Saveti

gost 125526

Veoma poznat
Poruka
11.724
za probleme i nedoumice svakojake prirode

neka nam ova tema sluzi za postavljanje najrazlicitih pitanja vezanih za one svakodnevne stvari koje se desavaju
tipa:
kanuo mi je lak za nokte na pamucnu bluzu;
pukle su mi najlon carape na poslu, a nemam rezervne;
drugarica se premislja da li da kupi crne ili natur najlon carape
da li da prvo skratim kosu pa se ofarbam ili obrnuto
...

ti saveti, naravno, mogu biti i mali trikovi kojima se svi mi sluzimo
izvol'te
a014.gif
 
pa ne znam baš, ja sam tela da postavim pitanje koje nema veze sa domaćičkim trikovima
ali ako su na ženama samo takvi dozvoljeni, onda ništa. odo sama da rešavam
 
ccc poverljiva sta ti uradise na internom :lol:
izvinte na spamu,sad cu da postavim pitanje :mrgreen:
mm npr kako da vam lak na noktima traje sto duze?

ja premazem posle osnovne boje i jedan sloj bezbojnog laka...Ne traje puno duze,ali za strastvene obozavaoce laka na noktima i to je uspeh...:) da nema pranja sudova i ostalih gluposti koje kao zena moram svakodnevno da radim,trajao bi puno duze,da toga nema...:):):)
 
evo ja 1 savet
iako me niko nista nije pito:p
ako vam firma menja lokaciju, sto jelte, podrazumeva i preseljaj celokupne dokumentacije i kojecega
upicanite se tog dana najstrasnije(kao ja danas:zper:)
pustajte nokte danima, ma sta danima, nedeljama pre toga
natuknite se na najvise stikle koje imate(najlon carape su obavezne, sto tanje, lako cepljive)
uska suknja u kojoj ne mozete da se savijete, a kamoli cucnete:lol:
i trepcite kao najsuptilnija dama od momenta ulaska u kancelariju
ovako
d062.gif


:)
 
evo ja 1 savet
iako me niko nista nije pito:p
ako vam firma menja lokaciju, sto jelte, podrazumeva i preseljaj celokupne dokumentacije i kojecega
upicanite se tog dana najstrasnije(kao ja danas:zper:)
pustajte nokte danima, ma sta danima, nedeljama pre toga
natuknite se na najvise stikle koje imate(najlon carape su obavezne, sto tanje, lako cepljive)
uska suknja u kojoj ne mozete da se savijete, a kamoli cucnete:lol:
i trepcite kao najsuptilnija dama od momenta ulaska u kancelariju
ovako
d062.gif


:)



Ha ha ha ... ja i takva da dodjem, kakvo sam magare uzela bih da nosam kutije :mrgreen:
 
evo ja 1 savet
iako me niko nista nije pito:p
ako vam firma menja lokaciju, sto jelte, podrazumeva i preseljaj celokupne dokumentacije i kojecega
upicanite se tog dana najstrasnije(kao ja danas:zper:)
pustajte nokte danima, ma sta danima, nedeljama pre toga
natuknite se na najvise stikle koje imate(najlon carape su obavezne, sto tanje, lako cepljive)
uska suknja u kojoj ne mozete da se savijete, a kamoli cucnete:lol:
i trepcite kao najsuptilnija dama od momenta ulaska u kancelariju
ovako
d062.gif


:)

Tuga...:sad2:
 
evo ja 1 savet
iako me niko nista nije pito:p
ako vam firma menja lokaciju, sto jelte, podrazumeva i preseljaj celokupne dokumentacije i kojecega
upicanite se tog dana najstrasnije(kao ja danas:zper:)
pustajte nokte danima, ma sta danima, nedeljama pre toga
natuknite se na najvise stikle koje imate(najlon carape su obavezne, sto tanje, lako cepljive)
uska suknja u kojoj ne mozete da se savijete, a kamoli cucnete:lol:
i trepcite kao najsuptilnija dama od momenta ulaska u kancelariju
ovako
d062.gif


:)
Tako ja uvek...:rumenko:
Juče mi direktor, koji žuri na neki sastanak, nameštao police u kancelariji...:mrgreen: koje su pritom lagane... mislim mogla sam i sama ali što...:whistling::mrgreen:
 
ako imate beznadezhnu prljavsthinu i osecate se nesposobno da to reshite da li da se ubijete ili da zavolite insekte

e sad jedno filozofsko.. da li je nezdravo da kzem da se osecam nesposobno u stvari ne osecam s epotpuno nesposobno nego onako... tj bila sam izmedju sposobno i nesposobno a sad sam se zacementirala u ne-delu? mozhda je u stvari neki ozbiljan psiho problem ako to mislim ali neke one skole kao silva metod one bi se sa mnom slozile. mad amozda je to ispiranje mozga. koliko se plasite ispiranja mozga mada ovo je suvisno al da ne brisem ovo
 
Poslednja izmena:

Back
Top