Navijači, nacionalisti i anarhisti spremaju udar protiv gej parade, ali i policije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Anarhisti su došli da se svete za ona hapšenja, a ostali da mlave gejeve... :D
Mislim, mogu da dovedu i vojsku, haosa će svakako biti...

У сваком случају,ако полиција буде пипнула било кога ко буде желео да спречи одржавање параде срама,то ће само штетити ЕУ властима у БГ и још више појачати одбојност према про-ЕУ политици која овде шири свој смрад и намеће болесне друштвене односе.
 
У сваком случају,ако полиција буде пипнула било кога ко буде желео да спречи одржавање параде срама,то ће само штетити ЕУ властима у БГ и још више појачати одбојност према про-ЕУ политици која овде шири свој смрад и намеће болесне друштвене односе.

Ne bih rekao, ti nawijaci i nisu nesto prewishe popularni z:(
Ai da se arzuemo oni nisu protiw gey parade, nego hoce da se biju samo :D
 
У сваком случају,ако полиција буде пипнула било кога ко буде желео да спречи одржавање параде срама,то ће само штетити ЕУ властима у БГ и још више појачати одбојност према про-ЕУ политици која овде шири свој смрад и намеће болесне друштвене односе.

Tako je... Odbojna je ta politika mlaćenja besposlene stoke.
 
Ево како ЕУропска БАГРА ради и шта подржава!

Са државне функције против породичних вредности
174624-l2hvbwuvymfsy29ubi9wdwjsawnfahrtbc9zaxrll2ltywdlcy9zdg9yawvzl29uas1vlw5hbwevmdytbwfya28ta2fyywr6awmuanbn.jpg

Зашто државни секретар назива подршку породичним вредностима дискриминацијом? Зашто му смета породични морал па га пореди са америчким расизмом? Да ли он испољава државне или личне ставове? На којим изборима се кандидовао са својом идеологијом? Да ли је он можда и финансијер покренуте кампање подршке срамоти Србије (геј паради) и да ли се та кампања финансира од средстава грађана Србије који не желе одржавање ове параде у Србији?

Државни секретар или портпарол геј параде

Марко Караџић, државни секретар у Министарству за људска и мањинска права у Влади Републике Србије, ових дана је необично активан. У јавности толико често наступа као портпарол најављене геј параде да се поставља питање да ли од те обавезе стиже да се бави државним пословима за које је плаћен или му можда државна плата није ни потребна с обзиром да му је хонорар порпарола велики. Осим што је у интервју данашњој „Политици“ провоцирање традиционалног морала у Србији агресивном ЛГБТ идеологијом бесмислено упоредио са расном сегрегацијом у САД (која није производ из Србије већ потиче из западних „оаза демократије“), на Б92 (као медијској кући портпаролу геј параде) и у бесплатним новинама „24 сата“ одлуку Вука Бојовића да подржи Породичну шетњу смањењем цене карата Зоо врта назвао је дискриминацијом (http://www.24sata.rs/vesti.php?id=61311), а обрушио се и на средњошколску позоришну трупу из унутрашњости која се усудила да дође у престоницу и својом уметношћу да подршку Породичној шетњи. Да ли смо били у праву када смо тврдили да долази време нове дискриминације према већинском погледу на свет у Србији?

У чије име наступа државни секретар?


Зашто државни секретар назива подршку породичним вредностима дискриминацијом? Зашто му смета породични морал па га пореди са америчким расизмом? Да ли он испољава државне или личне ставове? На којим изборима се кандидовао са својом идеологијом? Да ли је он можда и финансијер покренуте кампање подршке срамоти Србије (геј паради) и да ли се та кампања финансира од средстава грађана Србије који не желе одржавање ове параде у Србији?

Недопустиво је да државни секретар, који прима плату из џепова пореских обвезника, ниподаштава њихове вредности. Докле ће водити ово институционално протежирање ЛГБТ идеологије? Када ће Министарство приметити постојање већине у Србији и њој показати било какво поштовање и пажњу? Који је уопште вредносни концепт државе Србије и има ли границе проширивању људских и мањинских права, или постепено улазимо у диктатуру мањина и дискриминацију према традиционалним вредностима и заједницама?

У име грађана Србије и учесника Породичне шетње, захтевамо одговор.



У Београду, 14. септембра 2009.

Информативна служба Српског сабора Двери

http://www.dverisrpske.com/tekst/174622
 
Епископ бачки Господин др Иринеј: TO ЈЕ ПРАВА АКЦИЈА!

Одговор Епископа бачког Господина др Иринеја господину Радовану Тврдишићу, председавајућем Управног одбора Српског сабора Двери


bigger_bilbord_setnja.jpg


Уважени господине Тврдишићу,

Добио сам Ваш љубазни позив да се придружим Породичној шетњи у Београду, 12. септембра текуће године. Топло благодарим, али, нажалост, нисам био у могућности да се одазовем.

Духом сам, међутим, био са Вама и са свим учесницима поворке која се, у име Јеванђеља Христовог и у име основних вредности наше цивилизације, заложила за светињу брака и породице, за светињу живота, за достојанство личности и за будућност свечовечанске заједнице.

То је права акција, достојна и достојанствена, насупрот разним поворкама срама и култу смрти у име антихришћанских погледа на свет. Оваквим — а не неким другачијим — подухватима треба да се баве хришћанске и родољубиве организације младих људи, у које спада и Ваша. Зло се побеђује само добром, а никако и никада насиљем.

Нека све учеснике јучерашње Породичне шетње прати благослов Господњи и нека буде речито и делотворно њихово сведочење о вредностима које се у Вашем цењеном допису с правом означавају као свевремене.

Са благословом

Епископ бачки Иринеј


http://www.dverisrpske.com/tekst/174616
 
Расте подршка срамоти Србије

174611-9032-1130789155602-1403441760-30403386-674337-n.jpg


После великог успеха кампање Породичне шетње, уследила је појачана активност симпатизера и патрона ЛГБТ идеологије. Кампања подршке Паради поноса, снимање спотова… Све те појачане активности уместо подршке Паради поноса заправо говоре о великом успеху Породичне шетње.

А, о све већој подршци срамоти Србије више можете погледати овде »http://www.b92.net/info/vesti/

Информативна служба Српског сабора Двери

http://www.dverisrpske.com/tekst/174610
 
ma ne volim bre te tabadzije, ja volim nežnice i dobrice, jer ja nisam. :mrgreen:

nego se slihtam jednom opakom huliganu. :zcepanje:

Pa ocigledno da ne wolis dobrice i nezne , cim ne wolis mene :D
Poenta je da je biti navijac totalno profitabilno, i da wetjina dewojki wole te takwe z:D.
Znaci njima je super, profitirace u swakom slucaju z:D
 
Pa ocigledno da ne wolis dobrice i nezne , cim ne wolis mene :D
Poenta je da je biti navijac totalno profitabilno, i da wetjina dewojki wole te takwe z:D.
Znaci njima je super, profitirace u swakom slucaju z:D

pa ti si mnogo mali,da si se rodio deset godina ranije, ajde i 7, volim mladje pa i nekako :mrgreen:
:cmok2:
ma sta je profitabilno sa fajterom bez zuba, koji kad nema tekme da maklja, vezba na svojoj devojci, o mozgu da ne pricam...
to samo mozes da zoves da nacepa drva.:mrgreen:
 
pa ti si mnogo mali,da si se rodio deset godina ranije, ajde i 7, volim mladje pa i nekako :mrgreen:
:cmok2:
ma sta je profitabilno sa fajterom bez zuba, koji kad nema tekme da maklja, vezba na svojoj devojci, o mozgu da ne pricam...
to samo mozes da zoves da nacepa drva.:mrgreen:


Шојо не секирај се има још они за које си и ти пилетина додуше јес да су мало геријатрија ал их има
 
pa ti si mnogo mali,da si se rodio deset godina ranije, ajde i 5, volim mladje :mrgreen:
ma sta je profitabilno sa fajterom bez zuba, koji kad nema tekme da maklja, vezba na svojoj devojci, o mozgu da ne pricam...
to samo mozes da zoves da nacepa drva.:mrgreen:

Pa nema weze, on se siba, i tako dobija ugled kod dewojki i drustwu, tako dobije socijalan ziwot
Dok ja filozofiram i bijem se samo u sali, posto treniram xD. Ili recimo nesto drugo, ja ne dobijem nista z:D
Dakle on dobije dewoku, zezanje, drustwo
a ja ne dobijem nista z:D
ZAto je bolje onda da budes gey recimo, pa kao branis paradi i profitiras z:D
Nema poente braniti ili pljuwati po necemu ako nema nekog profita ili interesa z:D
 
Stvarno su mi se već smučili i ****** i ultranacionalisti i fašisti i svi od reda....Zamlaćuju nas kojekakvim glupostima da ne bismo razmišljali o suštinskim problemima, a mi se pecamo kao šarani.

O sustinskim problemima wesanju wasih lopowa na trgu z:D z:D z;D
PA oni su owo i smislili za stoku od naroda z:D. Da se gubi o prawima, a nema sta da jede, tj uskoro nece imati z:D
 
Шојо не секирај се има још они за које си и ти пилетина додуше јес да су мало геријатрија ал их има

ko kaze da se ja sekiram?
mene samo mladji vole a i ja njih...:cool:
triedeset je idealno, sve znas a jos si mlada i lepa, znaci za tebe sam piletina ihahaha...... ;) :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top