BUBI, BULE I MALENA

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
Ova tri preslatka šteneta čekaju svoj dom. Bubi je dečkić od tri meseca, a Bule i Malena imao oko dva. Svi su očišćeni od glista i vakcinisni. Veoma su umiljati i razigrani, ako je neko zainteresovan, neka se javi, jedva čekamo! Neće biti veliki rastom...
 

Prilozi

  • Bubi 3.jpg
    Bubi 3.jpg
    28,1 KB · Pregleda: 16
  • Bule 4.jpg
    Bule 4.jpg
    86,2 KB · Pregleda: 14
  • Malena 2.jpg
    Malena 2.jpg
    30,5 KB · Pregleda: 12
Na žalost, još jedna tužna vest....maleni Bule u subotu je uginuo. :sad2::sad2::sad2:U petak se igrao i skakao sa drugarima, čak je i bio na korak do udomljenja, a u subotu ujutru se probudio sa visokom temperaturom..:sad2::sad2::sad2:.pretpostavili smo da je krpelj, ali je veterinar rekao da ništa nije hitno da ga žena, koja je brinula o njemu, donesu u četiri. Maleni je skroz ubledeo, bi je na infuziji, i tek na kraju, kada je na žalost bilo kasno, dobio je inekciju protiv krpeljske groznice, pošto su mu pronađena dva krpelja....tako je mali Bubi okončao svoj kratki život od jenog svanuća do svitanja Juče me je žena zvala zainteresovana da ga udomi Kada smo ga pronašli, mukica nije imao ni mesec dana i bio je preplavljen buvama, ja to uživotu nisam videla, krvava vodi se spirala dok smo ga kupali...i tako se lepo bio oporavio, ubucio, dobio sjajnu dlaku...i eto, sa jednim mrakom zauvek je zaspao :sad2:
 

Prilozi

  • Bule 3.jpg
    Bule 3.jpg
    44,2 KB · Pregleda: 5
  • Bule 5.jpg
    Bule 5.jpg
    70,8 KB · Pregleda: 7
  • Bule 2.jpg
    Bule 2.jpg
    45,2 KB · Pregleda: 6
  • Bule 1.jpg
    Bule 1.jpg
    102,7 KB · Pregleda: 7
Poslednja izmena:
Bubi je jutros pronađen zaklan u baraci u kojoj je bio zatvoren sa još jednom kerušicom . Tu kerušicu je udario auto i imala je šipku u nozi, trebala je za koji dan da ide na vađenje šipke i na sterilizaciju, ali je izgleda ušla u teranje. Žena koja brine o njima, zatvorila je zajedno sa Bubijem u baraku, a jutros kada je došla zatekla je razvaljenju baraku i Bubija mrtvog. Verovatno su četiri divlja psa koja tu žive od po 30 kg, od toga jedna sterilisana ženka i jedan kastrirani mužjak, razvalila i zaklala jadnog Bubija, koji je bio tako divan pas

Očajna sam, pre neki dan smo sahranili Čarilja, a sad treba i Bubija....a ja sam ga tako terala od sebe, da ne skače po meni i da ne njuška oko Čarlija....sad bi se ubila...bio je divan i jedini ne udomljen od osmoro štenaca, a bio je prelep, rođen bez repića, bio je ista svoja mama, koja živi 500 m dalje od njega Bio je razigrano štene, umiljato i predobro...ne mogu da verujem, da ga više nema....pre 20-ak minuta sam čula za ovo...još uvek sam u šoku...

Bubi moj lepi, počivaj u miru z:cry:z:cry:z:cry:
 

Back
Top