...forumsko reprezentativno upoznavanje...

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...ono shto mene zanima ovo jutro je da li, kad idete da se upoznate sa forumashima, oblachite najbolju garederobu, metjete najebolju shminku, flizura, pedeikir, manikir, nutricijonista, kondicijoni trener, saveti od mame/tate...?
...koliko je bitno da neko kad vas vidi kazze, u jeeeeeeeeee...?
...koji je forumash ( kad kazzem forumash mislim uopshteno na individue koje posetjuju forum) u vashe perceptore urezao najedublji trag...?:rumenko:
 
...ono shto mene zanima ovo jutro je da li, kad idete da se upoznate sa forumashima, oblachite najbolju garederobu, metjete najebolju shminku, flizura, pedeikir, manikir, nutricijonista, kondicijoni trener, saveti od mame/tate...?
...koliko je bitno da neko kad vas vidi kazze, u jeeeeeeeeee...?
...koji je forumash ( kad kazzem forumash mislim uopshteno na individue koje posetjuju forum) u vashe perceptore urezao najedublji trag...?:rumenko:

Ja sam oženjen urmašicom. :rumenko:
To nije urezan trag, to je duboko oranje! :D
 
...ono shto mene zanima ovo jutro je da li, kad idete da se upoznate sa forumashima, oblachite najbolju garederobu, metjete najebolju shminku, flizura, pedeikir, manikir, nutricijonista, kondicijoni trener, saveti od mame/tate...?
...koliko je bitno da neko kad vas vidi kazze, u jeeeeeeeeee...?
...koji je forumash ( kad kazzem forumash mislim uopshteno na individue koje posetjuju forum) u vashe perceptore urezao najedublji trag...?:rumenko:
Ма не... Баш напротив, трудим се да изгледам нако, просечно.
Само му(јој) још треба да каже јееее :rumenko:
Па да. Шта ће му то. Ипак сам ја милосрдна душица. :rumenko:

А свако је оставио траг на свој начин.
Не може се то поредити. :rumenko:
 
E pa jeste, bio je jedan forumaš (a kad kažem forumaš mislim uopšteno na individuu koja posećuje forum) koja je u moje perceptore urezala najedublji trag :rumenko:
Za njega sam se posebno naoružala najlepšim osmehom i odabrala sam samo za tu prigodu narandžastu auru da se njome ukrasim, sve u cilju da bih se što bolje njoj reprezentatirala... :D
 
E pa jeste, bio je jedan forumaš (a kad kažem forumaš mislim uopšteno na individuu koja posećuje forum) koja je u moje perceptore urezala najedublji trag :rumenko:
Za njega sam se posebno naoružala najlepšim osmehom i odabrala sam samo za tu prigodu narandžastu auru da se njome ukrasim, sve u cilju da bih se što bolje njoj reprezentatirala... :D
...feki brate, vrh si...:)))
 
...ono shto mene zanima ovo jutro je da li, kad idete da se upoznate sa forumashima, oblachite najbolju garederobu, metjete najebolju shminku, flizura, pedeikir, manikir, nutricijonista, kondicijoni trener, saveti od mame/tate...?
...koliko je bitno da neko kad vas vidi kazze, u jeeeeeeeeee...?
...koji je forumash ( kad kazzem forumash mislim uopshteno na individue koje posetjuju forum) u vashe perceptore urezao najedublji trag...?:rumenko:

Preksinoć se čak nisam ni obrijao... :rumenko: Neošišan... Razdrljen i raspasan zbog trke da stignem na vreme. Stigao sam "pu prvi", a nisam ni mislio da ću uspeti da dođem... :lol: Rekli mi da izgledam starije... :rumenko: I snimio sam tuđe perje, za svaki slučaj, vredelo je. :lol: I Mercedesa jedne forumašice. :ok: Ybg, to je bilo za u jeeeeeeeeee, mada imam generalnu alergiju na automobile kao pojave u svemiru...:)

Hellen i Bogart, pre svih drugih koje volim. :ok: Ali oni su samo prvi među jednakima. Jedno je :heart: za sve njih koje sam upoznao, ne delim ih. :rumenko:
 

Back
Top