bolji novi svet...

sta mislite o tom svetu?

  • to uopste nije u redu! dobro, dobro... salim se malo, naravno...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
sta mislite vi, jel biste voleli da dodje novi svet zene da rade i da zaradjuju i da idu na pos'o i sve, a mi da ne radimo uopste i da imamo para kol'ko 'ocemo i da nas ne vicu kad se napijemo i vratimo kasno nego da nas sacekaju sa osmehom i vrucom corbicom i taze 'lebom, a zatim jos jednom kajsijevacom pre spavanja?!
 
sta mislite vi, jel biste voleli da dodje novi svet zene da rade i da zaradjuju i da idu na pos'o i sve, a mi da ne radimo uopste i da imamo para kol'ko 'ocemo i da nas ne vicu kad se napijemo i vratimo kasno nego da nas sacekaju sa osmehom i vrucom corbicom i taze 'lebom, a zatim jos jednom kajsijevacom pre spavanja?!

pif....
zene i sada idu na posao i cekaju vas sa corbicom:confused:
 
ali ne cekaju sa osmehom... nego, stalno nesto vicu... cuo sam ja to, mene niko ne vice... sto je jedan moj drug objasnjavao jednom liku, onako, poprilicno pijan... a ovaj nije pricao engleski uopste... kaze mu: 'maj frend... ja, sad... houm... tapara, tapara, tapara.... maj vajf... djam, djam, djam... ja... bed... kev, kev, kev... slip'... he hehe... znaci, kako je to smesno bilo, majke mi vam kazem... mozete i vi da se nasmejete ako postanete clan dajn... jao, kako se mi lepo druzimo i razgovaramo... he hehe...
 
sta mislite vi, jel biste voleli da dodje novi svet zene da rade i da zaradjuju i da idu na pos'o i sve, a mi da ne radimo uopste i da imamo para kol'ko 'ocemo i da nas ne vicu kad se napijemo i vratimo kasno nego da nas sacekaju sa osmehom i vrucom corbicom i taze 'lebom, a zatim jos jednom kajsijevacom pre spavanja?!

a da uz sve to nisite i decu,perete u peglate,kuvate...?? sta sad?!
 
sta mislite vi, jel biste voleli da dodje novi svet zene da rade i da zaradjuju i da idu na pos'o i sve, a mi da ne radimo uopste i da imamo para kol'ko 'ocemo i da nas ne vicu kad se napijemo i vratimo kasno nego da nas sacekaju sa osmehom i vrucom corbicom i taze 'lebom, a zatim jos jednom kajsijevacom pre spavanja?!

kako mozes da pitas ovako nesto ?:lol:
 

Back
Top