Menjam ? za ? ili jednostavno poklanjam

Lolipop22

Aktivan član
Poruka
1.418
:zper:Imate nepotrebne stvari koje ste dobili ili greskom kupili,ili nesto vec dugo ne koristite,a zao vam je da bacite,mozda neko ima bas sto je vama potrebno,pa zasto to ne bi razmenili.:think:
Mozete postaviti sliku onoga sto imate,ostali mogu da vam daju svoje predloge za razmenu.
Kada napravite izbor,obelezite predlog i napisete"Ponuda prihvacena".
:think::per:Ako nista,mozete se bar lepo zabaviti.

Ako vam nista nije potrebno,mozete jednostavno to pokloniti.
 
:zper:Imate nepotrebne stvari koje ste dobili ili greskom kupili,ili nesto vec dugo ne koristite,a zao vam je da bacite,mozda neko ima bas sto je vama potrebno,pa zasto to ne bi razmenili.:think:
Mozete postaviti sliku onoga sto imate,ostali mogu da vam daju svoje predloge za razmenu.
Kada napravite izbor,obelezite predlog i napisete"Ponuda prihvacena".
:think::per:Ako nista,mozete se bar lepo zabaviti.

Ako vam nista nije potrebno,mozete jednostavno to pokloniti.

ne laje kera sela radi :mrgreen:
sta nudis? sta ti treba ?:D
 
Dajem jedan ispit za diplomu faksa ...:lol:
Jel moze ?

n180849345005_2720.jpg


:mrgreen:
 
Što da ne zaživi? Ja imam, recimo, dva kompleta od čiste svile, koja mi više nikada neće biti dobra, ma koliko ja izmršavila, a mlađe "osoblje" u porodici je krupnije od mene, pa... Ne bacaju mi se, volela bih da ih neko nosi, a baš da dajem svilene komplete u crveni krst... Šta, napr., ako je neko izmršavio, pa ima nešto slično što mu je veliko? Ili hoće da menja za nešto drugo, a ne za odeću?

Meni se dopada ideja, samo mislim da bi trebala da bude lepljiva..neće tu biti dovoljne frekvencije da stalno bude na prvoj strani, a kad nije na prvih nekoliko strana, uskoro se zaboravi. :bye:
 

Back
Top