neobicna situacija

ja sam plakala par puta posle svog i par puta posle njegovog..kad me prekinuo na pola:confused:

A jel ti se desilo da si u toku sexa sa momkom shvatila, da je baš on taj pravi jebach koji će te peglati do kraja života i da si tokom pseće poze plakala od radosti i suzama i mislima ( To majstore, care moj ) i nakon što si suzama natopila tepih ( usledio je obostrani svrš ), okrenula si se i poljubila i rekla mu to što si pomislila ?
 
A jel ti se desilo da si u toku sexa sa momkom shvatila, da je baš on taj pravi jebach koji će te peglati do kraja života i da si tokom pseće poze plakala od radosti i suzama i mislima ( To majstore, care moj ) i nakon što si suzama natopila tepih ( usledio je obostrani svrš ), okrenula si se i poljubila i rekla mu to što si pomislila ?

"a jel verujes da u televizoru zive mali ljudi?" M.Antic

ps. ne, toliko dramaticno ne :lol:
 
Hm... To bi bila bas nezgodna situacija... Iskreno, mislim da ne bih znala da tacno kazem kako bih se ponasala dok mi se isti scenario ne bi desio...

Bila bih prvo u soku, ne ocekujem to od svog decka pa bi se, ako bi se to desilo, jaaako iznenadila i zacudila. Sigurno bih pozelela da prekinem odnos i porazgovaram sa njim o otme, jer to nije normalno ponasanje i sigurno postoji neki problem.

Ono sto je sasvim sigurno je da ga ne bih osudjivala, ali bih zelela da znam zasto takva reakcija.
 
A jel nekom palo na pamet da bi mogao/mogla da krene da cmizdri jer se raznezio/raznezila skroz skroz skroz, a ne jer postoji neki problem. I kakvo prekidanje, ne prekidati nikad nista pre orgazma, pa i ako gori kuca i u sobu upadnu mama i sestra od ujaka
 
ne, mene je prekinuo jer je svrsio tik pre mog svrsavanja...
i ja sam samo videla sebe kako mi naviru suze i kako pocinjem uzasno uzasno da placem sa toliko pomesanih i nebuloznih osecanja a najvise od ocaja sto ne mogu da zaustavim suze...
 

Back
Top