Sta bi uradili..?

e, dobro, a sad se dogovorite na pp oko vožnje... ;)

Eto ne možemo ni da se dogovorimo gde ćemo novce da potrošimo;) obrisao si mi post sad čovek neće znati gde da ide i troši tolke pare :zcepanje:
Evo kupiću i tebi nešto samo reci šta ti treba:)

Ups izvinjavam se još je tu postić nema veze ipak reci šta ti treba pa će Zvoca da ti pokloni;)
 
Poslednja izmena:
ae ste citali o onom tipu sto je dobio na lutriji mislim da je cifra bila 10 miliona..ucitelj u skoli ..i sta je uradio..iznajmio je jahtu ..doveo 20 zgodnih cica otplovio u nepoznatom pravcu..vratio se posle 6 meseci bez love..na svoj stari posao..kada su ga pitali kako je potrosio lovu i sta je radio ..samo je odgovorio ..ne secam se..tj..nikada nije hteo da kaze kako je novac potrosio.i sta se sve desavalo na toj jahti.:zper:
mislim...100 hiljada evra ..je cifra koju vredi potrositi na svoje licno zadovoljstvo..:D..a ne u neke materijalne stvari..:D
 
Da imate sada ovog trenutka 100.000 evra.



Nije to ni velika ni mala cifra..Da li bi ulozili u neki mali biznis,u banku, ulozili u deonice..otisli na neki put..kupili stan ili.. sve potrosili..?



Ako bi sve spiskali na sta bi to bilo i kako?..:D

Jedan deo spiskala na putovanj(da dam sebi oduska) i nakupovala dragim osobama sve i svasta,drugi deo ulozila u neki biznis,a treci u banku,pa da se mnoze parice :):)
 
ae ste citali o onom tipu sto je dobio na lutriji mislim da je cifra bila 10 miliona..ucitelj u skoli ..i sta je uradio..iznajmio je jahtu ..doveo 20 zgodnih cica otplovio u nepoznatom pravcu..vratio se posle 6 meseci bez love..na svoj stari posao..kada su ga pitali kako je potrosio lovu i sta je radio ..samo je odgovorio ..ne secam se..tj..nikada nije hteo da kaze kako je novac potrosio.i sta se sve desavalo na toj jahti.:zper:
mislim...100 hiljada evra ..je cifra koju vredi potrositi na svoje licno zadovoljstvo..:D..a ne u neke materijalne stvari..:D

znam priču o učiteljici iz italije koja je kupila neku "srećku" i zapisala broj sa strane i stavila pored tv-a
čekala je dan kada je izvlačenje, nije se mnogo nadala..međutim, izvuku njen broj. pogleda po tašni, tamo-vamo, pretraži celu kuću, dobije nervni slom, ali "srećke" nigde....posle je preturala po kontejnerima, išla na deponiju čak..i nije našla..ali su novine pisale o njoj.. ( :
i znam isto priču iz novina, kad je neki naš građanin, osvojio pretrane pare, otišao je u dubrovnik, ne znam što baš tamo, a to je bilo ono yu vreme, iznajmio je jahtu, pozivao poznate svetske zvezde, maksimalan luksuz je čovek sebi priuštio i vrlo, vrlo brzo ostao bez prebijene pare.
kad su ga pitali da li bi ponovo tako potrošio novac da dobije na lutriji...rekao je..tako i nikako dručkije.... ( :
 
Poslednja izmena:
Da imate sada ovog trenutka 100.000 evra.



Nije to ni velika ni mala cifra..Da li bi ulozili u neki mali biznis,u banku, ulozili u deonice..otisli na neki put..kupili stan ili.. sve potrosili..?



Ako bi sve spiskali na sta bi to bilo i kako?..:D
Otplatila sve dugove i podmitila sud da ispadne kao da je dobio zilioniti spor, pa možda prestane... kupila stan, bez ikakve sumnje, i odmah se uselila :rumenko:
 

Back
Top