Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Zato sto zene misle da mogu da peru sudove sa prstenjem, naravno da ce da oksidira. Do sad sam videla nekoliko torbi, ali mogu da kazem da mi se samo jedna nije svidela, i to samo zato sto je bila manja nego sto sam ocekivala. Inace, imam Lena torbicu i divna je.

ja nisam nista ni kupila...moja dobra drugarica, koja je avon dama vec odavno i radi na veliko, upozorila me je.....a torbi sam se kod nje nagledala i meni su skroz bzvz, kao kineske.....dodam jos 500 din i kupim dejvida dzonsa na buvljaku koji mi traje godinama....

p.s. srebra nema kod avona, to je sve bizuterija loseg kvaliteta koja potamni ocas posla....verovatno ne sva ali je opet rizik, a nije ni malo jeftina, kad pogledas bizuteriju u p.s.-u....
 
Tacno je da je lose kupovati tasne na nevidjeno, ali ja sam onima koje sam narucila bila zadovoljna, jer sam znala koji je materijal i velicina (uvek pogledam dimenzije u opisu torbe i znam sta ce da mi stigne).
Sto se nakita tice, takodje imam dobro iskustvo, jedino sam lose prosle sa satom koji sam dobila na poklon, ostavljao mi je tamnu fleku na kozi ispod njega.

Bas sad za Novu godinu narucujem sebi lucky charm necklace z:D

prod_1136231.jpg
 
Dobila na poklon, probala i prezadovoljna svime, divno neguje i prijatno, nenametljivo mirise na jagode i maline... :) U setu je i sapun, ali da ne kacim bas sve slike, nije neophodno, samo da kazem da sam se istusirala njime umesto gelom za tusiranje i da mi nije isusio kozu, samo ju je lepo ocistio i obavio mi telo svezom mekocom...

22799_1.png
22800_1.png
 
Oriflame-om se bavim vec 15 godina i mogu Vam reci da sam prezadovoljna. Kao i svaka kompanija ima svoje dobre i lose strane. Bitno je da sebe nadjete u takvom okruzenju i uspeh je zagarantovan. Kao verni potrosac mogu Vam preporuciti sve iz Giordani kolekcije. Prosto je savrsena! Ako ima nekih pitanja u vezi Oriflame-a mozete mi se obratiti
 
Hmm. . .Predhodnih godina je mama ponekad kupavala neke preparate iz Avona, obicno nakit, rolon Pur Blanca i proizvode od cije se prodaje novac donira za zene obolele od raka dojke. Danas uopste ne kupujemo preko kataloga jer se cesto desavalo da su naruceni proizvodi mini velicine (labelo...) :eek: Kozmetiku kupujem u DM-u, jel vise volim kupovinu na licu mesta i cene su povoljne. No mene zanima kako se uclaniti u Avon ili Oriflame, cisto iz licne koristi. Jel ima neko iskustva sa tim? :D
 
Trenutno koristim Avonovu kremu za lice Solutions Total Radiance (SPF 15) i baš mi se sviđa. Inače nađem od oba ova brenda ponešto za sebe, kad mi katalog padne šaka (što se poslednjih godina i ne dešava često).
 
Ja sam pre imala dodira sa Oriflame jer je sestra radila, pa sad radi komsinica, a ja radim Avon,tako da uvek imam kataloge. Elefteria, odakle si? :) Ako nisi iz Beograda, ja uvek nadjem neku Avon damu u bilo kom gradu.
 
Jesam iz BG, ali mi ne treba Avon dama jer moja mama ima neku ženu od koje povremeno poručuje, a kuma se bavi Oriflejmom. Iskreno, smaraju me svi ti katalozi. Više volim da odem u Lili ili DM i tamo od svakog brenda kupim ono što mi se sviđa.
 
Mene ne smara ni da idem da kupujem po parfimerijama i drogerijama, ni da narucujem iz kataloga, volim shopping i online i offline :zstidljivko:

U cetvrtak mi stize paketic iz Avona :zskace: Odmah ujutru idem u postu z:D
 
Ja sam za sebe narucila piling za lice sa narom i sredstvo za ciscenje sa medom i mlekom iz naturals kolekcije, a dragim osobama svasta nesto za ispod jelke, u ulozi Deda Mrazice, hohohoho z:D
Ima tu svecega: sjajveva za usne, mleka za telo sa sljokicama, kupke za telo cija je bocica u obliku jelke... Lalalalalala, volim praznike, lalalalalala z:D
 
Nefer, bila si skroz u pravu, stigao mi je onaj divni sprej s vanilom i slatkom sljivom, koje uzivanje od mirisaz:shock:
Lici mi malko na zeleni s-he, ali ovo je savrsenstvo, pravi zimski.

z:D

Bingo!

E bas super! Ja sam ga opet narucila, pre par dana mi je stigla nova bocica, vec vidno naceta. Mnogo mi se dopada, po meni je to najlepsi sprej koji je Avon ikada nudio na stranicama svog kataloga, a mirisem na Avon naturlas vec sedam godina! z:)

Mucho mi je drago sto ti se dopao.
 
Meni Bond girl ne odgovara, ako ga neko hoce, prodajem bas povoljno. A obozavam taj losion iznad, divno mirise,a jos i svetluca. A krema je najbolja na svetu. Pojavice se ponovo u C3 u drugacijem pakovanju, sigurno narucujem.
 

Back
Top