Dve na jednog ...............

kambodza

Elita
Poruka
15.736
..........drugar se vratio sa mora i pricha mi dozivljaje ,upoznao se sa dve strankinje i one super ribe i lafovi kao likovi ,super provod ,super zezanje ali ...................prokleto mushko ne zna koju ce a trip mu u glavi da mozda moze sa obe (prokleti filmovi) ,te savatava jednu ,posle drugu ,one igraju istu igru ali nishta od sexa ,kao da se posvadjaju kad treba da dodje do istog ..........agonija traje tri dana dok na kraju njih dve nisu prelomile i jedna ostala jedno veche u hotelskoj sobi ...........................
...................da li znate da odaberete partnera i pravi trenutak ili pucate na nedostizno pa mozda i upali ...........;)
 
to mi je sranje..uvek znam shta hocu..nikad ne bih u toj situaciji bila sa dvojicom.. ili taj jedan ili nijedan..dvoje u sluchaju da hocu trojku, pa kao ajde ako ne mozze jedan kur.var da me zadovolji, daj onda dvoje :)
a da je obrnuta situacija..zapitala bih se shta se sa mnom desilo :)
 
e sto volim takve ama taki je frajer da se i pored te dve napalilo jos njih 100...aha...evo sve sam bas poverovala
@tema
kad si u nedoumici koga...i da li je pravi izbor:zcepanje: vise je nego sigurno da ce se odabrati ...losiji:zcepanje:

........mislim uopshte nije tema on ,to je samo uvod ,TEMA je :da li racionalno dolazimo do izbora vishe njih ili se zalecemo na mozda neosvojivu tvrdjavu ..........;)
 
pa ljubavi...napisala sam i o temi nesto...pogledaj malo:D
uvek se ide na neosvojivo ima drazi a i izazov je..a to je po pravilu...losiji izbor:D

........daaa i ja u mladosti bio konj a sad sam samo magarac ,imam kuma koji kad god smo bili na nekoj zurci je imao neverovatan talenat da izmedju mnogo riba izabere onu koju sigurno ce da smuva ,ni najlepshu ni najzgodniju ,jedino onu njegovu pravu ...................eeeeeeeee shampio je taj i na kraju ga shchepa jedna mala ............;)
 
..........pa maco moracu da otvorim jednu temu uskoro ,"ljubavisanje jednog misha forumashkog i opasne machke moderatorske ....................gde to vodi ................mada ne smeta .........a ako ne smeta ....".........................:zag:

gde to vodi?:think: pa na povecanje broja postova na Forumu Krstarice:D, na povecanje stepena romanticnosti, dobre zeze.i na kraju krajeva...ko zna:D
 

Back
Top