Велики проценат грађана против демократије!

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
naketa.JPG


Стручни Воcтрит сатистичар:
Марксовски Стоперо - Kлизачица

Ако се саберу проценти у све три анкете онда долазимо до закључка да су грађани против напредовања у демократији. Ево, саберимо према математичким приоритетима што не може глуп човек: 33/2+48+100=164.5% Не треба се никако заваравати да је овај проценат коначан јер сигурно није. Овој чињеници у прилог иде и то што ми је пријатељ јавио да је анкета рађена пред затварање пијаца а у Земуну након што су пензионери отишли из продавница својим кућама. То значи да је анкета требала да се уради раније па би проценат био и већи. Тада би сигурно резултат био 234% у корист противника демократије а још ако се на исти проценат додају они што су се предомислили а били спречени да учествују у анкети онда долазимо до 345% противника демократског поретка. Рођак са запада ми је јавио да је тамо противника демократије најмање 500% јер нас демократија све уништава. Конкретан доказ је што смо сви старији 10 година од доласка демократије. Да демократија није дошла 1999 сад би били десет година млађи.
 
Каква црна демократија када је ускарћено основно људско право право на рад, када због синдикалног удруживања добијеш код послодавца који је полуписмени члан ДС отказ, кад главни финансијер странака су људи који су профитирали док су други бранили уставни поредак СФРЈ и СРЈ.
 
Не могу демократију да спроводе људи који су били острашћени комунисти и њихова деца која су одрастала у тим комунистичким породицама где је све било подређено тоталитарној идеји јер неке су људи због тог режима испаштали на Голом Отоку. Србију мора да воде људи који се нису компромитовали нити који су били чланови једне тоталитарне партије.
 
Не могу демократију да спроводе људи који су били острашћени комунисти и њихова деца која су одрастала у тим комунистичким породицама где је све било подређено тоталитарној идеји јер неке су људи због тог режима испаштали на Голом Отоку. Србију мора да воде људи који се нису компромитовали нити који су били чланови једне тоталитарне партије.
Imamo političara koji nije iskompromitovan?
 
Imamo političara koji nije iskompromitovan?
Ја колико их знам сви су били комунисти или деца комуниста, а што се Коштунице тиче он је положио заклетву да ће чувати интегритет и суверинитет СРЈ кој се после тога распала.
Зашто се тај човек кандидовао за то место и зашто су га порески обвезници плаћали ако се човек није мешао у свој посао ?
Тужна слика Србије да тужнија не може да буде.
 
Ovo bi bilo interesantno za temu. Pogotovo oko ovih što su branili ... nešto...
То ти је интересантно за тему, а ратни профитери који у оличењу тајкуна сада финансирају неке партије није за тему.
Па треба питати ко је и шта био пре деведесетих у Београду и Србији и да ли би то постао да није ратова из деведесетих ?
И кави су људи који од таких ликова могу да приме новац за финасирање своје политичке кампање ?
 
Mozda gospoda vole da prodjemo putem kojim su prosli Nemci i Japanci.Njihov saldo 1945.g. je bio cista nula.Pogledajte sta pise kod mog imena i prezimena pa ce vam biti jasno kako cemo promeniti stanje koje nam se ne svida,a o razvoju ekonomije sam dao neke priloge na Forumu.

Nikad nismo bili uredjena zemlja za razliku od Nemaca i Japanaca.
Naš glavni problem je - brzopleta realizacija zamišljenog plana a hiljadu ideja za minut.
 
naketa.JPG


Стручни Воcтрит сатистичар:
Марксовски Стоперо - Kлизачица

Ако се саберу проценти у све три анкете онда долазимо до закључка да су грађани против напредовања у демократији. Ево, саберимо према математичким приоритетима што не може глуп човек: 33/2+48+100=164.5% Не треба се никако заваравати да је овај проценат коначан јер сигурно није. Овој чињеници у прилог иде и то што ми је пријатељ јавио да је анкета рађена пред затварање пијаца а у Земуну након што су пензионери отишли из продавница својим кућама. То значи да је анкета требала да се уради раније па би проценат био и већи. Тада би сигурно резултат био 234% у корист противника демократије а још ако се на исти проценат додају они што су се предомислили а били спречени да учествују у анкети онда долазимо до 345% противника демократског поретка. Рођак са запада ми је јавио да је тамо противника демократије најмање 500% јер нас демократија све уништава. Конкретан доказ је што смо сви старији 10 година од доласка демократије. Да демократија није дошла 1999 сад би били десет година млађи.

legendo:ok:

:worth::worth::worth:

moram te jednom upoznati i da se ubijemo od raqije :D kad dođem u Srbiju :D:D:D
 
a sta bi ti jomini radio na njihovom mestu u njihovo vreme..kad si takav..sav vrcas od intelegencije?
eto..jedno konkretno pitanje tebi..posto za sve ovo vreme na forumu nikad nista konkretno nisi ni umeo da napises samo si koristio svoj polozaj da zayebavas narod..

i sad nesto pises..matori..mene bi bilo sramota..
 

Back
Top