Napad na WTC: Zavera ili svadja?

nist ja nisam izvukla iz konteksta, neistomisljenike ne omalovazavam, a ti spamujes svaku temu sa nekim tekstom iz blica. wooow.
ne znam stvarno ko je u zabludi ja ili ti?
ja koja uzivam u zivotu ili ti koji si paranoican do koske i u svakom drugom trazis reptila?
ne bih rekla da se neka moja uverenja bas tako lako ruse, negde sam vec postavila objasnjenje rusenja tih zgrada, tako da... oladi :lol:


Najbolje da "uzivas u zivotu" :lol: i jos bolje je da nisi preplasena do srzi.
 
Inace,mi ne mozemo znati kakwe su njihove namere stvarno.... Ko zna za sta je posluzio napad na WTC?

Mozemo znati ukoliko proucavamo istoriju, ali pravu istoriju bez cenzure. Znamo da im je cilj da naprave jednu Svetsku Vladu, sa centralizacijom svega i svacega. Na dobrom su putu da ujedine svet pod jednu zastavu. Napad na WTC je posluzio dosta ka tom njihovom cilju, pre svega stvaranje zajednickog neprijatelj - kao "teroristi", zatim antiteroristickim zakonima pre svega u USA gradjanima oduzimaju jos vishe slobode itd, sto ce dobro posluziti kada budu uvodili Svetsku Vladu, nece se buniti. Treca stvar je povod za napad na Islam i Arape koji se bash genetski i ne uklapaju u njihov Novi Svetski Poredak. Ovo im je idealan povod da ih istrebe na duze staze, ko zna samo koliko su tamo zagadili zemlju i ljude, pa samo pogledajte snimak one dece koja se sada radjaju u Avganistanu:

Sve vise ovakve dece se radja tamo od kada je Americka chizma krochila:

 
Vilijam Kuper...woleo bih da znam wise o njemu :)

Vilijam Kuper je postao je trn u oku vladara iz senke sa onim sto je izneo i zato su ga ubili. I ne samo da je predvideo napad na WTC, vec je izneo i dosta stvari o vanzemaljcima i njihovoj saradnji sa Vladom. Izmedju ostalog izneo je:

"Specijalna grupa najboljih američkih naučnika je organizovana u projekt "Sign" u Decembru, 1947. da bi proučila NLO fenomen. Projekt "Sign" prerastao je u "Grudge" u Decembru, 1948. Niži sakupljački i dezinformacijski projekt "Blue Book" je oformljen pod Grudge-om, uključujući kontroverzni Grudge 13., Blue Teams (Plavi Timovi) su sastavljeni za otkrivanje srušenih letelica i mrtvih ili živih vanzemaljaca. Blue Teams su kasnije prerasli u Alpha Teams pod projektom Pounce.

........Žive vanzemaljce iz srušene letelice kod Roswella bio je nazvan EBE. Ime je predložio Dr. Vannever Bush i to je bila skraćenica za Extraterrestrial Biological Entity (Vanzemaljska biološka jedinka). EBE je lagao i više od godine dana davao samo beskorisne odgovore na sva pitanja koja su mu postavljana. Ona pitanja koja su zahtevala neugodan odgovor jednostavno su ostala neodgovorena. U vreme druge godine zatočeništva EBE je postao otvoreniji i informacije dobivene EBE-a su bile zapanjujuće. Zbirka ovih otkrića su bili osnovni temelj za ono što će se kasnije nazvati "Yellow Book" (Žuta knjiga)......

.....Traženje pomoći od Rockfellera oko problema vanzemaljaca je bila najveća greška koju je za budućnost SAD-a a, najvjerovatnije čitavog čovečanstva, počinio Eisenhower.

.......Kasnije se 1954. rasa dugonosih "Graya-a" (Sivih) koja je kružila oko Zemlje spustila u "Holloman Air Force Base". Postignut je osnovni dogovor. Ova se rasa predstavila kao vrsta sa planeta pokraj crvene zvezde u sazviježđu "Oriona" koju smo mi nazivali "Betelgeuse". Rekli su da njihov planet umire, te da u nepoznatoj budućnosti neće moći živeti na njemu. To je dovelo do drugog slijetanja u "Edwards Air Force Base". Istorijski događaj je planiran na brzinu i odnos je dogovoren....

......Osnovan je multimilijonski fond i držao ga je vojni ured Bele kuće. Taj fond je korišten za izgradnju preko 75 duboko podzemnih građevina. Predsednicima koji su pitali rekli su da je fond korišten za izgradnju duboko podzemnih skloništa za Predsednika u slučaju rata. Samo ih je nekoliko napravljeno za Predsednika. Milijoni dolara građana su prošli kroz ovaj ured do MJ-12 pa do izvođača, te su onda korišteni za gradnju tajnih vanzemaljskih baza kao i tajnih DUMB-ova (Deep Underground Military Bases – Duboko podzemnih vojnih baza), za gradnju objekata "Alternative #2"-a.

....Nelsonu Rockfelleru je dat i još jedan važan posao glavnog u tajnoj grupi nazvanoj "Planning Coordination Group" (Grupa za Planiranje i Koordinaciju) koja je oformljena pod NSC 5412-1 u Martu, 1955...

.....Do 1955 postalo je očito da su vanzemaljci izigrali Eisenhowera i da su ostvarili svoju pretnju. Osakaćeni ljudi i stoka pronađeni su širom Sjedinjenih država. Sumnjalo se da vanzemaljci ne daju MJ-12 potpune liste kontakata i otmica i takođe se sumnjalo da svi oteti nisu vraćeni. Sovjetski savez je osumnjičen za saradnju sa vanzemaljcima što je kasnije i dokazano. Shvatilo se da su vanzemaljci, kako pre tako i sada, manipulisali masama kroz tajna društva, magiju, čarobnjaštvo, okultno i religiju. Nakon nekoliko zračnih bitaka sa vanzemaljskim letelicama postalo je jasno da je naše oružje prema njihovom potpuno nemoćno. U Novembru, 1955. NSC-5412-2 je dobio zadatak da sastavi Istražni Odbor kako bi istražio "sve službenike koji su uključeni u kreiranju i implementiranju strane politike u nuklearnom dobu". To je bio pokrivač koji je prikrivao stvarni predmet istraživanja, vanzemaljsko pitanje....."
 
Poslednja izmena:
Zavera ili svađa,nije ni bitno.Bitno je ono što većina ljudi zna a to je da "ljudi iz pećina" sigurno nisu napali....

Al' najjače od svega:Kao našli Ameri pasoš u ruševinama koji pripada nekom Arapu i to im je dokaz da su ih oni napali.Pa čovječe,tvrde da se čelik istopio i da je zato zgrada pala a pasoš (koji je od papira,jel) ostao neoštećen (samo malo prašnjav)...Missim:dash:
 
Nakon kraceg razmisljanja,odlucio sam da swoje misli podelim sa wama. Swi znamo da u senci wladaju humanoidni reptili. E sad,oni su (waljda) osniwaci swih zawera,pa i zawere napada na WTC. E ono sto mi se ucinilo zanimljivim,jeste da sta ako medju tim reptilima ima i onih koji su na nasoj strani? Koji nisu kao njihovi pripadnici,ali ne smeju da se odaju? Sta ako su reptili koji wladaju Azijom i Ewropom u swadji,pa su napali one koji wladaju Amerikom?

epic_fail.jpg
 
Legendo,swaka cast za klip!

Kao drugo,ako ste gledali ceo klip,widecete da ona dva wideo snimka nikad nisu pustena u jawnost,jer se na njima krije istina. Bas iz tog razloga su zaplenjeni.

Da li je taj napad marketinski potez?

Jede,vlada je gubila podrsku zbog rata u Iraku ,slab odaziv regruta i td. trosenje budzeta...
Ovim se samo opravdao taj rat iako ameri nisu imali obrazlozenje pred medjunarodnom zajednicom jer su zapoceli rat u ime nekog oruzja za masovno unistenje kojeg tamo nije bilo.
 
Zavera ili svađa,nije ni bitno.Bitno je ono što većina ljudi zna a to je da "ljudi iz pećina" sigurno nisu napali....

Al' najjače od svega:Kao našli Ameri pasoš u ruševinama koji pripada nekom Arapu i to im je dokaz da su ih oni napali.Pa čovječe,tvrde da se čelik istopio i da je zato zgrada pala a pasoš (koji je od papira,jel) ostao neoštećen (samo malo prašnjav)...Missim:dash:

Samo poseban exploziv moze da istopi celik :per:
 
Ma kasnite, što bi rekli matematičari, pi polovina...
Majkl Mor je sve objasnio istina malo uvijeno(živi se čovjeku).
Bilo je emisija koje su objašnjavale da neke stvari nisu OK.
Pa i snimci kamera kraj Pentagona koji NISU imali avion.
Već nekoliko obrisanih frejmova.
Pa rupa na zgradi(klasična od navođenog projketila).
Pa onda ulična rasvjeta kraj autoputa koja je ostala ČITAVA.
A navodno avion tuda prošišao na visini od 3 do 5 metara par sekundi pred udar.
Pa svjedočenja pilota Air Forcea da je teško i F 16 navesti da tako precizno udari.
Nja,nja,nja...
Buđav lebac,Ameri su pobili svoje ljude.
Novu temu, molim!
P.S: oću bonu,pao mi šećer.
:mrgreen:
 
Ma kasnite, što bi rekli matematičari, pi polovina...
Majkl Mor je sve objasnio istina malo uvijeno(živi se čovjeku).
Bilo je emisija koje su objašnjavale da neke stvari nisu OK.
Pa i snimci kamera kraj Pentagona koji NISU imali avion.
Već nekoliko obrisanih frejmova.
Pa rupa na zgradi(klasična od navođenog projketila).
Pa onda ulična rasvjeta kraj autoputa koja je ostala ČITAVA.
A navodno avion tuda prošišao na visini od 3 do 5 metara par sekundi pred udar.
Pa svjedočenja pilota Air Forcea da je teško i F 16 navesti da tako precizno udari.
Nja,nja,nja...
Buđav lebac,Ameri su pobili svoje ljude.
Novu temu, molim!
P.S: oću bonu,pao mi šećer.
:mrgreen:


Jos kad bi nasao vezu izmedju Bilderberg grupe ,Iluminata i lizard ppl sa 9/11 i zashto
 
Bilderberg grupa POSTOJI.
Iluminati su tajna organizacija koja NAVODNO postoji(ako se zna za njih,nisu tajni).
Lizardi su gušteri na engleskom,a kao čovjek NE POSTOJE.
Možda hibridi?
Ček,ček...
Ma to je stara američka teorija da sve u kosmosu, od mutanta čovjeka i mrava,
preko King Konga, do Lizziea(ljudi sa račvastim jezikom :per: ) želi samo jedno.
Nije to tajna vječnog života, vlast, voda, nafta...
Ne,oče Makarije!
Nego samo dobra p***a.
:hahaha1:
:mrgreen:
 

Back
Top