Program za Tv karticu

General Dus@n

Iskusan
Poruka
6.505
Mozda ce vam sledeci tekst zvucati zesce glupo ali sta je tu je :D.....vredi pokusati
Dakle imam ASSUS My Cinema-P7131 Tv karticu....moje pitanje je: Da li mogu tu TV karticu pokrenuti preko nekog drugok programa? Uz Karticu sam dobio CyberLink PowerCinema koji je zesce sranjee...zbog mnogo toga. Na primer slika je katastrofalna,vise su paznje posvetili nekim idiotskim detaljima (kao na primer pregled slika,klipova itd...) a na primer rad sa samim Tv-om je ocajan....mali broj opcija,cak nema ni sleep time. Ako snimam neki sadrzaj pola sata,on na disku zauzme 700Mb i to na najmanjem kvalitetu...Ima mali broj kodeka...SVE U SVEMU JEDNO OGROMNO SRANJE....Dakle mogu li koristiti neki drugi program za TV karticu ili da se obesim :D......Unapred hvala :)
 
Sto, pitanje nije glupo.
Ovako imam TV kartu od kada sam kupio racunar......
Znaci mozes da pokrenes preko nekog drugog ako podrzava tvoju tv kartu, (moju podrzava), imas spisak kada instaliras program koje kartice podrzava, a cak i tada ako nema tvoje kartice na spisku, mozes da isprobavas preko drugih i tada hoce da radi.....

Dva ubedljivo najbolja programa za TV karte su :
1.DScaler
2.PowerVCR II

Ovaj prvi dosta zauzima procesorkog vremena (uglavnom 100% celo vreme kada je pokrenut), ali zato ima takav teletekst da ovi sa TV-a nemogu da mu pridju, po pitanju slike je fantastican, ali ako hoces nesto da snimis veoma lose opcije nudi.

Drugi program nepodrzava teletekst, slika za gledanje fantasticna, a snimci ekstra ispadaju, ima dosta podesavanja oko kvaliteta snimka i zvuka......

Sve u svemu, jedan nemoze da odradi posao, (bar meni), zato koristim oba, pa koji mi za sta zatreba....

Eto toliko pa ti vidi hoces li se odluciti za koji od pomenutih.
 
A jel ovaj drugi podrzava moju Tv karticu???
da ga nebih skidao za nista :D
Hvala ti puno :)

Trebalo bi da podrzava, skini pa vidi, nista te nekosta, gotovo sam 100% siguran da ce da sljaka :D.

a mene zanima jel moze ovaj prvi da podrzi karticu iz 2000-te pinnacelovu sa novijim drajverima (skinuti drajveri reko win update-a)

Znas sta program je tezak samo par MB, skini pa proveri, nije tesko.
Mogu ti samo reci da sam ti zacas video i nasao da podrzava Pinnacle Pro, Rave i Sat.
Ti probaj pa vidi, mislim da ce da sljaka......:D
 
jel moze neko da mi pomogne imam tv karu WinFast PVR2000 expert i sada sam digao sistem windows 7 i nasao sam neke drajvere na internetu posto nece oni sati sa cd-a ali sada radi ali nema zvuk jel ima neko neki predlog ili neki program preko koga bih mogao da gledam sa zvukom hwala unapred i pozzzdrav
 
jel moze neko da mi pomogne imam tv karu WinFast PVR2000 expert i sada sam digao sistem windows 7 i nasao sam neke drajvere na internetu posto nece oni sati sa cd-a ali sada radi ali nema zvuk jel ima neko neki predlog ili neki program preko koga bih mogao da gledam sa zvukom hwala unapred i pozzzdrav

Je li nemaš zvuka nikako ili nemaš samo preko TV Karte..
 

Back
Top