Vampir teroriše selo kod Leskovca

Poruka
8.016
"Lepo sam videla kako ide neka senka k'o čovek i drma mi kapiju, ali ne može da je otvori. Komšika i ja uzmemo letve i ono se odmakne od kapije, ali počne da gađa u pleh pored vrata. Pršti na sve strane kao sa šoder da nas gađa, zamalo da nam glave pocepa, da ne uletosmo unutra, svašta bi bilo" objašnjava Ljiljana Stefanović.

...


http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=147007


Shta reci...
 
"Lepo sam videla kako ide neka senka k'o čovek i drma mi kapiju, ali ne može da je otvori.

Vampir drma kapiju , i ne moze da je otvori ?

. Komšika i ja uzmemo letve i ono se odmakne od kapije

Vampir se plasi letve ?

Sa linka :"Da bi se odbranili od duhova ili vampira, meštani su počeli da koriste i posebne trave".
Cini mi se da su oni ove "posebne trave" poceli da koriste i pre nego sto se taj vampir pojavio ...
 
neznam ali da su vampiri narod bi poceo da nestaje na neko vreme pa bi se vracao kao vampiri ako je to tacno da se covek povampiri ako ga ujede vampir.Ja verujem u vampire,duhove,magije i ostale price za koje smatram da su tacne.Za razliku mog druga on ne veruje u to uopste.
 
Ja isto imam druga koji veruje u to, ali moj drugi drug (ili je treci?) takodje kao ni ja ne veruje u vampire.
Ja verujem samo u vampiruse, koje bi da mi sisaju ne ono sto trebaju (krv, hahaha) nego svaki dinar iz mojih vetroviti dzepova, gde odavno ledeni vetar kokuzlika duva radi raznih vampirusa-sisa-cica.... :):)
 

Back
Top