Pauk

DEVIL

Aktivan član
Poruka
1.008
Zasto pauk uvek pravi mrezu u toj visini, da bi mi ljudi normalne visine, kad prodjemo, tako lepo zapucali glavu u tu mrezu nakon cega bi se pola sata oslobadjao iste, iz kose, obrva, usta, nosa..ociju:D
Zar to nije misterija:D
 
Odakle ti to da je uvek iste visine???

To, po mom iskustvu, nije tacno.
Da znas da nije!
Po rezulatatima zavoda za statistiku, paucina moz da se nafata i gore i dole....misljenja strucnjaka su podeljena.....mada se svi slazu da dole moz da bude nezgodno...(ja to iz sopstvenog iskustva...)
 
Poslednja izmena:
Nisam razumeo pitanje.ali ja mojoj kevi ne dam da ocisti paucinu gde ima paukova jer hvataju insekte nocu posto su mi otvoreni prozori.Takodje i imam dva pauka lovca napolju koje licno hranim muvama i ostalim poslasticama :D
Ja sam alergican na pauke ali obozavam ih cak smem i da ih hvatam bilo koje i bilo kakve(cak i one velike ali njih malo manje XD)P mom misljenju pauke ne treba ubivati ali ima i onih koji se plase.Imam jednu drugaricu koja kad vidi pauka vristi a meni dodje da jew udarim da je okrenem.Jedan dan ja je odvedem u podrum,rekao sam da cu da joj pokazem nesto(nije ono sto mislite XD)i upalim ti ja svetlo a na plafon mreza do mreze devojka samo sto se nije onesvestil;a nije pricala samnom nekoliko nedelje :D
 
Nisam razumeo pitanje.ali ja mojoj kevi ne dam da ocisti paucinu gde ima paukova jer hvataju insekte nocu posto su mi otvoreni prozori.Takodje i imam dva pauka lovca napolju koje licno hranim muvama i ostalim poslasticama :D
Ja sam alergican na pauke ali obozavam ih cak smem i da ih hvatam bilo koje i bilo kakve(cak i one velike ali njih malo manje XD)P mom misljenju pauke ne treba ubivati ali ima i onih koji se plase.Imam jednu drugaricu koja kad vidi pauka vristi a meni dodje da jew udarim da je okrenem.Jedan dan ja je odvedem u podrum,rekao sam da cu da joj pokazem nesto(nije ono sto mislite XD)i upalim ti ja svetlo a na plafon mreza do mreze devojka samo sto se nije onesvestil;a nije pricala samnom nekoliko nedelje :D
....lepo....napisano.....:eek:
ne znam za druge, al ja ovdi moram bonu dati...:eek:
 
To sam ja, Spajdermen...
Ima li koja Rendžerka za pletenje?
Mreže...
:hahaha:
Ništa nema natprirodno u strahu od paukova.
Jeste li pomislili da se možda oni unjajuke od nas?
 
Umem ja i sam da padnem.
Ali je lepše kad još neko ima u paučini.
:per:
Ova zezalica je baš za lock.
Iako i ja uglavnom GLAVOM uđem u paučinu.
Ili samo ne primijetim kad farmerkama pokupim istu.
Mistery solved.
:cool:
 
Aracnofobia, ili ti na naskem strah od pauka je rasirena i normalna pojava kod normalnih ljudi kiji smatraju tu svoju pojavu nenormalnom, pa misle jadni da su i oni nenormalni.

Ele, strah od pauke jeste indeed regularna, a ne natprirodna ili mystery pojava.

Veca mystery thing je to da li je indeed kvalitet ispred kvantiteta, ili nije?
Paucina se stvara ako se ceka kvalitet...a koji neumitno ne mora da izostane!!!!

:)
 
Treba bogme gumeno odelo za pecinu.....:)
Ne samo gumeno odelo, u one pecine sto smo mi kao klinci isli, trebalo je prvo baciti bombu unutra ili uskociti sa bacacom plamena, potamaniti sve one zmije, gustere, miseve, slepe miseve i ostalu gamad.
Doduse ono su bile jame, a ne pecine...:D
 
Zasto pauk uvek pravi mrezu u toj visini, da bi mi ljudi normalne visine, kad prodjemo, tako lepo zapucali glavu u tu mrezu nakon cega bi se pola sata oslobadjao iste, iz kose, obrva, usta, nosa..ociju:D
Zar to nije misterija:D

сан је сваког озбиљног паука дулови и поједе чојека
 
Meni je veca misterija od pauka to sto vladari iz senke hipnotishu decu preko Coveka-pauka (Spydermana), ubacujuci opet njihove satanske pozdrave:

satanist-spiderman.jpg
 

Back
Top