TV u spavacoj sobi?

tv gledam jedino dok vozim trenazni bicikl,e onda tih sat vremena se posvetim 50% slusanju muzike sa plejera.50% gledanja vesti il tako nesto....meni je kompjuktoru mesto u spavacoj sobi,ostalo me ne zanima :)

mada u retkim trenucima insomnije volim da se prebacim u dnevnu jer lakse zaspim uz televizor onda.
 
Poslednja izmena:
Navikla sam se da gledam TV pre nego što zaspim, oduvek ga imam u spavaćoj. Doduše, ne volim kad je TV dominantan komad nameštaja, pa sam za spavaću uvek birala one malce.

Je li, kakva je ovo terminologija "zalažem se za ideju da TV-u nije mesto...."? :lol: Kakvo zalaganje, kakva ideja, čovek valjda bira nameštaj kako voli. Moja spavaća - moja stvar, mogu i kadu da uglavim ako 'oću :tongue2:
 
OK da bude TV u spavacoj sobi, nekada se bolje zaspi uz bilo kakvo "drndanje" sa ekrana, drzati i kompjuter malo mi glupavo, izvinjavam se ljubiteljima "njegovog drzanja" ali zar nije lepse u spavacoj sobi imati zenu ili muskarca a sve ostalo da bude dopuna.
 
nema sanse da bih ja zaspala..a da televizor nije bio upaljen..
i tajming podesen..na 60 min..
a i inace ne podnosim tisinu..
smeta mi..
a moj muz..sve obrnuto..
i posto smo neko vreme proveli odvojeno..
(a ja to vreme iskoristila da se jos vise zblizim sa tv-om)
bilo je jako nezgodno kada smo se opet ''sastavil''..
i onda je on, na sve nacine pokusao da razbije taj bracni trougao..
i uspeo je :(
mada sam nasla kompromis...u liku drugog
ne, ne mislim na muza...
sada moj laptop spava sa moje leve strane a muz sa desne..:lol:
 
Poslednja izmena:
Navikla sam se da gledam TV pre nego što zaspim, oduvek ga imam u spavaćoj. Doduše, ne volim kad je TV dominantan komad nameštaja, pa sam za spavaću uvek birala one malce.

Je li, kakva je ovo terminologija "zalažem se za ideju da TV-u nije mesto...."? :lol: Kakvo zalaganje, kakva ideja, čovek valjda bira nameštaj kako voli. Moja spavaća - moja stvar, mogu i kadu da uglavim ako 'oću :tongue2:

Tako je medjedu. Slazem se sa tobom po ovom pitanju :D
 
apsolutno ne. tv nikad nije bio u spavacoj sobi, niti ce.
ja moram da spavam u tisini, svaki zvuk mi smeta. generalno, ideja o tv-u u spavacoj mi je tootalno neprvilacna. mm se ne buni, ali najvise voli kad odemo negde na odmor, onda smao krevet i daljinski:lol:
 
apsolutno ne. tv nikad nije bio u spavacoj sobi, niti ce.
ja moram da spavam u tisini, svaki zvuk mi smeta. generalno, ideja o tv-u u spavacoj mi je tootalno neprvilacna. mm se ne buni, ali najvise voli kad odemo negde na odmor, onda smao krevet i daljinski:lol:

Kakva ti je situacija u gostinjskoj sobi??? Da znam kad dodjem cemu da se nadam...ubaci bar tu neki TV....gde ce ti dusa....:D
 

Back
Top