Ode pritisak...

Kako sam se iznervirala danas u skoli pa to je neverovatno!!!:besna::besna::besna:
Javim se da odgovaram geografiju...znaci ucila sam...htela sam 4 ili 5...i zbog neke jako male sitnice koje cak nema u knjizi ona meni kaze samo idi na mesto...ja sva ono...pitam je sta sam dobila...ona kaze 3...eeeejjjj bre...koji bolesnik... ja nisam mogla da verujem...htela sam da joj j**em sve po spisku...znaci sve...apsolutno sve sam znala sem toga...kravetina matora, glupa...uhhh:besna:

PS. nisam histericna...napaljena...ne placem za ocene...u principu boli me uvo...ali za to sam se bas trudila a ona...:roll:
 
Kod mene je karakteristično da mi je pritisak uvijek nizak otprilikr 110/70, čak i kad se iznerviram, tijelo pravi homeostazu pa mi ne prelazi ni tad 120/80. :confused:
Nego ja o pritisku ko neka baba. :mrgreen:
 
Lazes! God dammit...

Ja jedva zaspim, treba mi barem sat vremena, a ako sam bas umoran onda nekih 20 min...a najvise sam spavao oko 14 sati...

Jok, to bilo posle nekog seminara na kome sam za tri dana sastavila tri sata, i kad sam došla do kreveta konačno, blackout. Zaspala u momentu.
Moji su bili otprilike "Šta oni vama tamo rade, jesi dobro, oćeš da te vodimo u bolnicu?!!" :lol:

Stvar pritiska, pitala doktora.
 
Jok, to bilo posle nekog seminara na kome sam za tri dana sastavila tri sata, i kad sam došla do kreveta konačno, blackout. Zaspala u momentu.
Moji su bili otprilike "Šta oni vama tamo rade, jesi dobro, oćeš da te vodimo u bolnicu?!!" :lol:

Stvar pritiska, pitala doktora.

Ma daaaj, tri dana...ti si bre duplo gora od mene, jooooj...crna ti...sta da ti kazem...bravo... :mrgreen:
Ja nakon tri dana da zaspim ne bi me mogli probuditi ni topovima...
 
Znam kako ti je...donekle...ja jednom nisam oka slopio oko 25 sati...a najgore je sto nisam imao sta da radim, da se zanimam, pa em mi dosadno em mi se spava, najgora kombinacija... :(
 
Mozes u doggy pozi? :rumenka:

4830750_orig.jpg


Misliš ovako? :D
 

Back
Top