Kako vi to vidite

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Realno da li muskarac stvarno ide u minus od momenta kad se ozeni? Stavite na stranu ljubav i sto voli svoju curu, ali sta on sve gubi kad udje u brak ili zajednicki zivot?

Naravno degen koji je prljav i zapusten sigurno dobija, jer ga nijedna zena nece pustiti prljavog, ali sta dobija lik koji je cist, interesantan, zanimljiv, slobodan, avanturista (pod avanturista ne onaj koji menja zene)?
 
Moj muz je ulaskom u brak usao u plus...dobio je plus 15 kilograma...
Salu na stranu...
Ne mislim da neophodno biva u minusu...zaisto to ne mislim, ali temeljim svoje tvrdnje iskljucivo na licnom iskustvu. Samo, i samo o plusu, u tom slucaju govorim...on se lepo ozenio...ali zato ja smatram da sam udajom usla u tezak minus, koji se vremenom samo pojacavao. Uh...upetljala sa m se, a mrzi me da raspetljavam...
 
Moj muz je ulaskom u brak usao u plus...dobio je plus 15 kilograma...
Salu na stranu...
Ne mislim da neophodno biva u minusu...zaisto to ne mislim, ali temeljim svoje tvrdnje iskljucivo na licnom iskustvu. Samo, i samo o plusu, u tom slucaju govorim...on se lepo ozenio...ali zato ja smatram da sam udajom usla u tezak minus, koji se vremenom samo pojacavao. Uh...upetljala sa m se, a mrzi me da raspetljavam...

Pa kakav je to plus ako je posao gican od 15 kila vise?

A zasto si usla u minus? Nije vam valja toliko mali stan da moras spavati u frizideru?
 
jeste, mushakrac bash udje u minus..ima ko da mu kuva, pegla, chisti iza njega, gaji decu, pushi, yebe, grebe i to sve for free :mrgreen:


A tesko da je for free, ja iz mog okruzenja vidim da oni daju celu platu zeni u kucu.

Ja to nikad ne bi napravio, nego bi je uhvatio za kosu istorbao na sporetu ko kravu i tako uvek kad god mi trazi platu u kucu.

Novci su za muskarce jer znaju sa novcima.
 
jeste, mushakrac bash udje u minus..ima ko da mu kuva, pegla, chisti iza njega, gaji decu, pushi, yebe, grebe i to sve for free :mrgreen:

evo ti odgovor sinnke, i jos u z to da ponesto dodam...
cisto da svoj minus objasnim...
njemu i dalje neko kuva, meni ne, ja kuvam sama sebi i drugima...
ista stvar sa pranjem, peglanjem vesa, sredjivanjem kuce, placanjem racuna i svim ostalim svakodnevnim s.ranjima...
od ne previse razmazene jedinice, postadoh necija sobarica/kuvarica etc.
izgubila sam time i svoje slobodno vreme koje je vec krajcovano postojanjem zajednickog deteta, o kome se ne vodi zajednicki briga...
a od macana sam dobila prasence, koje me pratilo u trudnoci u jelu, ali ne i u dijeti, nakon porodjaja...
oces jos?!
 
Poslednja izmena:
evo ti odgovor, i jos u z to da ponesto dodam...
cisto da svoj minus objasnim...
njemu i dalje neko kuva, meni ne, ja kuvam sama sebi i drugima...
ista stvar sa pranjem, peglanjem vesa, sredjivanjem kuce, placanjem racuna i svim ostalim svakodnevnim s.ranjima...
od ne previse razmazene jedinice, postadoh necija sobarica/kuvarica etc.
izgubila sam time i svoje slobodno vreme koje je vec krajcovano postojanjem zajednickog deteta, o kome se ne vodi zajednicki briga...
a od macana sam dobila prasence, koje me pratilo u trudnoci u jelu, ali ne i u dijeti, nakon porodjaja...
oces jos?!

100 maraka, hoću ja :)
 

Back
Top