebalo samo kratko da pitam...Kako biste vi reagovali..Jeli u pravu sto cuti ili biste morali nesto reci pa makar je i oterali dodjavola...

Da sam ja u toj situaciji:
pa ja bih bar porukicu napisao,ma nazvao bih...Ja stvarno ne razumem kako neko moze biti tako ravnodushan prema sopstvenom detetu :shock:
 
jagodica:
ma desava se...jedino da ga juri sudski ako je bash entuzijasta...zbog para
Slazem se da detetu treba i drugi roditelj.Ukoliko je takav moron(a jeste ocigledno)treba ga sudski goniti,ne zbog novca nego zbog buducnosti deteta.Treba da se zna ko mu je otac.Ovo je jos uvek patrijahalna sredina i takva deca ce vuci dozivotne traume.A da se bori ona za njega,pa to je apsurd,sta ce joj takva dijabola.
 
ariela:
Moglo bi se reci da gotovo svaka zena voli pomalo misticnog tipa koji ne odaje svoje osecaje tako lako i koji cuti ne zato sto je glup i nema sta da kaze vec upravo zato sto je mudar...Manje vise sam uvek mogla da "provalim" u kojoj je ko kategoriji a kod jedne osobe mi je to jednostavno nepoznato...Naime ne radi se uopste o meni i nekim mojim zavrzlamama vec o slucaju zene koja je bila ukracoj ali burnoj vezi sa jednim covekom..iz te veze rodilo se dete za koje on jednostavno nece da cuje cak stavise ne veruje da je to istina buduci da ih daljina razdvaja...Nisu se rastali oko neke krupne stvari jednostavno je njegovo interesovanje splasnulo..Ona se ne miri sa tim vec mu salje cesto poruke uglavnom informisuci ga o detetu iako on ne daje glasa od sebe...Poslala mu je more tih poruka prvo je bila ljuta, zatim tuzna pa opet besna a sad kad su joj se osecajii stisali uglavnom su to duhovite poruke... On ni na jednu ne odgovara kao da je u zemlju propao a jos uvek ima isti br. Ja ponekad u sali kazem pa da sam na nj mestu bar bi napisala jednu recenicu..u stilu..dobro rodila si dete zeno gaji ga mene to ne uzanima i zaboravi me...On nista ne govori sto moju prijateljicu nervira jer ostale su neke stvari nedorecene u celoj situaciji...Je li moguce da neko toliko moze terati inat pa i po cenu ignorisanja sopstvenog deteta...Ja kazem u redu je ako vise nju ne zeli ali moze li covek tako preci preko cinjenice da negde ima zdravo dete...Uh bas sam opsirna...ne znam jeste li me razumeli...Mozda je trebalo samo kratko da pitam...Kako biste vi reagovali..Jeli u pravu sto cuti ili biste morali nesto reci pa makar je i oterali dodjavola...
- - -
 
Tuzni_patak:
I ...
Da li je mudar sto cuti ili nije?
Ma on ni M nije video od mudrosti...takvi muskarci su jednostavno kukavice i nista drugo.To u stvari i nije muskarac,jer bar ja pod tim nekim nazivom "muskara" podrazumevam osobu na koju mogu da racunam u svakom pogledu.On bre da ima hrabrosti suocio bi se sa cinjenicom da je postao bar bioloski otac,a da sam na njegovom mestu pitala bi se sta uciniti kad se to dete pojavi za nekih 10-15 godina,a pojavice se u to sam ubedjena...stvarno je bednik.Ja bi se ubila da mi se pojavvi dete za nekih par godina i da me pita "ako si na mamu bio ljut sta sa ti ja skrivila"volela bi da ga u tom momentu mogu videti i cuti taj njegov odgovor,bas bi me zanimalo koliko ce tad da bude mudar...Pozdrav!!!

Uh bas poludim na ovakve situacije :twisted: :twisted: :twisted: mogla bi da ga bijem....
 
ariela:
Ona se ne miri sa tim vec mu salje cesto poruke uglavnom informisuci ga o detetu iako on ne daje glasa od sebe...Poslala mu je more tih poruka prvo je bila ljuta, zatim tuzna pa opet besna a sad kad su joj se osecajii stisali uglavnom su to duhovite poruke... On ni na jednu ne odgovara kao da je u zemlju propao a jos uvek ima isti br.

Pricha je skroz debbilna.. skoro neverovatna...

Ko zna ko je ona.. jo$ gore... ko zna ko je ON...

U svakom sluchaju ni$ta gore od gloopacha koje vole "mistichne".. jer pre ili kasnije kad otkriju $ta ih zanima tu je kraj..

minus za USrannog oca, a kevi sa pola zdravog mozga ide ogroman plus za ljubav i entuzijazam :twisted:

 
Gospođice draga,
Sećaš li se o čemu sam Vam pričao u temi"trčanje oko dtrvete"koju ste takođe Vi postavili.E ovde ti je sličan slučaj :!: Naleteo čovek na neku fuksicu > odradio je i ona ostala trudna.Porodila se (što me baš čudi :shock: = valjda joj dosadio bludnički život) pa htela da se skrasi ali naletela na gubitnika.Sećaš li se da sam napisao da se i muškarcima bludničenje obije o glavu :D E to je to.Nego on da je sad pametan pa da joj predloži da urade DNK test da se uveri da je on otac :arrow: pa ako jeste onda da kaže "dami sa moralom" da će dete nositi njegovo prezime i da će 3 dana u sedmici biti kod njega , a on će njoj plaćati alimentaciju. :D
Tako bih ja uradio ako bi ikad doveo sebe u takvu situaciju u šta čisto sumnjam.
Nego naravoučenije cele ove priče je: da posle ... nema kajanja. :twisted:
Pozdrav 8)
 
wizard32:
Gospođice draga,
Sećaš li se o čemu sam Vam pričao u temi"trčanje oko dtrvete"koju ste takođe Vi postavili.E ovde ti je sličan slučaj :!: Naleteo čovek na neku fuksicu > odradio je i ona ostala trudna.Porodila se (što me baš čudi :shock: = valjda joj dosadio bludnički život) pa htela da se skrasi ali naletela na gubitnika.Sećaš li se da sam napisao da se i muškarcima bludničenje obije o glavu :D E to je to.Nego on da je sad pametan pa da joj predloži da urade DNK test da se uveri da je on otac :arrow: pa ako jeste onda da kaže "dami sa moralom" da će dete nositi njegovo prezime i da će 3 dana u sedmici biti kod njega , a on će njoj plaćati alimentaciju. :D
Tako bih ja uradio ako bi ikad doveo sebe u takvu situaciju u šta čisto sumnjam.
Nego naravoučenije cele ove priče je: da posle ... nema kajanja. :twisted:
Pozdrav 8)

Ako mi padne na pamet da zayebem neku svoju slobodnu poznanicu koja me nervira, jel možeš da mi ostaviš tvoj broj telefona? :roll:


ps:ovo je bila šala
 
Aha, napale ste oca (pa da, oni su uvek krivi), cek sada da vidimo u kakvoj su oni vezi bili pre rodjenja tog deteta, veza od par kresa ili par meseci, da li se on tu nesto pitao?
E sada moje drage ratoborne dame, ne branim ja njega ali bih vas pitao da li ste vi, koje ste ga tako zestoko napale, spremne da rodite dete muskarcu kog ne poznajete ali vas je bas to vece ponela strast pa ste naletele na budalu bez prezervativa (a gde je bio vas prezervativ?).
Zao mi je deteta, ima loseg oca i neodgovornu majku.
 
Mr. X:
Aha, napale ste oca (pa da, oni su uvek krivi), cek sada da vidimo u kakvoj su oni vezi bili pre rodjenja tog deteta, veza od par kresa ili par meseci, da li se on tu nesto pitao?
E sada moje drage ratoborne dame, ne branim ja njega ali bih vas pitao da li ste vi, koje ste ga tako zestoko napale, spremne da rodite dete muskarcu kog ne poznajete ali vas je bas to vece ponela strast pa ste naletele na budalu bez prezervativa (a gde je bio vas prezervativ?).
Zao mi je deteta, ima loseg oca i neodgovornu majku.
Ako sam te dobro razumela ona je trebala da prekine trudnocu...hm...stvarno sam iznenadjena to je ipak najlakse da se kaze"prekini trudnocu",a kako je majci to vas bas briga...kako god tvoje misljenje da bilo ona je ipak ispala fer i rodila to dete poklonila mu zivot,secam se da je gore neko naveo mozda je bila fufica e pa ja mislim da se fuficama ovako nesto ne desava,fufice imaju po ko zna koliko prekinutih trudnoca iza sebe...da ne davim vise svako ima svoje misljenje na ovu temu.Moje je da je on obicna kukavica bez osecanja,covek masina...mene bi bilo briga za nju al kako moze sopstveno dete da ignorise,a njoj zelim sve naj sa detetom...njega teraj u tri lepe.... :twisted: :twisted:
 
Ella:
Ako sam te dobro razumela ona je trebala da prekine trudnocu...hm...stvarno sam iznenadjena to je ipak najlakse da se kaze"prekini trudnocu",a kako je majci to vas bas briga...kako god tvoje misljenje da bilo ona je ipak ispala fer i rodila to dete poklonila mu zivot,secam se da je gore neko naveo mozda je bila fufica e pa ja mislim da se fuficama ovako nesto ne desava,fufice imaju po ko zna koliko prekinutih trudnoca iza sebe...
Naravno da nije trebala da prekine trudnocu.To je klasicno ubistvo kojih nazalost u Srbiji ima premnogo.Bas sam i bio napisao da me cudi to da je uopste i rodila dete :shock:
Ali isto sam tako to bio objasnio recima da joj je dosadio bludnicki zivot i da je osetila priliku da se skrasi, samo nije to bas tako lako.Sad ce se poprilicno namuciti dok ne iskaje svoje grehe :twisted: Ma uostalom pogledaj temu "trcanje oko drveta" ovo ti je samo nastavak te price :lol:
Pozdrav 8)
 
A otkud znate da je bila fufica.Mozda je zena skroz o.k.,pa joj se desilo...a vi odmah fufica...

Mozda i nije,ali odakle vi izvadiste zakljucak da je u pitanju neka fuksa ja stvarno ne znam...

Naravno da se i muskarac tu nesto pita...i shodno tome se i ponasa...

A da nije preterano inteligentna to stoji.Ja bih to resila sudskim putem.
 

Back
Top