Vodjenje ljubavi

A ko kaze da mi kad divljamo zapravo ne vodimo ljubav
,zasto jedno iskljucuje drugo?Po meni moze i ovo i ono,samo zavisi ko sa kim;)U sustini trenutno ne bih ni volela da je drugacije

tp o meni nikad nece biti jasno:confused:
verovatno americka filmska produkcija, pa kao, lagana muzika, lagani eks, lagani svrs...i ondak tooni nazovu-vodjenje ljubavi.
a kad nije lagano ondak to nije ljubav nego je to...fudbal?:think:
 
tp o meni nikad nece biti jasno:confused:
verovatno americka filmska produkcija, pa kao, lagana muzika, lagani eks, lagani svrs...i ondak tooni nazovu-vodjenje ljubavi.
a kad nije lagano ondak to nije ljubav nego je to...fudbal?:think:


Ma da kao, kamin,vino,ljubljenje bez jezika,on se penje na nju,ona jeci od zadovoljstva,kao svrsila je sta li,pritom on samo kao lezi na njoj i mrda se milimetar gore milimetar gore,hvala ti lepo:lol:ali neka hvala,prepustam to losim glumicama b produkcije;)
 
Ma da kao, kamin,vino,ljubljenje bez jezika,on se penje na nju,ona jeci od zadovoljstva,kao svrsila je sta li,pritom on samo kao lezi na njoj i mrda se milimetar gore milimetar gore,hvala ti lepo:lol:ali neka hvala,prepustam to losim glumicama b produkcije;)

i plus obavezne satenske spavacice sa puno karnerica, nezno roze ili plave boje..ona sva ko pahuljica...a on jos vise ko pahuljica, bljuv:confused:
 

Back
Top