Zeza Internet exploer

dejannn

Iskusan
Poruka
5.717
Zdravo, imam odnedavno problem Internet Explorer , kada hocu da krstarim internetom uvek mi pokaze,
(Internet Explorer ne može da prikaže Web stranicu}, instaliro sam i fire fox i operu ali isto pokazuje, video sam da nemoze da nadje server, ako neko zna da mi pomogne,
 
Pa znaci ako nemozes da odes ni na jedan sajt, ili uopste nisi konektovan ili jesi a nema protoka ili si mozda instalirao naki AV koji ima Firewall a nisi podesio da ih pusta da se konektuju na net, ili si pak pokupio neki virus ima bas dosta kombinacija......Probaj ako imas neki program u racunaru da ga abdejtujes, pa da resis dilemu radi li ti prvo konekcija kako treba ;).
 
Pa znaci ako nemozes da odes ni na jedan sajt, ili uopste nisi konektovan ili jesi a nema protoka ili si mozda instalirao naki AV koji ima Firewall a nisi podesio da ih pusta da se konektuju na net, ili si pak pokupio neki virus ima bas dosta kombinacija......Probaj ako imas neki program u racunaru da ga abdejtujes, pa da resis dilemu radi li ti prvo konekcija kako treba ;).

Za pocetak resetuj modem/ruter pa ako to ne urodi plodom,uradi ovo sto ti je Sasa rekao.
I javi sta je bilo..;)
 
Pa kad se vec slazes onda bi trebao da mu pomognes,a ne da pises isto samo drugacije formulisano.
Sve smo mi vec to preporucili,ali posto nema vajde ostaje mu reinstall...
Gledaj malo sta se pise...:rtfm:
:zcepanje:
Znaci,po tebi,ako ga ne nadje BD onda nije virus?
Kako si lupio,strasno...:hahaha:

Prvo boldovano : nista ti nisi preporucio nego ja, ti si samo tu na svakoj temi da kada neko da neki odgovor, da kazes ,,da, da uradi to i javi kako je bilo'', ja sam mu rekao sta da uradi a ti si samo dodao da restartuje modem (mislim nije toliki debil da to prvo neuradi), i dodao si da uradi sta sam mu ja rekao, sto na velikoj vecini tema radis ako ne i na svima........

Drugo boldovano : Da, upravo tako, ako neuspe BD da ga detektuje, znaci ako ga skenira sa abdejtovanom bazom, i nenadje nista na sistemu, nije uopste virus u pitanju, nego nesto drugo, a to da li sam ja lupio ti malo naskidaj virusa i proveri koliko je tvoj AV sposoban da ih detektuje, samo mogu da kazem da nepricam iz neke tudje price (ili sam cuo negde kao ti), nego sam se sam uverio...... A najlakse je reci obori sistem, pa onda po toj logici, nemojte uopste izlagati svoje probleme, nego kada se nesto dogodi odmah ekspresno oborite sistem.;)
 

Back
Top