klinika papic

O.K. Jasno mi je....a da li je imao iko i neko pozitivno misljenje ? Interesuje me i druga strana...ne zato sto zelim da poverujem da su dobri nego zato sto je opste poznato ( u bilo kojoj struci ) da jedan isti covek nekog usere a nekog spase...
 
I niko nema nista novo da mi kaze ? Sve sto pise na forumu o Papicima sam procitala...al mene interesuje ima li jos neko nesto da kaze...troje besnih ljudi i jedno zadovoljno celjade...al bez objasnjenja...ajde ljudi...ukljucite se u problematiku...vazno mi je...
 
Daklem, sin na gospodju Papic, takodje ginekolog, radi u Gradskoj bolnici, veze nema sa zivotom. On je vodio trudnocu mojoj drugarici, jer su se poznavali od malena, i doveo je do devetog meseca, a da nije primetio na UZ da beba nema bubrege i mokracnu besiku. Tek kad je otisla u Front, jer je htela tamo da se poradja, otkrili su manjak plodove vode, uzrokovan time sto beba nije piskila, a nije piskila jer nema bubrege!!!!! katastrofa.
On je cak i dolazio u Front na poziv tamosnjih lekara da im obajsni sta je gledao svih tih meseci i on je i dalje tvrdio da je sve ok.

Zavrsi se to kako se zavrsi. Oporavila se zena od traume posle par godina ostala ponovo u drugom stanju i sad ima zdravo i pravo dete.
 
jagodica:
igrutin1:
Front, jer je htela tamo da se poradja, otkrili su manjak plodove vode, uzrokovan time sto beba nije piskila, a nije piskila jer nema bubrege!!!!! katastrofa.

a shta je bilo s tom bebom, je l se rodila? koji je uzrok toga, mnogo godina, neshto joj se desilo..?


rodila se, ali ne znam tacno da li je bila zivorodjena ili ne. Znam da je moja drugarica nije videla. Uh i sad se stresem kad se setim toga. Ja sam tad bila 7 mesec 1. trudnoce i gadno sam se istripovala. Mnogo sam teze podnela citavu pricu od te moje drugarice, koja je lavovski rekla: "Je.bi ga, sta bi, bi, idemo dalje, necu da mislim i necu da se nerviram i nemoj da je ko zaplakao"
Imala je tada 30 godina i muz isto. Ne zna se sta je uzrok, prosto se u organogenezi (prva 3 meseca trudnoce) ti organi nisu razvili. Ali se to na UZ vidi vec pocetkom 4 i to sasvim dobro.
Bedak mi je bio i to sto smo se nas dve bas dosta druzile u trudnoci, razmenjivale iskustva i sl. i ja se posle 2 meseca od njene tragedije, vratila iz porodilista sa zdravim i pravim rezultatom, a ona.... je.bi ga. Nekako, nisam htela da joj stajem na muku, pa je moju bebu videla tek posle 3 meseca, kad se i ona potpuno oporavila od celokupnog s...nja, (ako je to uopste moguce).
 
e, da, ona je cim je saznala da je trudna ostavila i duvan i gazirana pica i hranila se iskljucivo hranom bez konzervasna i sl. stvari, i bila bas uzorna trudnica. Mene su celu trudnocu smarali da prestanem da pusim i da se zdravo hranim, da prestanem da pijem koka kolu i da ne jedem junk food, ja ih dakako, nisam slusala, vec sledila svoj sopstveni instinkt, a kad se to desilo, prestali su.


Nemoj da ovo neko shvati kao preporuku!
 
jagodica:
koliko se kod njih placa? mozes i u studentsku, tamo je pregled 800 din a mislim da su bash ok..jedino sto se ceka ali ako dodjes ranije i to je ok

Zaobidji studentsku u sirokom luku.
To ti je sve preko veze primljeno , ali cak i da nije vrlo brzo se sroza na najnizi nivo rada i ophodjenja.

Zubari su im uzasni,Rusicka posebno biser.
opsta im je na nivou seoske ambulante.
Ko nije osetio kvalitet vec zna samo za seosku medicinu onda mu je ok...
Seoski lekari imaju opravdanje i znanje ali nemaju
uslova, sta ovi nemaju to pogodite...

P.S. moja preporuka je VMA , imaju koliko toliko ostatke od odlicnih doktora, u zadnjih godinu im organizacija ne valja pa se to oseti na higijenu, dijagnosticare su imali izvrsne, malo su zakazali sa hirurzima po klinikama(ocnoj ,orl,....)
 
bar ne jos uvek...u stvari zato Vas sve i gnjavim...rada sam izbeci isto ako je ikako moguce.Hocu da radim vestacku oplodnju...HMmm...i nije bas da hocu...moram ako zelim bebca...i bila kod njih ...sve to deluje vrlo kulturno. Al ja lekarima ne verujem nista. Svi su oratorski jako dobro potkovani...al kad nesto treba da se odradi....uzmu parice....i nista...Nisam bas rada da se prepustam na milost i nemilost nekom kasapinu...i jos da mu dam i grdne parice...pa sam rada znati tudja iskustva..
Elem...ako nesto neko zna...samo napred....Sva iskustva...saveti...predlozi...DOBRODOSLI !
Ljubi Vas Kaja
 
Hvala apotekarka...a da li ima neko i pozitivno iskustvo ? Nasla sam na pretrazivacu da se pominju razne klinike...i Jevremova...i neki odurni Milacic... i svasta nesto...pa jel moze da se javi neka gdja sto joj je uspalo da mi malko oprica situaciju ?Hvala !
 
analiticar:
Studentska poliklinika....Horor nad hororima...

e otkud ti znash kako je kod ginekologa :twisted:
ne znam zasto ali meni ulivaju poverenje, narocito zbog broja devojaka koje dolaze. to su ipak osetljive stvari i neces ici kod nekog salabajzera, mislim?! ja sam isla jednom na neki manji pregled i dopala mi se doktorka. i ovde sam procitala pohvale. ali dobro valjda svuda ima svega...ako nishta bar je cisto. sto se opste praxe tice imam i tu jedno ok iskustvo
 
jagodica:
e otkud ti znash kako je kod ginekologa :twisted:
ne znam zasto ali meni ulivaju poverenje, narocito zbog broja devojaka koje dolaze. to su ipak osetljive stvari i neces ici kod nekog salabajzera, mislim?! ja sam isla jednom na neki manji pregled i dopala mi se doktorka. i ovde sam procitala pohvale. ali dobro valjda svuda ima svega...ako nishta bar je cisto. sto se opste praxe tice imam i tu jedno ok iskustvo
Bas me zanima kod kog ginekologa si isla...ime i prezime?
Bojana Milosevic?
 
I meni se cini da su cisti i vrlo su fini...samo iskustvo mi pokazalo da ne smem da se prepustam lekarima 100% (cast izuzecima...al ja takvog jos nisam upoznala )pa sad merkam gde je granica gde cu da prestanem da verujem i pocnem da razbijam...uzput...i ja sam jako fina :lol: al ne bih umela da prckam po nekom...
 

Back
Top