KOJA JE NAJBOLJA NOKIA ZA INTERNET?

Mislim da svaki mobilni telefon sa symbian operativnim sistemom moze da cuva stranice sa interneta, ali nisam siguran koji moze da ih posalje kao sms poruku.

Da bi kopirao neki text u sms poruku to je malo zahebanije da uradis sa neke web stranice.

Ali ako hoces da kopiras text iz nekog text dokumenta, symbian telefoni imaju "shift" taster (mali taster sa nacrtanom olovcicom na levoj strani tastature). U isto vreme drzis pritisnutu olovcicu i strelicom obelezavas text da bi ga na kraju kopirao i zalepio u sms poruku
 
trazis nemoguce sve su sa preklopom skuplje od tvoje ponudjene cene :) A da te pitam koji ce ti to. 100% sam siguran da ces to uraditi dva tri puta godisnje i gotovo. Moje misljenje ne vredi bacati novce

Pa dobro može i malo skuplja ali da je običan model,bez preklopa i da nije klizna,meni u suštini najviše treba da bih recimo skinuo satelitski kljuš i posle ga poslao kao poruku,da ne moram prepisivati na papir pa ponovo pisati kao sms poruku,ako me shvataš?Ne znam jel to mogu ove Nokie 5310 mussic,u krajnjem slušaju bar da mogu snimiti to u telefon ako ga ne mogu već poslati kao sms poruku
 
Poslednja izmena:
Za te pare ova:

1382d1196741804-nokia-9500-communicator-user-manual-nokia_9500.jpg
 
trazis nemoguce sve su sa preklopom skuplje od tvoje ponudjene cene :) A da te pitam koji ce ti to. 100% sam siguran da ces to uraditi dva tri puta godisnje i gotovo. Moje misljenje ne vredi bacati novce

Apsolutno se slazem sa tobom. Pitanje je bilo koja je Nokia najbolja za internet a ne za markiranje dela teksta i njegovo kopranje u neki fajl. Za te pare se ne vredi truditi. Inace ako ces stvarno najbolju nokiu za Internet koriscenje To su dva modela, E71 i N96. RAde strava brzo na sve moguce nacine. Ali za te pare tesko. Zaivisi sta hoces da radis sa njom. Veza sa nekim kompjuterom, VoIP ili nesto drugo. Savet N96 je strasan.
 
Apsolutno se slazem sa tobom. Pitanje je bilo koja je Nokia najbolja za internet a ne za markiranje dela teksta i njegovo kopranje u neki fajl. Za te pare se ne vredi truditi. Inace ako ces stvarno najbolju nokiu za Internet koriscenje To su dva modela, E71 i N96. RAde strava brzo na sve moguce nacine. Ali za te pare tesko. Zaivisi sta hoces da radis sa njom. Veza sa nekim kompjuterom, VoIP ili nesto drugo. Savet N96 je strasan.

hvala na savetu,jel E71 i N96 mogu kopirati tekst,i da li se to može poslati kao poruka,i uopšte koje Nokie mogu da kopiraju tekst jel mogu 5130 i 5610 pne su povoljnije
 
Brate ako ti treba telefon koji u sebi ima sve, a da je dobar za divx, internet, navigaciju itd, mislim da ti je najbolje da uzmes Nokiu E90, mislim da su svi drugi u poredjenju sa tim telefonom apsolutno smesni.


vidi nokiu e61i

Ama ljudi jel vi chitate :dash::dash::dash: pa covek je lepo napisao do 120€ a vi sad stavljate fone od 500€...ma predlozite mu sad jedan laptop od 2500€ i stvar resena....vazno je da je neko napisao post,a da li je procitao pitanje je manje bitno!:dash::dash::dash::dash:
 

Back
Top