Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nista mi ne pricaj, ja sam avon zavisnik. Obozavam avon naturals i planet spa, redovno narucujem nesto iz tih koleksija, a ponekad i poneku maskaru i/ili sjaj. Nikad nisam omasila, uvek sam dobijala jack pott! ;)
Njihove sprejeve i kupke trosim kao da ih pijem, a mleka kao da ih jedem na kasicicu-strasno ;)
Ali zato uek mnogo lepo mirisem i predivno se osecam! :)
 
Nista mi ne pricaj, ja sam avon zavisnik. Obozavam avon naturals i planet spa, redovno narucujem nesto iz tih koleksija, a ponekad i poneku maskaru i/ili sjaj. Nikad nisam omasila, uvek sam dobijala jack pott! ;)
Njihove sprejeve i kupke trosim kao da ih pijem, a mleka kao da ih jedem na kasicicu-strasno ;)
Ali zato uek mnogo lepo mirisem i predivno se osecam! :)

Me too!!! :)

Obozavavam Planet spa kolekciju i naturals!Sprejevi su fantasticni!:super:Jedan losion mi traje (jedva) nedelju dana,bukvalno ih jedem-ali zato sam prezadovoljna,osecam se sveze,i lepo mirisem.:heart:Joooj!Samo mi je krivo sto vise nemaju onaj sprej i losion od manga i breskve (naturals)...Mnogo je lepo mirisao...:sad2:
 
Ono sto zasigurno znam je da sprej za telo sa bademom iz avon naturalsa moram da imam!
Must have mi je takodje i onaj losion za telo sa himalajskim goji bobicama iz planet spa...
Muce me jedne plave mindjusice (jednom sam - prosli put, narucila lance i odusevila se, izgleda bolje uzivo nego u katalogu, a tek kako stoji!) ...
Tesko meni...
 
Avon kreme za lice koristim godinama. Prezadovoljna sam. Trenutno koristim ANEW rejuvenate i super mi je cela kolekcija.SPA gelovi za tusiranje su divni, trenutno koristim gel sa himalajskim bobicama koji prelepo mirise!
Sve pohvale za AVON , i kad mi nista ne treba uvek nadjem nesto sto mi se bas svidi!!
 

Back
Top