obrada videa

Djole2003

Gost
Poruka
321
aj ako neko ima vremena da mi obradi jedan klip... msm ako je moguce da iz jednog klipa izdvoji slova i prebaci klip u 3gp format i high quality (kako se vec pise...) ili u mp4... i posalje mi... klip nije bas za postavljanje ovde.... pa ako nekoga zanima i ako ima vremena moze da mi se javi na pp...:)
 
aj ako neko ima vremena da mi obradi jedan klip... msm ako je moguce da iz jednog klipa izdvoji slova i prebaci klip u 3gp format i high quality (kako se vec pise...) ili u mp4... i posalje mi... klip nije bas za postavljanje ovde.... pa ako nekoga zanima i ako ima vremena moze da mi se javi na pp...:)

A sto to ne uradis sam?I kako to mislis izdvoji slova?:dontunderstand:
 
pa zato sto neznam da uradim... inace bi uradio...
ma na tom videu ima ime nekog sajta, pa ako je moguce nekao to ime ukloniti....
radi se o snimku na kome je jedna riba... ono... full...:heart::heart::heart::heart::mrgreen:

Ja bih mogao da ti odradim konvertovanje,a za uklanjanje imena stvarno ne znam...
Moraces da sacekas nekog ko zna...
Daj link za taj klip da vidimo tu ribu...:mrgreen:
 
On je hteo da skine logo...
E čuj. Hteo je da skine logo.
Zar mu nije dosta što se "riba" skinula, i sad bi on preko toga da skida... Ne može! Nije ostalo ništa više za skidanje :whistling:
Mislim... može da se skida logo, ali čisto sumnjam da može i ovaj
sve je to kompresovano do maximuma
Predpostavljam. Nisam video klip, al' s' obzirom da kaže da video nije za lepljenje ovde, najverovatnije da je tako

Može da kao što preporučuje @acabg preko postojećeg da nalepi novi logo, ili da kropuje video, pa da odseče deo na kome se nalazi logo

Hmm... zar to nije kradja :think:
 
E čuj. Hteo je da skine logo.
Zar mu nije dosta što se "riba" skinula, i sad bi on preko toga da skida... Ne može! Nije ostalo ništa više za skidanje :whistling:
Mislim... može da se skida logo, ali čisto sumnjam da može i ovaj
sve je to kompresovano do maximuma
Predpostavljam. Nisam video klip, al' s' obzirom da kaže da video nije za lepljenje ovde, najverovatnije da je tako

Može da kao što preporučuje @acabg preko postojećeg da nalepi novi logo, ili da kropuje video, pa da odseče deo na kome se nalazi logo

Hmm... zar to nije kradja :think:

haha ma rodjo samo cuti i kradi:lol:
 
Ma ljudi moji nema ništa od skidanja tog logoa.U najboljem slučaju može da ostane samo jedna tamna ili crna površina, gde je bio logo,ali da se ukloni logo i pojavi ispod njega prateći deo video materjala, od toga nema ništa.
 

Back
Top