novi atak na tekovine NOB-a

Što ne bismo ... ja sam kod Genexa, 37 ;)
Комшинице, ја сам у 38. Исто Арсенија Чарнојевића...
Ти си вероватно у оним солитерима или "глисти" или у жутим?..Небитно.
Иначе, тај твој 37. и мој 38. заједно са 33. су били најкомунистичкији блокови 90-тих година, а сада одједном се"прешалтали" на демократе :roll:
Тада (90-тих) сам имао доста проблема са комунистима...

Што се тиче теме: све што је комунистичко (читај: безбожничко) треба укинути и променити! :rtfm:
 
Комшинице, ја сам у 38. Исто Арсенија Чарнојевића...
Ти си вероватно у оним солитерима или "глисти" или у жутим?..Небитно.
Иначе, тај твој 37. и мој 38. заједно са 33. су били најкомунистичкији блокови 90-тих година, а сада одједном се"прешалтали" на демократе :roll:
Тада (90-тих) сам имао доста проблема са комунистима...

Што се тиче теме: све што је комунистичко (читај: безбожничко) треба укинути и променити! :rtfm:

Zar i ti crni sine ??????:eek::eek:

Pa hebem mu sunce jel' ima ovde ( na forumu:mrgreen:) nekoga koga nije vlas' ( svejedno koja) 'apsila i maltretirala ?:sad2:

Pa [B]svi đuture da tražite Spomenice...ali SVI ![/B]:evil:

:zcepanje:
 
Zaboravljate na par važnih stvari.Kad vam pametnjakovići promene ime ulice,sve troškove oko zamene dokumenata plaćate vi.I da ne zaboravim,sve poznanike,prijatelje i rođake morate da obavestite da vam je promenjeno ime ulice i to posle bez obzira na obaveštenja stvara velike probleme jer neki ljudi,pogotovo oni stariji ne mogu da registruju tu promenu više godina.

:worth:...po ko zna koji put:ok::hvala:

Inače, ne razumem kome je zasmetalo ime ulice : Bulevar MIRA, pa je prešaltovaše pre par godina u Bulevar kneza Aleksandra karađorđevića?:roll:

Valjda MIR nikome ne treba da smeta ni u jednoj iole normalnoj zemlji ?!?:dash::dash::dash:
 
Zvala se Krunska i pre Proleterskih brigada.


To ne znam...možda pre WW2, ja sam je oduvek znala kao Proleterskih Brigada i baš mi je glupo i to vraćanje starih , od pre 60-70 i više godina, imena ulica , kada je ta generacija već izumrla , da bi joj to značilo nešto, a većina građana je navikla na imena koja su se koristila preko 60 godina:neutral:

Ali misoni je to najbolje objasnio...zafalilo love u budžetu i od koga će kukavni nego od raje - naroda :roll:

I Svetosavskoj su bar 5 puta vraćali stare nazive...ona tabla na početku ulice iskićena k'o ciganska šatra i da sam sa strane uopšte se ne bih snašla kako je sada ime , a kako je bilo.
 
Dokle ovi ataci na najsvetlije tekovine? Da li se oglasio Stevan Mirkovic?

JNA_Logo.JPG

E, dosadan si s ovim besmislicama. Isti si Tihi..on o Tadiću, ti o komunistima.
 
Комшинице, ја сам у 38. Исто Арсенија Чарнојевића...
Ти си вероватно у оним солитерима или "глисти" или у жутим?..Небитно.
Иначе, тај твој 37. и мој 38. заједно са 33. су били најкомунистичкији блокови 90-тих година, а сада одједном се"прешалтали" на демократе :roll:
Тада (90-тих) сам имао доста проблема са комунистима...

Што се тиче теме: све што је комунистичко (читај: безбожничко) треба укинути и променити! :rtfm:

Soliteri :mrgreen: ;)
37. je i dalje totalno komunistički blok ... znam da kad god brojimo glasove posle izbora SPS u apsolutnom iznosu uzme barem duplo više od svih ostalih. Da ne pričam o Slobinim posterima iz devedesetih koji vise na svakoj drugoj zgradi i niko ih ne dira :lol: Doduše u poslednje vreme su počeli da se pale na Vulina i da lepe njegove slike gde god nađu slobodno mesto ali DS, DSS i SRS kod nas u bloku generalno slabo prolazi - za SNS još ne znam :confused:
 

Back
Top