Problem sa prepoznavanjem HD

apciha83

Zainteresovan član
Poruka
141
Pozdrav svima,
koristim plocu asus p5vd2-x i nabavio sam HD sata maxtor 300gb i pokushao da ga spojim na komp...kompjuter isti u biosu vidi (povremeno permutuje njegovo ime prilikom ucitavanja biosa) , u windowsu ga takodje povremeno vidi sa punim kapacitetom ali ne mogu nishta na njemu da radim pa ni format, ili sa smanjenom velicinom HD-a ili ponekada uopshe ne prikazuje....
Bios mi je update sa poslednjim datumom koji su proizvodjaci naveli,instalirao sam najnovije dodatke za prepoznavanje HD i opet je sve isto...
Bios sam postavljao na default nekoliko puta,pokushavao podeshavanja razna i opet je sve isto...
probao sam i da zamenim sata kabl,da zamenim naponski kabl...
ili ako bih isti upakovao u external rack koji nameravam uskoro da kupim,hoce li ga onda videti kako treba???
HD na drugim kompovima radi bez problema a HD koji ja koristim,jeste da je 160 GB radi ok...
Da li ploca ne podrzava HD te velicine ili shta je u pitanju...ako neko zna neka javi jel sam poceo da ludim :dash: :dash: :dash: :dontunderstand: :dontunderstand: :dontunderstand: :rotf: :rotf: :klap: :klap: :gace: :worth: :whistling: :whistling: :whistling: :sad2: .. i tako to....
 

Back
Top