Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Једино сам била задовољна резачем за оловке од Орифлејма :neutral:

Ja retko kad narucim nesto iz "Oriflame"-a, ali i kad narucim budem zadovoljna.
Moram da pohvalim novi osvezavajuci sprej za lice iz "Swedish spa" kolekcije, odusevljena sam i toplo ga preporucujem, tako prija, lepo mirise, a i cini me odmornom, kao da mi napuni baterije.
S druge strane, verna sam "Avonu", svakog meseca narucim ponesto, obozavam "Planet spa". :heart:
 
Ja retko kad narucim nesto iz "Oriflame"-a, ali i kad narucim budem zadovoljna.
Moram da pohvalim novi osvezavajuci sprej za lice iz "Swedish spa" kolekcije, odusevljena sam i toplo ga preporucujem, tako prija, lepo mirise, a i cini me odmornom, kao da mi napuni baterije.
S druge strane, verna sam "Avonu", svakog meseca narucim ponesto, obozavam "Planet spa". :heart:
Шта год сам наручила нисам била задовољна квалитетом. То јесте било давно, али мени сасвим довољно да су обе фирме код мене завршиле каријеру.
Лакови су били неквалитетнији од оних са пијаце, сенке се "круниле са очију", маскаре све до једне правиле грудвице, оловке превише тврде, ајлајнер се размазивао, спрејеви за сјај косе су је мастили.
За мене и превише. Е једино ми тај резач остао, он је стварно добар. Имам га скоро 15 година и одлично реже и дан данас.
:bye:
 
Шта год сам наручила нисам била задовољна квалитетом. То јесте било давно, али мени сасвим довољно да су обе фирме код мене завршиле каријеру.
Лакови су били неквалитетнији од оних са пијаце, сенке се "круниле са очију", маскаре све до једне правиле грудвице, оловке превише тврде, ајлајнер се размазивао, спрејеви за сјај косе су је мастили.
За мене и превише. Е једино ми тај резач остао, он је стварно добар. Имам га скоро 15 година и одлично реже и дан данас.
:bye:

Opa, 15 godina je jako dobar staz za jedan rezac!
Ne znam sta da ti kazem, valjda je sve individualno. Ja nemam losa iskustva ni sa cim, "Avonova" maskara "Super shock" je za mene bila revolucionarno otkrice, senkica iz "Oriflame"-a su se dobro pokazala, a ovo ostalo sto si navela nisam koristila.
 
Opa, 15 godina je jako dobar staz za jedan rezac!
Ne znam sta da ti kazem, valjda je sve individualno. Ja nemam losa iskustva ni sa cim, "Avonova" maskara "Super shock" je za mene bila revolucionarno otkrice, senkica iz "Oriflame"-a su se dobro pokazala, a ovo ostalo sto si navela nisam koristila.
Види, кад сам "испробавала" Орифлејм, ти си ишла у вртић, тако да моја и твоја искуства не могу да се пореде. Све је то било давно, као што рекох, али због тадашњег лошег квалитета једноставно престала и да помишљам да поново нешто купим. Немам појма какви су сад и не интересује ме.
Иначе, у то време, та шминка уопште није била јефтина. Могла си много боље да прођеш на оним тезгицама у Сремској (е и њих су склонили пре 5 година, не знам да ли их се сећаш). Ту су доносили разноврсну козметику. Шверцовали, тачније. И та шминка је тада била јефтинија а квалитетнија.
С годинама пронађеш оно што ти одговара и то купујеш. Тешко пробаш нешто ново, а ја сам нарочито скептична кад је нешто на "акцији".
 
Sad ima jedan dobar novi, ali je bocica :roll: Zove se "Spotlight".
Sta preporucujes iz "Oriflame"-a?

Narucivala sam jedno vreme regenartor za kosu u spreju, bez ispiranja hair x volume boost, koji je navodno trebao da daje volumen. Mozda bi nekoj tanjoj kosi i dao, na mojoj i nije bas bio efikasan. Ali mi je kosa bila svilenaksta posle njega, pa sam nastavila da ga koristim. Mirise na breskve a miris se dugo zadrzava.
Sto se tice krema za ruke i telo, nisam ni jednom zadovoljna koju sam probala. Ni sminkom, posebno ne puderima, mada to i ne koristim dugo, pa nisam strucnjak
A, da. Prosle godine sam narucila cetku za piling, koja je izgubila funkciju posle nepuna dva meseca :neutral:
 
Narucivala sam jedno vreme regenartor za kosu u spreju, bez ispiranja hair x volume boost, koji je navodno trebao da daje volumen. Mozda bi nekoj tanjoj kosi i dao, na mojoj i nije bas bio efikasan. Ali mi je kosa bila svilenaksta posle njega, pa sam nastavila da ga koristim. Mirise na breskve a miris se dugo zadrzava.
Sto se tice krema za ruke i telo, nisam ni jednom zadovoljna koju sam probala. Ni sminkom, posebno ne puderima, mada to i ne koristim dugo, pa nisam strucnjak
A, da. Prosle godine sam narucila cetku za piling, koja je izgubila funkciju posle nepuna dva meseca :neutral:

Ja sam sad iz najnovijeg planirala da narucim ljubicasti hair x sprej zbog mirisa, inace sa kosom nemam problema, osim ispravljanja. Je l' to taj?
Cula sam da je sapun iz swedish spa kolekcije sa granulicama za piling odlican za kozu. Rado bih isprobala, samo da se ponovo pojavi u brosuri.
 
Vidis, ja imam problem s tim sto volim da eksperimentisem i ne volim da se ponavljam, mada ne kazem da to ne radim.
Ти си млада и треба да експериментишеш. ;)
И ја сам у твојим годинама. Сад све могу слободно и жмурећи да купујем.
Тачно знам и место на полици. Само је незгодно кад промене амбалажу. :lol:
 
Više volim Oriflame, lak za nokte je bio super, sredstvo za intimnu higijenu takođe, maskarom nisam bila nešto oduševljena. Avon kremice za stopala su odlične, sredstva za tuširanje isto, moja drugarica se klela u njihovu kremu protiv celulita, mada ja mislim da je njena fizička aktivnost više doprinela tome:lol: Avon sjajevi za usne su prijatni, ali nedovoljno boje ostavljaju, karmini i lakovi za nokte su me razočarali.
 
Skoro sam kupila Avonovu masku za lice i za kosu iz planet spa kolekcije i za sada nije lose, vidjecemo, mada svi uglavnom hvale planet spa kolekciju kazu da im je to najbolje od kozmetike.
Moja sestra je bila zadovoljna sa njhovim mirisljavim sprejevima za tijelo.
 

Back
Top