Tinejdžeri kako se oblačite

Ulice

Aktivan član
Poruka
1.773
Kako se tinejdzeri oblace i izgledaju...Mnogi tinejdzeri imaju one faze kada izgledaju kao da pripadaju odredjenoj grupi, kao pankeri, rokeri, metalci i sl...da li je to sa vama slucaj, da li ste prevazisli tu fazu ili je niste ni imali, ako niste kako se oblacite i da li vam je bitno kako izgledate i sta time pokazujete.
Ja se, na primer, oblacim jednostavno, ali lepo i volim kad imam lepu odecu na sebi...
Mozete stavljati i svoje slike i sl...
 
ne....potpuno sam ne zavistan....mozda malo vuce na hip-hop ali furam neki svoj stil....pa imao sam fazu kada sam pripadao grupi ako gledamo u globalu ali sam se vremenom ohladio od toga....a ne pokazujem nista odredjeno u smislu ne hvalim se time i ne precenjujem sebe....a donekle mi jeste bitno mada sve u granicama normale....

a inace je moj stil sire pantalone i trenerke, od dukseva sam najvise ranije preferirao sa kapuljacom al mi sad svejedno, skejterke obavezno to mi je ono zastitni znak :D:D a najcesce u poslednje vreme nosim majci nekih metal/rock bendova, sto naravno moze da se uklopi i preko duksa kao na mom avataru....:D i onako duga kosa moze i kacket i udriiii kroz grad :D:D

ps. ima tema....samo je zapostavljena....
 
Poslednja izmena:
shto bi moj druga reko, zhenski kriminalac :lol:
kajle oko vrata, rolex na ruci, air max, shushkava jakna... msm... :lol: a da, plejboj torba :lol:

fensi.. naravno.. :)
samo da je usko i kratko.. uske plitke farmerke (otprilike da vire cjega :lol:), uska kratka majca, go stomak i ledja, dekolte, ovo ono..
 
Imam ja svoje bubice kad me uhvati da nosim sve siroko ili sve bas nesto usko fansi ovo ono..ali uglavnom su to farmerke naravno nikada ne izadjem napolje u trenerci,duksici neki,majicice,leti one onako male uske,a nekad obicne na kratke..sve zavisi kako me uvatii..patike,patike i samo patike,i na plus 50 i na snegu..patike..
 
Kako se tinejdzeri oblace i izgledaju...Mnogi tinejdzeri imaju one faze kada izgledaju kao da pripadaju odredjenoj grupi, kao pankeri, rokeri, metalci i sl...da li je to sa vama slucaj, da li ste prevazisli tu fazu ili je niste ni imali, ako niste kako se oblacite i da li vam je bitno kako izgledate i sta time pokazujete.
Ja se, na primer, oblacim jednostavno, ali lepo i volim kad imam lepu odecu na sebi...
Mozete stavljati i svoje slike i sl...

Wersatje, gucci, ACG, nike air, Nike Air max 90 i tako.
 
shto bi moj druga reko, zhenski kriminalac :lol:
kajle oko vrata, rolex na ruci, air max, shushkava jakna... msm... :lol: a da, plejboj torba :lol:

fensi.. naravno.. :)
samo da je usko i kratko.. uske plitke farmerke (otprilike da vire cjega :lol:), uska kratka majca, go stomak i ledja, dekolte, ovo ono..

Uf volim ja to bas mi se svidja,al kad vidim nekog skockanog u svemu tome..dodje mi da:dash:

al stvarno volim kajle,nike i rolex..msm sto je dobro ,dobro je:)
 
5331_1144806993984_1641797901_368326_817213_n.jpg


35+ stepeni.
 
Jao, košulje. :heart:
Imam kariranu i sivu, koja je bila crna. :)
A oblačim se "metalski" da kažem, odnosno, sva u crnom, iako nisam to, kao što sam već negde napomenula, nisam ništa.
Ali, obavezno, crno, usko, sa lancima, ogrlicama, prstenje, narukvice, jaka šminka, my fav. ^^
 
Najobičnije moguće. Teksas pantalone od kojih mi je muka, majice, duksevi, starke ili ribok patike /njih trenutno imam), pustim kosu, obavezno nosim neke minđuše, ranac na leđa, i u šetnju. Inače ne volim tako obično da se oblačim ali to mi je najkonfornije i najpovoljnije. Od odeće najviše volim suknje, haljine i štikle, ali ne nosim ih, (jer nemam priliku gde), ali ću kad porastem sigurno. Zaluđena sam visokom modom, takođe. Što luđe- to bolje. (opet napominjem, nemam para za nju):
 

Back
Top