Ona i on na veceri

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto uvek kad odvedete curu na morske plodove, njoj se uvek zestoko torba uz ogradu setalista di je malo mracno?

Zene da li nosite samo tangice ili nista ispod lako digljivej haljinice da bi se mogle istorbati uz drvo kad idete sa deckom na veceru?
 
Ti sinnke imas mastovite vlazne snove ,( i uvik je neka ograda u igri) masta na nivou !
Kazu divlje jagode : ljeto je varljivo , a more se pjeniloo ( haha)

@ tema : Inace nisam hrabra , ja nisam Sheron Stone :)
 
Zasto uvek kad odvedete curu na morske plodove, njoj se uvek zestoko torba uz ogradu setalista di je malo mracno?

Zene da li nosite samo tangice ili nista ispod lako digljivej haljinice da bi se mogle istorbati uz drvo kad idete sa deckom na veceru?

Bolje da idemo u mek donalds mada je i skuplje :D
Ai torbanje je sranje, bolje da posle toga odemo negde da igramo, recimo u neki klub pa da loodujemo ^_^
 
Ti sinnke imas mastovite vlazne snove ,( i uvik je neka ograda u igri) masta na nivou !
Kazu divlje jagode : ljeto je varljivo , a more se pjeniloo ( haha)

@ tema : Inace nisam hrabra , ja nisam Sheron Stone :)


Ma sinnke ti je opasan lik, on ti sve sije za nekoliko klasa.:)

Ako budes imala srece mozda te pusti jednom 10 metara da ga drzis za ruku i pohvalis se prijateljicama.:D
 
Zasto uvek kad odvedete curu na morske plodove, njoj se uvek zestoko torba uz ogradu setalista di je malo mracno?

Zene da li nosite samo tangice ili nista ispod lako digljivej haljinice da bi se mogle istorbati uz drvo kad idete sa deckom na veceru?

Morski plodovi ...moze da me vodi samo na solju ili da povracam :lol:..

Zavisi koliko je haljinica kratka :rumenko:
 
sta mislite o pojavi da se na temi "ljubav i sex" nalaze sve same ovakve teme - ajde da kazemo da promakne po koja malo drugog tipa..
mislim - ljubav i sex. to je po meni kao kad razmisljate o nekoj osobi, i pomislite da ima upadljivo perverzne misli u odnosu na druge ljude koje znate..u cemu je tu problem?
 
sta mislite o pojavi da se na temi "ljubav i sex" nalaze sve same ovakve teme - ajde da kazemo da promakne po koja malo drugog tipa..
mislim - ljubav i sex. to je po meni kao kad razmisljate o nekoj osobi, i pomislite da ima upadljivo perverzne misli u odnosu na druge ljude koje znate..u cemu je tu problem?

Realno, pdf bi trebao nositi naziv "sex i sex, eventualno jos ponesto o seksu. I naravno, ozbiljno o seksu"..
Za one iznad 23+..
 

Back
Top