Da li je Kapetan Miki Pe***?!

Gost
Sudeci po tome da on ima svoju devojku Suzi s kojom provodi veoma malo vremena, da li ste nekada razmisljali da Kapetan Miki nije mozda homic?Nikada u njegovim epizodama on ne vodi ljubav s njegovom curom Suzi.A i njegova fizionomija je dosta nezna ali neshvatljivi je da on s lakocom savladav fizicki jake grubijane.
 
Taj strip je tolik nebulozan da treba njegove autore strpati u zatvor a izdavaca zatvoriti jer izdaje takve gluposti.
Ja sam jednu epiodu,ali samo jednu epizodu u zivotu procitao i to ne do kraja jer je strip gluuup do zla boga.Ali to je samo moje misljenje!!!
 
I ja sam pročitao samo jednu epizodu. Hm, ili ipak dve? Sećam se da u jednoj Kapetan Miki savladava bandu iskusnih gangestera Meksikanaca, i kako je to uradio, svaka mu čast. Kapetan Miki je sve u svemu pravi vunderkind, a osim toga poseduje zapanjujuću fizičku snagu. Verovatno je kad je porastao postao Zagor, ili tako nešto.
 
Kapetan Miki je kao prvo revolveras koji nosi dva pistolja i koji ima neumoljivu borilacku vestinu.On ima sa sobom dva nerazdvojna drugara a to su Dr.Salaso i Smuk.Salaso je intelegentan covek koji voli dobru cugu a Smuk predstavlja notornog alkoholicara koji striktno pije samo rum.Kapetan Miki se pak odlikuje dobrim vaspitanjem i voli samo da pije mleko. :lol:
 
heh... Miki derpe... najzad neko ko je smeo to da kaze naglas...
:D ja sam Miki,a ovo je Sity... bwhah! za to li sluzi ovaj forum :lol:

Kad smo vec kod toga, sta mislite, ko je onda najveci jeebach iz stripova?? po meni ubedljivo Dilan Dog... pa taj bre u svakoj epizodi drugu ribu povali... :roll:
 
posle raspitivanja, iz proverenih izvora, od lica bliskih visokim krugovima Srpske Pravoslavne Crkve saznajemo da je Kapetan Miki okoreli borac za prava pesovana i da je cak vidjen na gej paradi u Beogradu jos pre tri godine.

bilo bi spektakularno napraviti strip u kome se poznata gej ikona, indijanac Busko-Sa-Pink(g)a, predstavlja kao normalan strejt muskarac, sa ciljem iskorenjivanja u narodu ukorenjene izreke: "kulira na cosku k'o Stanko na Bosku".
naslov stripa: "nemoguca misija".

p.s.
valjda vam je jasno zasto Busko nije kauboj...
prvo, on bi jah'o konja, a ne konj njega.
drugo, i bez njega, "u ovoj eri side svi dobri kauboji stradase sa ledja"...
 
volodja:
posle raspitivanja, iz proverenih izvora, od lica bliskih visokim krugovima Srpske Pravoslavne Crkve saznajemo da je Kapetan Miki okoreli borac za prava pesovana i da je cak vidjen na gej paradi u Beogradu jos pre tri godine.

bilo bi spektakularno napraviti strip u kome se poznata gej ikona, indijanac Busko-Sa-Pink(g)a, predstavlja kao normalan strejt muskarac, sa ciljem iskorenjivanja u narodu ukorenjene izreke: "kulira na cosku k'o Stanko na Bosku".
naslov stripa: "nemoguca misija".

p.s.
valjda vam je jasno zasto Busko nije kauboj...
prvo, on bi jah'o konja, a ne konj njega.
drugo, i bez njega, "u ovoj eri side svi dobri kauboji stradase sa ledja"...
HAhahhaha :lol: :lol: :lol:
 
volodja:
posle raspitivanja, iz proverenih izvora, od lica bliskih visokim krugovima Srpske Pravoslavne Crkve saznajemo da je Kapetan Miki okoreli borac za prava pesovana i da je cak vidjen na gej paradi u Beogradu jos pre tri godine.

bilo bi spektakularno napraviti strip u kome se poznata gej ikona, indijanac Busko-Sa-Pink(g)a, predstavlja kao normalan strejt muskarac, sa ciljem iskorenjivanja u narodu ukorenjene izreke: "kulira na cosku k'o Stanko na Bosku".
naslov stripa: "nemoguca misija".

p.s.
valjda vam je jasno zasto Busko nije kauboj...
prvo, on bi jah'o konja, a ne konj njega.
drugo, i bez njega, "u ovoj eri side svi dobri kauboji stradase sa ledja"...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top