Ode pritisak...

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
Ovako sta vam dize pritisak sta vas nervira......to moze biti bilo sta.....covek,predmet,pojava,organizacija,mitsko bice,knjiga,film.......ispricajte sta vas nervira: danas,ove nedelje,ovog meseca,ove godine ili ispricajte sta vas nervira od kad ste se rodili...
 
Samo roditelji i njihova kriza srednjih godina, klimaks, ili šta god. Ljudi definitivno ne mogu da se pomire sa tim da su ušli u godine, da ja imam 17 godina (ej, pa to je njima tako neshvatljivo), konstantno su nezadovoljni svojim životom i materijalnim stanjem, a ponašaju se kao da sam im ja kriva.
Iskreno, niko ne zna da me iznervira kao oni. Verujem da niko i ne može.
 
Daklem,ne volim:fašiste,kad ljudi nemaju kredita da mi odgovore na poruku,senf,N95,zakon,pandure,neplanirane troškove,mastilo,2.5mm ulaz na bilo kojem čudu tehnike,Apple uređaje,boraniju,"humanoidne džukele"oko sebe,Microsoft,navijače,iglu,grafite,rešetke,razlupane objekte,lenjost,tamu,nabeđenost,tatine sinove,sponzoruše,volan na desnoj strani,tablete,starost,fensere,Olju Bećković,rastanke,nepoštovanje,energetska pića,zmije,čopere,podele,kvazi"vernike",praznu bateriju na bilo čemu,polomljen ekran,prašinu,bežični usisivač,televizor,obične olovke,tračeve,šupe,sneg,nestručnost,ucene,burek sa sirom,budilnik,političare,Yugo i slična vozila iz te fabrike,prejak bas,povrede,ATi,državne ustanove,Tita,pesimiste,baxuze,Miloševića,bejzbol,Gurovića,Autotransport,Miki Mausa...





P.S.Ovi razmaci u pojedinim rečima su bagovi foruma.
 
Daklem,ne volim:fašiste,kad ljudi nemaju kredita da mi odgovore na poruku,senf,N95,zakon,pandure,neplanirane troškove,mastilo,2.5mm ulaz na bilo kojem čudu tehnike,Apple uređaje,boraniju,"humanoidne džukele"oko sebe,Microsoft,navijače,iglu,grafite,rešetke,razlupane objekte,lenjost,tamu,nabeđenost,tatine sinove,sponzoruše,volan na desnoj strani,tablete,starost,fensere,Olju Bećković,rastanke,nepoštovanje,energetska pića,zmije,čopere,podele,kvazi"vernike",praznu bateriju na bilo čemu,polomljen ekran,prašinu,bežični usisivač,televizor,obične olovke,tračeve,šupe,sneg,nestručnost,ucene,burek sa sirom,budilnik,političare,Yugo i slična vozila iz te fabrike,prejak bas,povrede,ATi,državne ustanove,Tita,pesimiste,baxuze,Miloševića,bejzbol,Gurovića,Autotransport,Miki Mausa...





P.S.Ovi razmaci u pojedinim rečima su bagovi foruma.

Podebljano i mene mnogo nervira .
 

Back
Top