Kakav treba biti sa devojkama u Beogradu

Aquavald

Početnik
Poruka
14
U Beograd sam dosao iz jednog manjeg grada u centralnoj Srbiji, gde nisam imao skoro nikakvih problema u odnosima sa devojkama, imao sam i krace i duze veze i imam stvarno lepih iskustava, verovatno iz razloga sto se tamo ljudi uglavnom znaju. Medjutim, prelaskom u Beograd, ja vec vise od godinu dana ne mogu da upoznam neku normalnu devojku i ostvarim normalnu vezu cak i sa devojkama koje nisu rodjene Beogradjanke. Kada upoznam neku devojku u gradu ili preko Facebook-a i kada izadjemo, pricamo o svemu, budem i duhovit i utvrdimo da imamo zajednicka interesovanja., na kraju se i poljubimo a kada ih sutradan nazovem i predlozim im da se opet vidimo, one iznalaze razne izgovore i izbegavaju susret sa mnom. Napominjem da nisam ruzan tip, visok sam preko 180cm, nisam celav i debeo, uredan sam i lepo se oblacim, pametan sam i mogu da pricam o svemu i svacemu i znam da deo toga iskoristim i za zavodjenje. Ipak i pored svega toga, uspeh mi uvek izostane, jer dobijam utisak da treba da budem nesto sto ja nisam, tipa nekog muvatora i zezatora sa dobrom zvakom ,,koji skida zvezde s neba i obecava kule i gradove”. Neke devojke su mi rekle da sam previse ozbiljan i da ne bi imale o cemu sa mnom da pricaju. Pitam se o cemu bi to devojke iz Beograda pricale sa deckom i sta ocekuju od tipova sa kojima su a da im ne bude dosadno. Molim vas pomozite mi jer ne znam vise kako treba da se postavim, dali da budem ono sto jesam i da glumim ono sto prirodno nisam i budem los momak koji ih tera u p…. m……. u startu.
 
U Beograd sam dosao iz jednog manjeg grada u centralnoj Srbiji, gde nisam imao skoro nikakvih problema u odnosima sa devojkama, imao sam i krace i duze veze i imam stvarno lepih iskustava, verovatno iz razloga sto se tamo ljudi uglavnom znaju. Medjutim, prelaskom u Beograd, ja vec vise od godinu dana ne mogu da upoznam neku normalnu devojku i ostvarim normalnu vezu cak i sa devojkama koje nisu rodjene Beogradjanke. Kada upoznam neku devojku u gradu ili preko Facebook-a i kada izadjemo, pricamo o svemu, budem i duhovit i utvrdimo da imamo zajednicka interesovanja., na kraju se i poljubimo a kada ih sutradan nazovem i predlozim im da se opet vidimo, one iznalaze razne izgovore i izbegavaju susret sa mnom. Napominjem da nisam ruzan tip, visok sam preko 180cm, nisam celav i debeo, uredan sam i lepo se oblacim, pametan sam i mogu da pricam o svemu i svacemu i znam da deo toga iskoristim i za zavodjenje. Ipak i pored svega toga, uspeh mi uvek izostane, jer dobijam utisak da treba da budem nesto sto ja nisam, tipa nekog muvatora i zezatora sa dobrom zvakom ,,koji skida zvezde s neba i obecava kule i gradove”. Neke devojke su mi rekle da sam previse ozbiljan i da ne bi imale o cemu sa mnom da pricaju. Pitam se o cemu bi to devojke iz Beograda pricale sa deckom i sta ocekuju od tipova sa kojima su a da im ne bude dosadno. Molim vas pomozite mi jer ne znam vise kako treba da se postavim, dali da budem ono sto jesam i da glumim ono sto prirodno nisam i budem los momak koji ih tera u p…. m……. u startu.

Dakle...niski i celavi momci su ruzni ???
 
Napominjem da nisam ruzan tip, visok sam preko 180cm, nisam celav i debeo, uredan sam i lepo se oblacim, pametan sam i mogu da pricam o svemu i svacemu i znam da deo toga iskoristim i za zavodjenje.

ne znam, meni se nekako cini da ti fali samopouzdanja i da bi mozda mogao da mislis malo bolje o sebi... ne moras da budes bas tako surovo realan prema sebi... mislim, jesu one dobre, ali, care, ako nisu za vezu sa tobom, znaci da stvarno nesto nije u redu sa njima... i da ce tek da shvate sta su izgubile kad ih do'vati neko ko je susta suprotnost tebi...
 
Ne, nisam to tako mislio. Aludirao sam na one niske i celave tipove, koji verovatno zbog toga sto nisu nista posebno al' imaju puno para, zabavljaju se sa lepim devojkama....

:hahaha: Pa opet potvrdjujes ono sto si rekao ,,Aludiram na one niske i celave tipove koji verovatno zbog toga sto nisu nista posebno"...ali OK...nije vazno. Slusaj, kad devojka pocne da izbegava vidjenje sa tobom a mislis da je sve islo OK, pozoves je i pitas lepo ,,Mislio sam da nam je dobro islo, u cemu je fora, otkud sad to izbegavanje"...to ti je moj savet. I onda mozda i dodjes do odgovora, to je ipak bolji nacin nego da mi ovde gatamo u cemu je fora...
 
:D Nemam nameru nikoga da uvredim, time sto sam naveo niske, celave i debele tipove ali cinjenica je da oni, nazalost, nisu na ceni kod riba, osim ako nemaju mnogo kesa.

Sto se tice pozivanja, kada bi ih pozvao i pitao ih u cemu je stvar uvek bi mi krenule sa pricom, ti si previse ozbiljan, mislim da ovo nece ici, razliciti smo itd...
 
...kada ih sutradan nazovem i predlozim im da se opet vidimo, one iznalaze razne izgovore i izbegavaju susret sa mnom.
Napominjem da nisam ruzan tip, visok sam preko 180cm, nisam celav i debeo, uredan sam i lepo se oblacim, pametan sam i mogu da pricam o svemu i svacemu i znam da deo toga iskoristim i za zavodjenje.

Dečko, sve su to lepe osobine, ali ništa ne vrede ako ti nedostaje ono najbitnije - keš.
Kad imaš keš, onda možeš da izgledaš ko Deni DeVito, ipak nećeš biti ni ćelav, ni debeo, a visina će ti biiti odgovarajuća.
 
pa u Beogradu najmanje ima Beogradjana

u beogradu su svi beogradjani... kao sto su u njujorku svi njujorcani... u liverpulu svi liverpulcani... zatim, u leskovcu, leskovcani... u atini, atinjani... onda, u istambulu istambulcani... ima jos... cekaj... onda... u otrembusju, otrembusjani... i, da... u kini su svi kinezi... majke mi...
 
Dečko, sve su to lepe osobine, ali ništa ne vrede ako ti nedostaje ono najbitnije - keš.
Kad imaš keš, onda možeš da izgledaš ko Deni DeVito, ipak nećeš biti ni ćelav, ni debeo, a visina će ti biiti odgovarajuća.

On je mlakonja, a niko neće mlakonju :cool:
http://forum.krstarica.com/threads/313221

Elem, ko zna šta je u pitanju.
Možda ti je takav horoskop, možda ti je takva karma, možda ti je neko bacio neke mađije, zavisno od toga u šta veruješ.
Imaš problem, potpuno mi je razumljiv i, gle čuda?! imaju ga momci širom ove naše Srbije.
A čak sam prilično ubeđena da takav illi sličan tom, problem imaju i devojke.. iste te zle devojke koje te odbijaju drugi dan...
Sigurno sede negde i kukaju sad nekim drugaricama kako ih tamo već neki tip nije pozvao..
Ili kao neka devojka što je ja poznajem, žali se pre neki dan kako nije imala momka već godinama, a praktično nigde ne ide, ako se neki i zainteresuje ponaša se vrlo odbojno a hoće da ima momka...i ja joj verujem.. ali nešto u njenom postupanju očigledno odbija...

Možda i ti nešto potpuno nesvesno radiš, što njih odbije...

A možda se samo loše ljubiš. I to je sve.:p
 
Dečko, sve su to lepe osobine, ali ništa ne vrede ako ti nedostaje ono najbitnije - keš.
Kad imaš keš, onda možeš da izgledaš ko Deni DeVito, ipak nećeš biti ni ćelav, ni debeo, a visina će ti biiti odgovarajuća.

Kes ti nije presudan :D
Ewo ja imam kes pa nista :D
Dewojke se postizu jedino kada si onako dobro dete i zanimljiwo ^_^
PA se smiluju n atebe :D
A mozda se i tako ne postizu nemam pojma :D
To swe je dar od Boga
Swaka dewojka je bogom dana jedino :D
Moli se bogu postawljacu da ti da neki random ewent :D
 
a sta to tacno znaci da si ozbiljan?pitam posto se meni stvara odredjena slika osobe kad neko kaze ozbiljan,a kojoj je pa recimo sinonim smarac,sto naravno zavisi od godina koje imas i tako to....

recimo ako je neko sa dvadeset godina ozbiljan ko neki deda (!!!) sa 60 onda jeste smarac....e tako :)
 
U Beograd sam dosao iz jednog manjeg grada u centralnoj Srbiji, gde nisam imao skoro nikakvih problema u odnosima sa devojkama, imao sam i krace i duze veze i imam stvarno lepih iskustava, verovatno iz razloga sto se tamo ljudi uglavnom znaju. Medjutim, prelaskom u Beograd, ja vec vise od godinu dana ne mogu da upoznam neku normalnu devojku i ostvarim normalnu vezu cak i sa devojkama koje nisu rodjene Beogradjanke. Kada upoznam neku devojku u gradu ili preko Facebook-a i kada izadjemo, pricamo o svemu, budem i duhovit i utvrdimo da imamo zajednicka interesovanja., na kraju se i poljubimo a kada ih sutradan nazovem i predlozim im da se opet vidimo, one iznalaze razne izgovore i izbegavaju susret sa mnom. Napominjem da nisam ruzan tip, visok sam preko 180cm, nisam celav i debeo, uredan sam i lepo se oblacim, pametan sam i mogu da pricam o svemu i svacemu i znam da deo toga iskoristim i za zavodjenje. Ipak i pored svega toga, uspeh mi uvek izostane, jer dobijam utisak da treba da budem nesto sto ja nisam, tipa nekog muvatora i zezatora sa dobrom zvakom ,,koji skida zvezde s neba i obecava kule i gradove”. Neke devojke su mi rekle da sam previse ozbiljan i da ne bi imale o cemu sa mnom da pricaju. Pitam se o cemu bi to devojke iz Beograda pricale sa deckom i sta ocekuju od tipova sa kojima su a da im ne bude dosadno. Molim vas pomozite mi jer ne znam vise kako treba da se postavim, dali da budem ono sto jesam i da glumim ono sto prirodno nisam i budem los momak koji ih tera u p…. m……. u startu.


nisi interesantan jer nemas kesha
dzaba si ti mali celav i debeo kad nemas kesha
i da si visok mrsav i imas kosu isto bi bilo
nego mani da trosis pare na pice kad i onako nemas sanse
bolje lungaj nocu po gradu obilazi ulice mozda naletis na neku pijanu
koja je voljna da ti da ...
 
nije zlato sve sto sija - ili,pre,ima dobru pricu..
recimo,neki likovi dolaze do devojaka tako sto vise na sajtovima i vrebaju neku koju ce moci lako da zavedu.
to je odnos -on premazan (sto je blazi opis), ona...suprotno.
i tako doticni vise na netu,jer nisu bas u stanju da osvoje devojku i da to stvarno moze da se nazove devojkom i odnosom.
pa se onda raspitaju oko svojih nedostataka - to prvo - vide ima li nekoga kome ne smetaju toliko njihovi kompleksi i mane.
a to rade tako sto otvore po ko zna koliko profila i ko zna sta sve jos ne..i ispituju..(a sve nesto friki).
tada krece akcija.i ti premazani najcesce dobiju to sto su zeleli,jer ipak vecina osoba nema takav mozak i "osecanja",i nisu sposobni ni da pojme to..niti da shvate sta im se desava.
kad dobiju sto su hteli,gledaju kako da je se otresu - a vec imaju more jadnica koje cekaju na drugoj strani - negativna strana interneta.
pri tome oni te devojke,kada su ove vec u bezizlaznoj situaciji,tretiraju kao...razna izivljavanja uz ostatke iskoriscavanja za prvobitne ciljeve - ukoliko neku novu nisu jos toliko uspeli da...odvratno!
 
nije zlato sve sto sija - ili,pre,ima dobru pricu..
recimo,neki likovi dolaze do devojaka tako sto vise na sajtovima i vrebaju neku koju ce moci lako da zavedu.
to je odnos -on premazan (sto je blazi opis), ona...suprotno.
i tako doticni vise na netu,jer nisu bas u stanju da osvoje devojku i da to stvarno moze da se nazove devojkom i odnosom.
pa se onda raspitaju oko svojih nedostataka - to prvo - vide ima li nekoga kome ne smetaju toliko njihovi kompleksi i mane.
a to rade tako sto otvore po ko zna koliko profila i ko zna sta sve jos ne..i ispituju..(a sve nesto friki).
tada krece akcija.i ti premazani najcesce dobiju to sto su zeleli,jer ipak vecina osoba nema takav mozak i "osecanja",i nisu sposobni ni da pojme to..niti da shvate sta im se desava.
kad dobiju sto su hteli,gledaju kako da je se otresu - a vec imaju more jadnica koje cekaju na drugoj strani - negativna strana interneta.
pri tome oni te devojke,kada su ove vec u bezizlaznoj situaciji,tretiraju kao...razna izivljavanja uz ostatke iskoriscavanja za prvobitne ciljeve - ukoliko neku novu nisu jos toliko uspeli da...odvratno!

lol
Da stwarno odwratno Uzas kako smeju da tako rade na sebi i koriste situaciju z:D
 
ne znam da li ste primetili..pa da,jeste i sad ovde primecen problem celav i bez para..
sigurna sam da ne budi to jedino kod mene asocijaciju da takve osobe imaju problem sa tim.
i strah kako ce zene gledati na to.
i sve bi dali da se nadje neka koja ce to prihvatiti.
ali posto se tu radi o njihovom kompleksu - te ili neke druge vrste - nece moci puno da postignu.
takvi ljudi su ogorceni i cesto im "nema pomoci".posebno oni kojima su vrhovne vrednosti novac, izgled,..
za sebe misle da su iznad svih. pa si isfrustrirani kad u stvarnosti to ne ispada da je tako.a uz to, traze osobe sa istim vrednostima,kojima takodje niko nije dovoljno dobar.
 
ne znam da li ste primetili..pa da,jeste i sad ovde primecen problem celav i bez para..
sigurna sam da ne budi to jedino kod mene asocijaciju da takve osobe imaju problem sa tim.
i strah kako ce zene gledati na to.
i sve bi dali da se nadje neka koja ce to prihvatiti.
ali posto se tu radi o njihovom kompleksu - te ili neke druge vrste - nece moci puno da postignu.
takvi ljudi su ogorceni i cesto im "nema pomoci".posebno oni kojima su vrhovne vrednosti novac, izgled,..
za sebe misle da su iznad svih. pa si isfrustrirani kad u stvarnosti to ne ispada da je tako.a uz to, traze osobe sa istim vrednostima,kojima takodje niko nije dovoljno dobar.

Pa sta ima weze :D
bolje sam ali da budes najbolji na swetu, nego sa nekime a da si 2nd po redu z:D
 
jeste uzas - za svaku normalnu osobu.
ali ima i gore - samo ne znam da li cemo doci do toga.
a mislim da smeju tako - sto imaju neki trip sopstvene velicine.i u njihovoj je glavi da oni mogu da postupaju svakako,a drugi u skladu sa onim sto njima odgovara (prvima).

Pa mogu da postupaju swakako
Bog nam je podario slobodu :D
Ne widim kako ne mogu/
Swe sto prodje neka ide ziwot :D
Druga stwar je kako se oni licno osetjaju powodom toga :D
Meni je uewk bolje da igram u skladu swoje legende, sa swojim selfimposed prawilima :D. Tako da ja imam odredjen spektar sta mogu sta ne mogu da uradim :D
ali kada dodje do ziwota i smrti, tada moze swe :D
 
U Beograd sam dosao iz jednog manjeg grada u centralnoj Srbiji, gde nisam imao skoro nikakvih problema u odnosima sa devojkama, imao sam i krace i duze veze i imam stvarno lepih iskustava, verovatno iz razloga sto se tamo ljudi uglavnom znaju. Medjutim, prelaskom u Beograd, ja vec vise od godinu dana ne mogu da upoznam neku normalnu devojku i ostvarim normalnu vezu cak i sa devojkama koje nisu rodjene Beogradjanke. .

He, godinu dana, ne može to tako brzo..
 

Back
Top