Spreciti paradu je u interesu svih gradjana Srbije, kao i diskusija o njoj!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11094783&postcount=2638


Dugo, dugo pratim ovaj podforum ali se jaako retko ukljucujem u diskusije, pre svega zbog nedostatka vremena, skole i toga sto jednostavno osecam da nisam potreban. Pored forumasa kakvi su: Kisela Bombona, manje_zlo, Mile sa klise, 27E, Olimpijakos i jos mnogi drugi...

Zato cu se i sloziti sa Kiselom Bombonom kojoj se divim i od koje sam mnogo naucio, iako koliko znam, nikada nismo diskutovali, ja pratim ovaj Forum vec nekoliko meseci, slozicu se sa gornjim linkom, jer je na Forumu bez ikakvih potrebnih argumenata zabranjena diskusija o gey paradi i da se na podforumu "Politika" takva tema ne sme otvarati, iako je to politicki i drustveni problem, kao i problem svih gradjana Srbije, koji ce biti DISKRIMINASNI I PONIZAVANI ukoliko se ono sto u zatvorenoj sada temi obistini, a jako je uverljivo: http://forum.krstarica.com/threads/314040&page=4 Stoga cu, ako se ova tema zatvori, a bice ubrzo verovatno, shvatiti da se moderatori, supermoderatori i administrator SLAZU sa paljenjem zastave usred prestonice Srbije i PONIZAVANJA SRPSKOG NARODA.

Tema je vec obrisana pre nego sto je i pocela. SOKIRAN SAM!!! Zamolio bih moderatore da, ako vec zele ovako, NE BRISU temu vec samo zatvore!
 
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11094783&postcount=2638


Dugo, dugo pratim ovaj podforum ali se jaako retko ukljucujem u diskusije, pre svega zbog nedostatka vremena, skole i toga sto jednostavno osecam da nisam potreban. Pored forumasa kakvi su: Kisela Bombona, manje_zlo, Mile sa klise, 27E, Olimpijakos i jos mnogi drugi...

Zato cu se i sloziti sa Kiselom Bombonom kojoj se divim i od koje sam mnogo naucio, iako koliko znam, nikada nismo diskutovali, ja pratim ovaj Forum vec nekoliko meseci, slozicu se sa gornjim linkom, jer je na Forumu bez ikakvih potrebnih argumenata zabranjena diskusija o gey paradi i da se na podforumu "Politika" takva tema ne sme otvarati, iako je to politicki i drustveni problem, kao i problem svih gradjana Srbije, koji ce biti DISKRIMINASNI I PONIZAVANI ukoliko se ono sto u zatvorenoj sada temi obistini, a jako je uverljivo: http://forum.krstarica.com/threads/314040&page=4 Stoga cu, ako se ova tema zatvori, a bice ubrzo verovatno, shvatiti da se moderatori, supermoderatori i administrator SLAZU sa paljenjem zastave usred prestonice Srbije i PONIZAVANJA SRPSKOG NARODA.

Tema je vec obrisana pre nego sto je i pocela. SOKIRAN SAM!!! Zamolio bih moderatore da, ako vec zele ovako, NE BRISU temu vec samo zatvore!


:sad2: :sad2: :sad2:


:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
 
Samo da se nadovezem na drugi link i vec zatvorenu temu pre no sto se i ova zatvori...

Ima li neko informacija, dokaza, da ono na blogu nije istina?? Mislim da je to blog gey udruzenja, koji vec odavno radi, i siguran sam da to nije danas napravljen ili hakovan blog, usao sam nakratko i procitao komentare na tu vest, prilicno su uverljivi i ima i onih koji podrzavaju i onih koji se toga zgrazavaju, pa vi vidite....
 
imas Lj&S za erektivne izlive ljubavi prema drugim forumasima koje spominjes

Ne, hvala, to je tvoj teren...

A ja ne izrazavam nikakvu "ljubav" prema gorepomenutim forumasima, vec divljenje, naucio sam dosta od njih, citao sam dosta diskusija, i video sam da su to pravedni, casni i dobri ljudi, koji uvek rade za dobrobit drzave.
 
Ostale zatucanike ti mogu oprostiti, ali KISELU!!! Auuu, tesko tebi.
Dva metra od mene... :cool:


Procitao i dobio si savet.... a nemoj da kukas kako ti niko nije skrenuo paznju da ces postati Ban....:cool:

Zasto bih dobio ban? Zbog izrazivanja svog misljenja i zbog ostrog protivljenja paljenja zastave?! Zar se ovde mogu cuti samo oni koji podrzavaju gey paradu? Izgleda da ce uskoro ovaj smajli :zag: biti zamenjen bas po meri i desavanjima u nedelju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top