Avon & Oriflame

Da li praktikujete katalosku kupovinu?

  • Da.

  • Ne.

  • Ponekad.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja kao lider uvek savetujem svojim Damama da uz proizvode uvek ubace novi katalog i uzorak. Ipak je to mali znak paznje koji kupac ceni.
Avon testeri su 40,50 i 60dinara zavisi koji. Ukoliko vam Avon Dama ne poklanja, mozete da je zamolite da vam poruci vise testera (npr.5 uzoraka je 100). Ja uglavnom stavljam, ali kad mi devojka poruci uzorak koji nemam, onda joj predlozim ovo :)
 
Bio mi je dobar Avonov karmin za punoću usana boja "Romantic", ali nje nema na ponudi već dugo godina (sad bi se dobro slagao sa sivim senkama na očima). Za sada imam zalihu testera u zamrzivaču (nisam baš sigurna kakvo će biti kad se otopi :)

Maskare su im odlične, tj. ne iritiraju, što je meni veoma bitno jer nosim kontaktna sočiva. Ne izvuku "lepeze", ali važno je da nema upala. Obe imaju u ponudi i maskare sa mikro-četkicom, prilagođene za one koji nose sočiva (nema šanse da išta upadne u oko pri mackanju).

I ostali proizvodi su ok, naročito Avon-ovi (blagi su, ne iritiraju, lepe boje kod šminke, mirisi kod kupki i krema).
 
U poslednje vrijeme sam skoro skroz prestala sa kataloskim kupovinama. Jedino sto kupujem su maskare.
Sad sad narucila ovu, koju sam vec koristila i jako sam zadovoljna.

hyper-stretch-xl-mascara-11548-p.png
 
Sto se mene tice, isprobala sam sve zive maskare koje postoje i najvise mi odgovara superSHOCK iz Avona.. Leader sam inace i isprobala sam bas mnogo toga i mogu da kazem da stvarno ima dobrih proizvoda. Jel probao neko novu kremu (nutra)? Dobila sam skoro uzorak od plave i moram da kazem da je to jedina krema koja mi bas odgovara.. Inace imam komplikovanu kozu, pa mi ne prija svasta

Ima vanila, meni se mnogo svidja citrus. Bas je prijatan i osvezavajuc za ovakvo vreme :D
 
Moram se opredeliti za Avon,prvo pošto sam i sama Avon dama(lider),a drugo imaju jako kvalitetne proizvode koji meni odgovaraju...Imam jako osetljivo lice,i osetljive oči retko koju šminku mogu da koristim...Sad sam nedavno kupila Luxov set maskara je fenomenalna,tečni puder je toliko blag da ga ne osetim na koži a karmin daje mekoću usnama kao labelo(meni obično karmini isuše usta),isto tako i kreoni oni na zavrtanje/odvrtanje postojani su i ne skidaju se lako...Ja sam zadovoljna za sada :D
 
Koliko sam čula od svojih kupaca dobra je i pristupačna uglavnom sa cenom,međutim primetila sam da se svi češće opredeljuju za malo skuplju varijantu od Nutraeffect kolekcije i da ima te kreme više odgovaraju. Iskreno i sama koristim Nutrinu kremu za hidriranje kože i prezadovoljna sam.
 
Naručila sam neki novi puder iz novogodišnjeg Avon kataloga, naziv je nešto "Lux ...", predpostavljam da je dobar. Ranije sam koristila puno Avon kozmetike i sve mi je prijalo (kremice, mazalice, šminka, ...)
Imam dosta osetljivu kožu, međutim ne iritira me.
 
Da li ste zadovoljni Avon proizvodima? Sta biste specijalno preporucili a da ste koristili? Da li vas zanima da postanete Avon dama za i protiv? Koji proizvodi vas nisu odusevili? Sta mislite o cenama?:zper::zper:

Moj favorit za negu kose svih vremena:Serum za suve krajeve za sve tipove kose

prod_1089233_1_613x613.jpg
 

Back
Top