Rusi napokon upoznali Crnogorce

pa nece valjda u brda ?
eto vi,himalaji i severni pol niste nikad bili pod utrcima :)

pa toliko bojeva je bilo sa turcima da im se broja ne zna! na kraju je terao srpski vojnik te turke sve preko makedonije, kad nam nisu dali nase,uzeli smo na kraju i tudje!

inace meni je to vise nego drago, bar su srbi u crnoj gori ziveli mirno...

Ma da, samo im je trebalo 500 godina da se śete da ih oćeraju :rotf:
 
А кајла?
crnogorac-1.jpg

Prava Srbenda :rotf:
 
Mos u shqetësoni ju asgjë :rotf:

,,Не брините о томе шта сте`` па и није неки одговор на констатацију Edwardа а поготову за оволики смех. Као лујка на брашно.
Али сам сада сигуран да zike није Црногорац већ Албанац или Шиптар.Служи се човек њиховим писмом и више воли Тачија но Мила и ДПС.
 
,,Не брините о томе шта сте`` па и није неки одговор на констатацију Edwardа а поготову за оволики смех. Као лујка на брашно.
Али сам сада сигуран да zike није Црногорац већ Албанац или Шиптар.Служи се човек њиховим писмом и више воли Тачија но Мила и ДПС.

Loš ti taj prijevod, ili sam se ja loše izrazio :think:
Pa i ti govoriš engleski (pretpostavljam :mrgreen:), pa nijesi Englez. Tako ni ja nijesam Albanac ako znam solidno albanski.
A to da volim više Tačija no Mila i DPS je velika laž :mrgreen:
 
Srbin oslobodio?? :rotf::rotf::rotf::rotf:
Nemoj više, boljeće me stomak :rotf::rotf:

pa ne znam sta ti tu nije jasno da su srbi oslobodili balkansko poluostrvo od turaka ?

grci su ostvarili uspehe na frontu tek kada je srpska vojska pogurala turke...
bugarima je islo nikako,a posle rata sa turcima su i oni dobili po usima zbog makedonije.
ja ti dao istorisku cinjenicu ,tebi to smesno...istorija balkana se uci u 7 razredu,a ti si stigao do prve polovine 6-tog...
 
pa ne znam sta ti tu nije jasno da su srbi oslobodili balkansko poluostrvo od turaka ?

grci su ostvarili uspehe na frontu tek kada je srpska vojska pogurala turke...
bugarima je islo nikako,a posle rata sa turcima su i oni dobili po usima zbog makedonije.
ja ti dao istorisku cinjenicu ,tebi to smesno...istorija balkana se uci u 7 razredu,a ti si stigao do prve polovine 6-tog...

Priznajem da mi istorija nije jedna od jačih strana, ali reći da su Srbi oslobodili čitav Balkan od Turaka... :roll: No, nema svrhe raspravljati s tobom o tome.
 

Back
Top