Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Cao svima! Imam pitanje za sve one koji su ukljuceni u Oriflame - da li ste zadovoljni saradnjom? Moje iskustvo nije bas pozitivno i dosta ljudi deli sa mnom misljenje. Ukljucena vec 2 god i samo u pocetku mi je bilo ok - nesto novo i zanimljivo. Od zarade, naravno, nije bilo nista, osim u proizvodima. Ali vrlo brzo mi je dosadilo! Na kraju sam dosla u fazu da pobesnim kad mi stigne roba! Zasto? E pa ovako:
- nikad ne dobijem sve sto je poruceno
- u sledecoj turi mi posalju, ako imaju, sve sto nije stiglo u prosloj, bez obzira sto mi to vise ne treba! (cesto se porucuju pokloni za rodjendane i sl. i to vise nikom ne treba posle mesec dana!)
- Vrlo cesto mi salju i stvari koje nisam porucila i onda ja moram da se mislim sta cu s njima i kome da ih "uvalim"
- Kada su na akciji setovi, stigne mi samo jedan proizvod! I onda treba da ponavljam porudzbinu da bih skompletirala ono sto su ljudi trazili, a cesto ni tada ne dobijem.
- I svaki put placam postanske i administrativne troskove, sto smatram da nije fer! posebno kad moram ponavljati porudzbinu, jer mi nisu poslali sve!
I uopste mislim da ti troskovi nisu u redu. Nije to neka cifra, ali nakupi se! I uostalom, sto bih ja njima placala jer za njih prodajem robu?!? Pa jos i godisnju clanarinu!!!
Jos jedna stvar - mrzim kad na torbama, peskirima, kapama, maramama i sl. pise ORIFLAME! Takve stvari se POKLANJAJU, a ne prodaju! Opet ista stvar - treba da im platim da ih reklamiram! E pa necu!
Tako da ja stvarno ODUSTAJEM od ovih budalastina!

Ljudi, MANITE SE ORIFLAME-a i slicnih gluposti! To je bas "mazanje ociju"! Kupis ovo, ono i ovo i dobijes ovo veoma povoljno! Em to nesto, kad se bolje razmisli, i nije nesto povoljno, em si kupila gomilu gluposti samo da bi ispunila taj glupi uslov, a te stvari ne bi inace porucila! Verujte, mnogo je jeftinije, a mozda i kvalitetnije, otici i kupiti ono sto vam stvarno treba, nego ovde uzeti gomilu gluposti! Uporedite cene (koje su dosta podigli) sa cenama po prodavnicama, pa skontajte sami!
 
Cao svima! Imam pitanje za sve one koji su ukljuceni u Oriflame - da li ste zadovoljni saradnjom? Moje iskustvo nije bas pozitivno i dosta ljudi deli sa mnom misljenje. Ukljucena vec 2 god i samo u pocetku mi je bilo ok - nesto novo i zanimljivo. Od zarade, naravno, nije bilo nista, osim u proizvodima. Ali vrlo brzo mi je dosadilo! Na kraju sam dosla u fazu da pobesnim kad mi stigne roba! Zasto? E pa ovako:
- nikad ne dobijem sve sto je poruceno
- u sledecoj turi mi posalju, ako imaju, sve sto nije stiglo u prosloj, bez obzira sto mi to vise ne treba! (cesto se porucuju pokloni za rodjendane i sl. i to vise nikom ne treba posle mesec dana!)
- Vrlo cesto mi salju i stvari koje nisam porucila i onda ja moram da se mislim sta cu s njima i kome da ih "uvalim"
- Kada su na akciji setovi, stigne mi samo jedan proizvod! I onda treba da ponavljam porudzbinu da bih skompletirala ono sto su ljudi trazili, a cesto ni tada ne dobijem.
- I svaki put placam postanske i administrativne troskove, sto smatram da nije fer! posebno kad moram ponavljati porudzbinu, jer mi nisu poslali sve!
I uopste mislim da ti troskovi nisu u redu. Nije to neka cifra, ali nakupi se! I uostalom, sto bih ja njima placala jer za njih prodajem robu?!? Pa jos i godisnju clanarinu!!!
Jos jedna stvar - mrzim kad na torbama, peskirima, kapama, maramama i sl. pise ORIFLAME! Takve stvari se POKLANJAJU, a ne prodaju! Opet ista stvar - treba da im platim da ih reklamiram! E pa necu!
Tako da ja stvarno ODUSTAJEM od ovih budalastina!

Ljudi, MANITE SE ORIFLAME-a i slicnih gluposti! To je bas "mazanje ociju"! Kupis ovo, ono i ovo i dobijes ovo veoma povoljno! Em to nesto, kad se bolje razmisli, i nije nesto povoljno, em si kupila gomilu gluposti samo da bi ispunila taj glupi uslov, a te stvari ne bi inace porucila! Verujte, mnogo je jeftinije, a mozda i kvalitetnije, otici i kupiti ono sto vam stvarno treba, nego ovde uzeti gomilu gluposti! Uporedite cene (koje su dosta podigli) sa cenama po prodavnicama, pa skontajte sami!

ne radim oriflame ali zena od koje kupujem ima istih problema....mozda vredi zaliti se mailom njihovoj bazi u Svedskoj.....sta znam, taj nacin poslovanja nikome ne donosi dugorocno dobitak.....
 
Имам пар парфема из Орифлејма и Авона, све сам их добила и јако су лепи!

Имала сам искуства са маскаром и лаком за нокте из Орифлејма, шит живи.
 
Cao svima! Imam pitanje za sve one koji su ukljuceni u Oriflame - da li ste zadovoljni saradnjom? Moje iskustvo nije bas pozitivno i dosta ljudi deli sa mnom misljenje. Ukljucena vec 2 god i samo u pocetku mi je bilo ok - nesto novo i zanimljivo. Od zarade, naravno, nije bilo nista, osim u proizvodima. Ali vrlo brzo mi je dosadilo! Na kraju sam dosla u fazu da pobesnim kad mi stigne roba! Zasto? E pa ovako:
- nikad ne dobijem sve sto je poruceno
- u sledecoj turi mi posalju, ako imaju, sve sto nije stiglo u prosloj, bez obzira sto mi to vise ne treba! (cesto se porucuju pokloni za rodjendane i sl. i to vise nikom ne treba posle mesec dana!)
- Vrlo cesto mi salju i stvari koje nisam porucila i onda ja moram da se mislim sta cu s njima i kome da ih "uvalim"
- Kada su na akciji setovi, stigne mi samo jedan proizvod! I onda treba da ponavljam porudzbinu da bih skompletirala ono sto su ljudi trazili, a cesto ni tada ne dobijem.
- I svaki put placam postanske i administrativne troskove, sto smatram da nije fer! posebno kad moram ponavljati porudzbinu, jer mi nisu poslali sve!
I uopste mislim da ti troskovi nisu u redu. Nije to neka cifra, ali nakupi se! I uostalom, sto bih ja njima placala jer za njih prodajem robu?!? Pa jos i godisnju clanarinu!!!
Jos jedna stvar - mrzim kad na torbama, peskirima, kapama, maramama i sl. pise ORIFLAME! Takve stvari se POKLANJAJU, a ne prodaju! Opet ista stvar - treba da im platim da ih reklamiram! E pa necu!
Tako da ja stvarno ODUSTAJEM od ovih budalastina!

Ljudi, MANITE SE ORIFLAME-a i slicnih gluposti! To je bas "mazanje ociju"! Kupis ovo, ono i ovo i dobijes ovo veoma povoljno! Em to nesto, kad se bolje razmisli, i nije nesto povoljno, em si kupila gomilu gluposti samo da bi ispunila taj glupi uslov, a te stvari ne bi inace porucila! Verujte, mnogo je jeftinije, a mozda i kvalitetnije, otici i kupiti ono sto vam stvarno treba, nego ovde uzeti gomilu gluposti! Uporedite cene (koje su dosta podigli) sa cenama po prodavnicama, pa skontajte sami!

Moje i iskustvo moje drugarice je dobro(ona se time bavi 6 godina). Sto se tice toga da ne stigne sve, meni je zena koja me je uclanila upozorila da to moze da se desi ako je proizvod na snizenju, pa ja uvek pitam ljude da li zele nesto drugo ako toga nema ili ce da sacekaju. Kako porucujem putem interneta uvek mi pise cega trenutno nema na lageru, tako da uvek znam koliko proizvoda cu da preuzmem. Zivim blizu njihove direkciije pa podizem tamo i uvek pitam kada ce da stigne proizvod da znam da kazem ljudima koji cekaju.
Logicno je da ono sto je naruceno stigne u sledecoj turi, ali je zato cena ista kao onda kada je osoba narucila, ja upozorim da ce proizvod kasniti i sve bude ok.
Za administrativne troskove se slazem, narocito sto ja idem kod njih da podizem.
Uvek su proizvodi uskladjeni sa porudzbinom.
Da nisi ti podizala robu i narucivala preko neke podstanice, pa je ta osoba bila nepazljiva sto se porucivanja i dostave tice?
Sto se zarade tice, ja sam student, tako da mi dobro dodje i 1000 do 2000 mesecno ili kupovina poklona ili necega za mamu po nizoj ceni.z:)
 
...bavim se time evo par meseci...u prve dve isporuke su bili malo nekorektni,
nisu poslali svu poručenu robu...onda ja fino nazovem koordinatoruku, pa joj
objasnim da se ja ne igram, i da bi radila nešto pametnije, ako oni neće da
budu ozbiljni i korektni...da mi je glupo da crvenim pred ljudima koji su npr.,
naručili neke poklone, i šta..ja se pojavim i kao nema.....onda mi ona lepo
objasni, da ako hoću da uvek sve stigne na vreme...porudžbinu šaljem za
prvu isporuku..svaka sledeća iz tog kataloga je diskutabilna....rešeno...
....fino čim dobijem prvi katalog, ne čekam da stignu ostali...odmah ih
dam u promet....pa fino sve odjednom pošaljem, i faktički u jednoj porudžbini
odadim što bi možda morala u tri.....
...tačno je skupi su i katalozi, i poštarine, ne razumem što mi to plaćamo,
ali kako svi tako i ja...
...sve što se zaradi, dobro je došlo........
...nisam imala primedbi na bilo koji proizvod, i sami ih u kući koristimo,
od kozmetike, do tašni, i nakita...uvek bude za svakog po nešto.....
...isplati se....
 
Onda ne razumem sto se zale da im neki proizvod ne stigne...
Ukoliko je crven ne mozes ocekivati da ce ti stici...

E sad druga je prica ukoliko taj semafor ne funkcionise najbolje pa pokaze zeleno a proizvod ti ne bude isporucen...

Verovatno se zale ljudi koji porucuju putem rukom pisane porudzbenice, a ne preko interneta. Ja porucujem preko interneta i kada nema nekog proizvoda naziv bude crven, obavestim ljude pa ih pitam da li zele da cekaju ili ne. U sledecoj porudzbini imam opciju stari proizvodi i mogu da ih narucim ili da ih izbrisem.
 
Ja narucujem iz oba kataloga, ali vise volim Avon. Ovisna sam o planet spa i avon naturals kolekcijama, prskam se onim vocnim sprejevima kao blesava jer su bozanstveni, a kada su neki periodi poput zime i leta, kada koza i kosa malo vise trpe, volim da ih "castim" maskom ili nahranim mlekom iz planet spa. Bilo sta sa tih strana toplo preporucujem.

Stalno imaju akcije, kvalitetni su i povoljni. Cekas, ali otprilike uvek unapred znas sta ce ti trebati u narednom periodu, pa porucis dok jos i ne potrosis, i nema problema.

Meni samo jednom nije stigao ajlajner jer su zalihe bile ogranicene, svaki drugi put je bilo sve ok.
 
uglavnom odatle uzimam gelove za tuširanje, rezače za olovke,.. oni sprejevi za telo iz avona su mi slaba tačka (imam ih 3 trenutno)..
senke i olovke za oči ne naručujem, jer nikad ne znam kakva je boja u prirodi (opekla sam se par puta-crna senka na slici je siva u prirodi), maskare i nisu nešto..
ajlajner mi nije stigao nikada-a naručila sam ga 3-4 puta :/
izgleda da se to baš prodaje.
mnogo mi se sviđa onaj univerzalni balzam iz oriflame-a.
u roze jajastom pakovanju.
stvarno je dobar za ispucale usne, zanoktice, čak i za posekotine i ogrebotine.
:manikir:
 
uglavnom odatle uzimam gelove za tuširanje, rezače za olovke,.. oni sprejevi za telo iz avona su mi slaba tačka (imam ih 3 trenutno)..
senke i olovke za oči ne naručujem, jer nikad ne znam kakva je boja u prirodi (opekla sam se par puta-crna senka na slici je siva u prirodi), maskare i nisu nešto..
ajlajner mi nije stigao nikada-a naručila sam ga 3-4 puta :/
izgleda da se to baš prodaje.
mnogo mi se sviđa onaj univerzalni balzam iz oriflame-a.
u roze jajastom pakovanju.
stvarno je dobar za ispucale usne, zanoktice, čak i za posekotine i ogrebotine.
:manikir:

Skoro je bio u specijalnom limitiranom izdanju sa mirisom karamele. Sjajan je i nikuda ne idem bez njega :)
 
Godinama koristim avon kreme za lice i jako sam zadovoljna....trenutno koristim Anew Rejuvenate dnevnu i noćnu kremu...i rol on dezodoransi mi odgovaraju..sa šamponima za kosu nisam bila zadovoljna, a gelovi za tuširanje su mi jako sušili kožu...Vidim da hvalite proizvode sa himalajskim bobicama i to je sledeće što ću naručiti....Danas sam naručila umirujući balzam za posle brijanja, za mog sina koji ima osetljivu kožu ...ovaj proizvod izuzetno prija njegovoj koži...
 
Uclanila sam se u Avon,dali mi katalog,prospekte,neke uzorke
ne placa se clanarina svakog meseca,niti godisnje
ALI ispod 2.500 din se ne isplati porucivati robu,jer ne dobijes popust
zakomplikovali su sa akcijama,ponudama,uslovima..samo da bi ljudi kupovali robu

dakle,ako nekom u NS trebaju Avon proizvodi,moze naruciti od mene.Kontakt na pp

I dalje prodajem Oriflame parfeme
 
Prvi put sam probala Avonov losion za telo SOS divno mirise i koza lepo upija
Kremu za ruke i nokte Glicerinsku-super mi je
Masku za kosu
Set za negu stopala sa mirisom visnje-idealno za ovo vreme

Sve u svemu sasvim solidni proizvodim i ok cene
 

Back
Top