Necu da spavam sa tobom dok ne vidim...

leiasw

Zainteresovan član
Poruka
231
"Nisam i necu da spavam sa tobom dok ne vidim gde ova veza ide i koliko cemo dugo biti zajedno!"

Dobro, nije bas tako neuobicajena recenica, ali smo nekako navikli da je govori devojka ili bolje reci devojcica... A sta kad to kaze tip koji ima 25 godina i to posle dva meseca "zabavljanja"?

Ima li vas jos takvih?!? :twisted:
 
:arrow: ...kris,nisam znao za to,ne hvalish se...ne mogu da verujem da je to tip izjavio,to je neki extra poseban sluchaj...by the way,'79 je otisao na more,vratice se za 12 dana,tako da tek onda mozemo da pristupimo realizaciji planova...ne brini se u svakom slucaju,ima svega pod nebesima... :wink:
 
meni to lici na tipa koji ne ume da se opusti u sexsu, to se uglavom javlja kod devojaka jer im treba vise vremena ili poverenja da bi konacno spavale sa nekim, ili se plase da su lose u sexsu pa onda nece da spavaju sa tipom da im ne bi pobegao posle male nocne fiskulture :wink:
ali meni se takav tip ne svida, tja...samo pomislim da ima jako malo iskustva,tja...
 
ana marija:
meni to lici na tipa koji ne ume da se opusti u sexsu, to se uglavom javlja kod devojaka jer im treba vise vremena ili poverenja da bi konacno spavale sa nekim, ili se plase da su lose u sexsu pa onda nece da spavaju sa tipom da im ne bi pobegao posle male nocne fiskulture :wink:
ali meni se takav tip ne svida, tja...samo pomislim da ima jako malo iskustva,tja...


Tipicno feministicko i uz sve to pogresno tumacenje. Kao i zena, i muskarac ima pravo da bira, ili cemo opet da krenemo sa dvojnim standardima?
 
Zbilja, zasto bi mladic morao odmah da naskace na djevojku...??? Zasto i on ne bi mogao da bude neko ko ne zeli da ima odnose, s nekim do koga mu zaista nije stalo?
Uvijek bi mi se takav vise dopadao, nego onaj koji naskace na svaku suknju, koja se pojavi u njegovoj blizini... U stvari, takav "skakac", ne bi me ni zanimao...
 
leiasw:
"Nisam i necu da spavam sa tobom dok ne vidim gde ova veza ide i koliko cemo dugo biti zajedno!"

Dobro, nije bas tako neuobicajena recenica, ali smo nekako navikli da je govori devojka ili bolje reci devojcica... A sta kad to kaze tip koji ima 25 godina i to posle dva meseca "zabavljanja"?

Ima li vas jos takvih?!? :twisted:



Auuuu....... kakva fora .....vrlo iskusno nema sta. :D :wink:
 
Lord of Chaos:
Ocigledno da po necijem shvatanju muskarci mogu biti ili svinje ili shonje, nista izmedju....Ovo nije upuceno nikome licno, cisto donosim neki zakljucak na osnovu svega sto citam i ne mogu da verujem....Kao da smo smrtni neprijatelji....Uzas.
bravo lorde-non stop m-z prepucavanja na forumu,pogotovo sa zenske strane :!: :?: -a to da li postoji sredina neka dobro razmisle
 
E ovo je fenomenalno, stego bi mu ruku da znam ko je decko koji je ono rekao! Devojke, naviknite se malo i na rec "NE"! Znam da to retko mozete da cujete od muskaraca, posebno kad je sex u pitanju ali....dolaze novi prototipovi tipova! (*ebi ga, gledao sam terminatora 3 pa sam malo pod utiskom) :D
 
sa 25 mozda bi i sam nesto slicno rekao...
sa (skoro)30 odgovorno tvrdim da je decko lud...mozda je labilan od narkotika - na to mi lici, treba mu da povrati sigurnost k'o da je u majke...
a self mu otis'o u K..
Decko moras da je * pa da vidis gde ta veza ide, a ti mala, dze ga nadje...
 

Back
Top