Zenske frustracije

Punisher

Zainteresovan član
Poruka
438
Slican naziv kao topic "muske frustracije" ... Dakle, cure, sta vas frustrira? Pustite i krv na ovom topicu ako treba.

Ja cu za pocetak tresnuti jedno pitanje koje me muci vec neko vrjeme, a u vezi kojeg sam dobio vec nekoliko objasnjenja ali ne na forumima...

Bio sam sa jednom curom, i kad smo prvi put vodili ljubav, pitao sam je najprije da nema slucajno "crveno svjetlo" , rekla je ne. Posle sexa je otrcala u kupatilo, i ostala je tamo pola sata tusirajuci se. Tada sam primjetio u dnu moje trik-majice koju nisam skidao tragove krvi. Naravno, bilo bi mi neprijatno da je pitam o cemu se radi. Sledecih dana smo se ljubili, mazili, ali kad bi doslo do ... ona bi se izvlacila kao da joj se spava i slicno. jednom prilikom sam je pitao sta se desilo i zbog cega je krvarila, ona se postidjela, izrazivsi cudjenje odakle ja to znam, i nije mi nista odgovorila. Sex smo imali jos samo jednom. Raskinuli smo. Kasnije sam saznao da je 3 godine prije imala abortus. Oboje imamo 31 godinu .
 
mozhe ovo da zvuchi kako god...
ali mene lichno pomalo zabrinjava ( frustrira) ili shta vec, shto te (sve nas) sa svih strana, svakodnevno bombarduju prichama , slikama i svim ostalim vezanim iskljuchivo za sex...
Shto se neshto shto bi trebalo da bude neki krajnji akt 'sjedinjavanja' dve osobe, pretvorilo u besmislenu trku za ko ce koga, ko ce vishe, ko ce 'bolje' i sve tako...
onda imash situaciju u kojoj ti neko nudi sex, kao shto bi te neko recimo ponudio bombonom...ili partijom tenisa...
sexamo se sexa radi, lupamo recke... i onda stanesh jedan dan i zapitash se chemu sve to ?
Brine me to shto se zhene zarad malo paznje i nezhnosti upushtaju u besmislene veze, zasnovane iskljuchivo na sexu, od kojih one na kraju nemaju nishta sem frustracije, jer otprilike ne uspevaju da 'izvuku ' ni orgazam iz iste ( naravno za razliku od 'muzjaka'), a kamoli neshto drugo tipa malo paznje, bliskosti, razumevanja ... i sl.
mozda kad tako pogledash stvari i nije toliko chudno i neobichno 'postojanje' tzv . sponzorusha
( ako nishta drugo bar znaju za shta 'rade' :lol: )
 
Svi znamo, i vrapci na grani, al ajd da spomenem, glavna frustracija vecine zena je izostanak orgazma, tj. kad nema sanse da ga dozivi za vreme polnih odnosa.Ikad.
A za moju prethodnicu-svaka cast! :lol:
 
LUDICA:
Svi znamo, i vrapci na grani, al ajd da spomenem, glavna frustracija vecine zena je izostanak orgazma, tj. kad nema sanse da ga dozivi za vreme polnih odnosa.Ikad.
A za moju prethodnicu-svaka cast! :lol:

Koliko sam do sad skapirao veoma mali broj zena ne dozivi bar 5 orgazama po odnosu.Otkud da se to sad odjednom provlaci kroz teme foruma?Ja sam mislio da je do deplasirana tema-problem zenskog orgazma.Pa sve ste pune hvale, dosegle ste zvezde, ljubavnici su vam maestralni.U forumskim kuloarima se suska da ce uskoro da se pojavi tema koju ce neka od vas da pokrene a bice:''Da li vam je intenzivniji orgazam dok puschite decku ili tokom analnog odnosa?''
:wink:
 
Kada si sigurna u sebe a pored tebe dobar BAJA pa zatim JEDNO dobro svršavanje ,a pritom ga izbezumite,sve frustracije će ti izbiti iz glave pa nećete sve ovde da mi izigravate psihologe i dozvoljavate raznim neiživljenima da nam drže predavanja kada smo mi ŽENE u svakom pogledu bolje od njih i za razliku od njihovih (malih, mlitavih,
nedignutih i ostalih frustracija) mi nemamo nikakvih problema sem da nadjemo dobrog dasu. Zato ako si prava riba reci sebi i drugima:Ženska frustracija ne postoji i ja ne znam i neću da znam šta je to. To su izmislili muškarci kao svoj odbrambeni štit i nameću nam pravila igre koja njima odgovaraju.
Ja bar ta muška podmetanja ne prihvatam, moraju bogami dobro da se potrude.
 
kučka:
Kada si sigurna u sebe a pored tebe dobar BAJA pa zatim JEDNO dobro svršavanje ,a pritom ga izbezumite,sve frustracije će ti izbiti iz glave pa nećete sve ovde da mi izigravate psihologe i dozvoljavate raznim neiživljenima da nam drže predavanja kada smo mi ŽENE u svakom pogledu bolje od njih i za razliku od njihovih (malih, mlitavih,
nedignutih i ostalih frustracija) mi nemamo nikakvih problema sem da nadjemo dobrog dasu. Zato ako si prava riba reci sebi i drugima:Ženska frustracija ne postoji i ja ne znam i neću da znam šta je to. To su izmislili muškarci kao svoj odbrambeni štit i nameću nam pravila igre koja njima odgovaraju.
Ja bar ta muška podmetanja ne prihvatam, moraju bogami dobro da se potrude.
zar je moguce da se ti drzis teme?Elem,ovaj put pravo u centar!!Slazem se skroz sa izjavom!! :shock:
 
Kathrin:
kučka:
Kada si sigurna u sebe a pored tebe dobar BAJA pa zatim JEDNO dobro svršavanje ,a pritom ga izbezumite,sve frustracije će ti izbiti iz glave pa nećete sve ovde da mi izigravate psihologe i dozvoljavate raznim neiživljenima da nam drže predavanja kada smo mi ŽENE u svakom pogledu bolje od njih i za razliku od njihovih (malih, mlitavih,
nedignutih i ostalih frustracija) mi nemamo nikakvih problema sem da nadjemo dobrog dasu. Zato ako si prava riba reci sebi i drugima:Ženska frustracija ne postoji i ja ne znam i neću da znam šta je to. To su izmislili muškarci kao svoj odbrambeni štit i nameću nam pravila igre koja njima odgovaraju.
Ja bar ta muška podmetanja ne prihvatam, moraju bogami dobro da se potrude.
zar je moguce da se ti drzis teme?Elem,ovaj put pravo u centar!!Slazem se skroz sa izjavom!! :shock:
Eto vidiš, bilo je samo pitanje vremena pa da se ti i ja složimo.Još samo da se dogovorimo o trojci i moja si skroz
 
kučka:
Kada si sigurna u sebe a pored tebe dobar BAJA pa zatim JEDNO dobro svršavanje ,a pritom ga izbezumite,sve frustracije će ti izbiti iz glave pa nećete sve ovde da mi izigravate psihologe i dozvoljavate raznim neiživljenima da nam drže predavanja kada smo mi ŽENE u svakom pogledu bolje od njih i za razliku od njihovih (malih, mlitavih,
nedignutih i ostalih frustracija) mi nemamo nikakvih problema sem da nadjemo dobrog dasu. Zato ako si prava riba reci sebi i drugima:Ženska frustracija ne postoji i ja ne znam i neću da znam šta je to. To su izmislili muškarci kao svoj odbrambeni štit i nameću nam pravila igre koja njima odgovaraju.
Ja bar ta muška podmetanja ne prihvatam, moraju bogami dobro da se potrude.

Slazem se potpuno.Svidja mi se to sto priznajes da je ipak potreban BAJA (tj. muskarac) da vi zene ne biste imale frustracije.Znaci mi smo vas oslobodili te zivotne muke.Naravno, sad sledi tvoje:JES' BAS BI ME TI EFENDIJA TAKAV NEIZIVLJEN OSLOBODIO.JA IMAM PRAVOG MUSKARCA ITD...Dobro, druga je stvar sto svi muskarci na ovom forumu nisu tako jake face i yebachi ka oni sa kojima se ti kreses vec smo svi sa malim patkama i turbo-ejakulatori.Ali nema veze, slepacemo se uz te velicine koje tebe bambusaju i koje te tako dobro otkinu da verovatno ne smes da zucnes nakon sexa vec im prinosis kaficu, rahat-lokum sve sa osmehom i jos ima patku masiras toplim peskirom.Nema veceg meraka nego kad zeni koja se kurtchi on-line kao ti, dobrim sexom neko zaklopi usta pa ko je-da je... :wink:
 
snoshaj efendija:
kučka:
Kada si sigurna u sebe a pored tebe dobar BAJA pa zatim JEDNO dobro svršavanje ,a pritom ga izbezumite,sve frustracije će ti izbiti iz glave pa nećete sve ovde da mi izigravate psihologe i dozvoljavate raznim neiživljenima da nam drže predavanja kada smo mi ŽENE u svakom pogledu bolje od njih i za razliku od njihovih (malih, mlitavih,
nedignutih i ostalih frustracija) mi nemamo nikakvih problema sem da nadjemo dobrog dasu. Zato ako si prava riba reci sebi i drugima:Ženska frustracija ne postoji i ja ne znam i neću da znam šta je to. To su izmislili muškarci kao svoj odbrambeni štit i nameću nam pravila igre koja njima odgovaraju.
Ja bar ta muška podmetanja ne prihvatam, moraju bogami dobro da se potrude.

Slazem se potpuno.Svidja mi se to sto priznajes da je ipak potreban BAJA (tj. muskarac) da vi zene ne biste imale frustracije.Znaci mi smo vas oslobodili te zivotne muke.Naravno, sad sledi tvoje:JES' BAS BI ME TI EFENDIJA TAKAV NEIZIVLJEN OSLOBODIO.JA IMAM PRAVOG MUSKARCA ITD...Dobro, druga je stvar sto svi muskarci na ovom forumu nisu tako jake face i yebachi ka oni sa kojima se ti kreses vec smo svi sa malim patkama i turbo-ejakulatori.Ali nema veze, slepacemo se uz te velicine koje tebe bambusaju i koje te tako dobro otkinu da verovatno ne smes da zucnes nakon sexa vec im prinosis kaficu, rahat-lokum sve sa osmehom i jos ima patku masiras toplim peskirom.Nema veceg meraka nego kad zeni koja se kurtchi on-line kao ti, dobrim sexom neko zaklopi usta pa ko je-da je... :wink:

Ovde se pravdaš i objašnjavaš kako si fin a ono vidi sada.Ovoga puta JA ću biti fina pa ću te pitati samo jedno: u kom delu moga komentara si se prepoznao. Ne mešaj ostale sa foruma.Svako neka priča za sebe.
i ne mešaj sve druge sa sobom.I niste VI MUŠKARCI OSLOBODILI NAS ŽENE mi smo RODJENE SLOBODNE.
A što se tiče kafice kako kad :nekada kuvam ja nekada ON- BAJA i ne bih da te uvredim ali ono kafa i rahat lokum mislim ... ali dobro ti znaš samo za to
iako ima i drugih mnogo boljih gastro užitaka(dobro vino naprimer ali da ti ne držim časove sada).
A što se tiče tih tvojih peškira ,e tu molim da mi se pojasni ,nikad čula ni videla.Nijedan moj BAJA nije imao taj problem( mislim na oticanje) bez obzira koliko je trajalo.Pošto vidim da si ti tu iskustven-Objasni....
 
raindog:
mozhe ovo da zvuchi kako god...
ali mene lichno pomalo zabrinjava ( frustrira) ili shta vec, shto te (sve nas) sa svih strana, svakodnevno bombarduju prichama , slikama i svim ostalim vezanim iskljuchivo za sex...
Shto se neshto shto bi trebalo da bude neki krajnji akt 'sjedinjavanja' dve osobe, pretvorilo u besmislenu trku za ko ce koga, ko ce vishe, ko ce 'bolje' i sve tako...
onda imash situaciju u kojoj ti neko nudi sex, kao shto bi te neko recimo ponudio bombonom...ili partijom tenisa...
sexamo se sexa radi, lupamo recke... i onda stanesh jedan dan i zapitash se chemu sve to ?
Brine me to shto se zhene zarad malo paznje i nezhnosti upushtaju u besmislene veze, zasnovane iskljuchivo na sexu, od kojih one na kraju nemaju nishta sem frustracije, jer otprilike ne uspevaju da 'izvuku ' ni orgazam iz iste ( naravno za razliku od 'muzjaka'), a kamoli neshto drugo tipa malo paznje, bliskosti, razumevanja ... i sl.
mozda kad tako pogledash stvari i nije toliko chudno i neobichno 'postojanje' tzv . sponzorusha
( ako nishta drugo bar znaju za shta 'rade' :lol: )

E problem je u tome kad poprilichno mlad postavish sebi to pitanje. I moram reci da mogu se svrstati u kategoriju Jetija,Bigfuta (postoje, ali nije nauchno dokazano) muskaraca kojima nije bitno koliko devojaka ce kresnuti.
 
kučka:
snoshaj efendija:
kučka:
Kada si sigurna u sebe a pored tebe dobar BAJA pa zatim JEDNO dobro svršavanje ,a pritom ga izbezumite,sve frustracije će ti izbiti iz glave pa nećete sve ovde da mi izigravate psihologe i dozvoljavate raznim neiživljenima da nam drže predavanja kada smo mi ŽENE u svakom pogledu bolje od njih i za razliku od njihovih (malih, mlitavih,
nedignutih i ostalih frustracija) mi nemamo nikakvih problema sem da nadjemo dobrog dasu. Zato ako si prava riba reci sebi i drugima:Ženska frustracija ne postoji i ja ne znam i neću da znam šta je to. To su izmislili muškarci kao svoj odbrambeni štit i nameću nam pravila igre koja njima odgovaraju.
Ja bar ta muška podmetanja ne prihvatam, moraju bogami dobro da se potrude.

Slazem se potpuno.Svidja mi se to sto priznajes da je ipak potreban BAJA (tj. muskarac) da vi zene ne biste imale frustracije.Znaci mi smo vas oslobodili te zivotne muke.Naravno, sad sledi tvoje:JES' BAS BI ME TI EFENDIJA TAKAV NEIZIVLJEN OSLOBODIO.JA IMAM PRAVOG MUSKARCA ITD...Dobro, druga je stvar sto svi muskarci na ovom forumu nisu tako jake face i yebachi ka oni sa kojima se ti kreses vec smo svi sa malim patkama i turbo-ejakulatori.Ali nema veze, slepacemo se uz te velicine koje tebe bambusaju i koje te tako dobro otkinu da verovatno ne smes da zucnes nakon sexa vec im prinosis kaficu, rahat-lokum sve sa osmehom i jos ima patku masiras toplim peskirom.Nema veceg meraka nego kad zeni koja se kurtchi on-line kao ti, dobrim sexom neko zaklopi usta pa ko je-da je... :wink:

Ovde se pravdaš i objašnjavaš kako si fin a ono vidi sada.Ovoga puta JA ću biti fina pa ću te pitati samo jedno: u kom delu moga komentara si se prepoznao. Ne mešaj ostale sa foruma.Svako neka priča za sebe.
i ne mešaj sve druge sa sobom.I niste VI MUŠKARCI OSLOBODILI NAS ŽENE mi smo RODJENE SLOBODNE.
A što se tiče kafice kako kad :nekada kuvam ja nekada ON- BAJA i ne bih da te uvredim ali ono kafa i rahat lokum mislim ... ali dobro ti znaš samo za to
iako ima i drugih mnogo boljih gastro užitaka(dobro vino naprimer ali da ti ne držim časove sada).
A što se tiče tih tvojih peškira ,e tu molim da mi se pojasni ,nikad čula ni videla.Nijedan moj BAJA nije imao taj problem( mislim na oticanje) bez obzira koliko je trajalo.Pošto vidim da si ti tu iskustven-Objasni....
Kao prvo za peskir:To je bio mali zez nevezan za oticanje vec da ga mazis kao relikviju, lastis i tako to.Znaci shala.
Kao drugo:Nisam se nasao ni u jednom delu tvog komentara.Skromno mogu da tvrdim da nisam BAJA.Jel'Ok?Ipak, neskromno moram da tvrdim da nekih problema u seksu nemam.Desavali su se debakli ali boze moj.Uglavnom dok sam bio mladji, onda alkohol, umor, neraspolozenje itd.Prosto, ne mogu da ti dopustim to sto pokusavas a to je da od najveceg broja muskaraca na ovom forumu napravis nesto sto nisu i da to ono budu SAMO ZATO, sto si ti to procenila da je tako.Ja znam da bi ti sad volela da ja pocnem da se zalim kako imam problema ali NEMAM.Mozda imam problem, ne kazem.Eto, za 22 godine svog seksualnog zivota nisam uspeo da ***** 4 sata bez prestanka.Jednostavno, ne mogu.Onoliko koliko mogu, pokazalo se da je sasvim dovoljno u 100% slucajeva.Rekao bih ti koje su mi granice ali smatram da nisi kompetentna to da ocenjujes, ne zbog neiskustva(u tvoje iskustvo ne ulazim i ne sumnjam u njega) vec zbog neiskrenosti.Ako kazem da mi je granica npr 2 sata-smejaces se i reci da je malo.Ako kazem 6 sati-reci ces da sam u proseku tvojih ljubavnika ali da lazem.
Kao trece:U principu nemam nista protiv tebe.Cak si mi i simpaticna. Imas samo jednu crtu koja mi se ne dopada ali to nije strasno.Imas crtu zene koja nema razumevanja.U pogledu seksa moras se voditi onom narodnom izrekom a to je:
''LAKO JE TUDJIM QRCEM GLOGINJE MLATITI''
Bez obzira kakvog ljubavnika imala sad i od sad znaj da ne bi se tako qurtchila po ovom forumu da ti Bog na 2 dana da muski polni organ i da ti posalje jednu takvu kao ti.Onda bi shvatila zasto su muskarci frustrirani ponekad.A jos bolje bi bilo kada bi nasla nekog tipa koji je PERFEKTAN I DA TI KOLENA ZAKLECAJU pred njim kad ga vidis.Da ga pozelis kao nista do tad u svom zivotu.Pa da odete u neku lepu sobu, muzika, vino i da onda ustanovis da tip ima strahovitu erekciju a da je tvoja vagina jednostavno u grcu, blokirana, suva.Nemoguca je penetracija, ti zbunjena,ocajna.Nisi navikla da se nadjes u toj poziciji.Uvek si bila u superiornom polozaju a muskarci bedni crvi.Nisi morala da kontrolises ama bas nista.A sad? Frajer te pogleda kao sto ti gledas verovatno nas sa foruma, navuce gace i izbaci te iz sobe.
E zato ne treba da pricas o zenskoj neisfrustriranosti.Jednostavno, vi samo mozete da ne dozivite orgazam (Ok, znam, ne dozivljavate ga jer smo mi stoka, ne trudimo se, brzo svrsavamo, male su nam patke bla, bla) ali ga zato mozete perfektno simulirati, naci drugog i to je to.
Sve ovo sto sam ti rekao identicno ratovanju.Obicna vojska moze da pljacka, ubija, siluje tj da bude neisfrustrirana (prevedeno) a generali(oni su isfrustrirani) su ti koji sve moraju da drze pod kontrolom da se to ne desava jer odgovaraju za posledice po komandnoj odgovornosti.
Pozdravljam te.
 
ljudi moji dragi, ajd sad ovako:
DA SE PODELIMO- ja jesam za homogenizaciju , ali nista se ne moze na silu!
ko hoce da nam ovde okupira mesto, vreme i td ne ka brate stavi novu grupicu, naslov ili sta vec na forumu , pa neka tamo "tupi" do zore...
licno mislim ,A ZNAM DA NISAM JEDINA, da je forum cool stvar
kada zelis da caskas, razmenis misljenja i posavetujes se sa ljudima(MOZEMO MILION ZLATNIH SITNICA NAUCITI -SVE JE ANONIMNO- MANJE VISE- ZAR VAM TO NE ZVUCI KAO RUDNIK ZLATA !!???!!! a ovde se ljudi sve vise prepucavaju i spustaju jedni drige..ALO LJUDI!
HVALA NA PAZNJI I DOVIDJENJA :)
 
shake_it_not:
ljudi moji dragi, ajd sad ovako:
DA SE PODELIMO- ja jesam za homogenizaciju , ali nista se ne moze na silu!
ko hoce da nam ovde okupira mesto, vreme i td ne ka brate stavi novu grupicu, naslov ili sta vec na forumu , pa neka tamo "tupi" do zore...
licno mislim ,A ZNAM DA NISAM JEDINA, da je forum cool stvar
kada zelis da caskas, razmenis misljenja i posavetujes se sa ljudima(MOZEMO MILION ZLATNIH SITNICA NAUCITI -SVE JE ANONIMNO- MANJE VISE- ZAR VAM TO NE ZVUCI KAO RUDNIK ZLATA !!???!!! a ovde se ljudi sve vise prepucavaju i spustaju jedni drige..ALO LJUDI!
HVALA NA PAZNJI I DOVIDJENJA :)

Nema problema.Zasto ti ne das svoje misljenje na moj odgovor kucki?Na moje odgovore niko ne daje repliku vec samo jos besomucnije kidisu da bi ja ispao pacenik.Eto izlistaj.Kad se pomene:Muskarci ugrozeni, sve zene skoce:JEEEEE!Svi muski sa foruma imaju male patke, sve zene skoce:Jeeee!
KaD vam plasiram par istina, svi cutite ili u najboljem slucaju me optuzite da sam impotnetni manijak i ocutite.A verujem da boli mnogo sto sta sto sam rekao na forumu.Procitaj moj poluzezatorski komentar u topicu STA TO TREBA DA ZNACI.Niko nije iskomentarisao.Zasto?Zato sto sam rekao istinu.Zene tako varaju i kraj price. 8)
 
snoshaj efendija:
shake_it_not:
ljudi moji dragi, ajd sad ovako:
DA SE PODELIMO- ja jesam za homogenizaciju , ali nista se ne moze na silu!
ko hoce da nam ovde okupira mesto, vreme i td ne ka brate stavi novu grupicu, naslov ili sta vec na forumu , pa neka tamo "tupi" do zore...
licno mislim ,A ZNAM DA NISAM JEDINA, da je forum cool stvar
kada zelis da caskas, razmenis misljenja i posavetujes se sa ljudima(MOZEMO MILION ZLATNIH SITNICA NAUCITI -SVE JE ANONIMNO- MANJE VISE- ZAR VAM TO NE ZVUCI KAO RUDNIK ZLATA !!???!!! a ovde se ljudi sve vise prepucavaju i spustaju jedni drige..ALO LJUDI!
HVALA NA PAZNJI I DOVIDJENJA :)

Nema problema.Zasto ti ne das svoje misljenje na moj odgovor kucki?Na moje odgovore niko ne daje repliku vec samo jos besomucnije kidisu da bi ja ispao pacenik.Eto izlistaj.Kad se pomene:Muskarci ugrozeni, sve zene skoce:JEEEEE!Svi muski sa foruma imaju male patke, sve zene skoce:Jeeee!

KaD vam plasiram par istina, svi cutite ili u najboljem slucaju me optuzite da sam impotnetni manijak i ocutite.A verujem da boli mnogo sto sta sto sam rekao na forumu.Procitaj moj poluzezatorski komentar u topicu STA TO TREBA DA ZNACI.Niko nije iskomentarisao.Zasto?Zato sto sam rekao istinu.Zene tako varaju i kraj price. 8)
Pogledaj napred.Dam kucki komentar a ona replicira tako sto se uhvatila za peskir, kafu i ratluk!I jos INSISTIRA da joj kazem gde sam se nasao.Bila bi srecna da javno priznam da sam jos uvek nevin i da drkam 5 puta dnevno i balavim dok citam njene postove kako urla, cici i ostalo dok je neki baja krese.Pa da me onda tesi:''Ne brini, znas nacices i ti devojku, bice vam lepo, eto....ja uzivam u seksu....''
To je specifican vid zenskog mazohizma.Rekao sam, imate srecu sto samo 5% kvaliteta u seksu zavisi od VAS a ostalo od NAS.Zato VI NAMA KENJATE I MI MORAMO DA ZIVIMO SA TIM.
To je kucka priznala kroz svoje komentare a sada bi verovatno najvise volela dase njeni komentari brisu.
 
snoshaj efendija:
worm:
Samo je druga zena zeni frustracija.
Joj...Nemoj majke ti.Sad ce da iskoci kucka i da ti kaze da imas malu, mlitavu patku pa ce da utrci Gazdarica i da lockne ovo. :(
(Naravno sa pravom.Boze kakav sam ljigavac postao) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mozda sam primitivna ili sujetna ali DA ,tu ima istine da druga zena zna da bude velika boljka ali samo pod uslovom da se osecamo zaista, ali zaista ugrozeno od nje, i to narocito u emotivnom smislu.
Pa sad ako me neko bude pljuvao, sta ja tu mogu, rekla sam svoje misljenje. :twisted:
 
ne nepostoje uopste.... osim male mi sise, veliko mi dupe, nervira me trepavica na desnom oku...

neke devojke umeju da se isfrustriraju oko toliko banalnih stvari da je to strasno....

a sad da navucem skafander....
 
:lol: ok efendija ja cu da te podrzhim :lol:
lepo si ti njoj odgovorio, ali je daleko od toga su mushkarci sve ono shto ti tamo nabroja :lol:
neko jednostavno ne shvata (ili ga interesuje) davanje (odnosno pruzhanje zadovoljstva drugom)kao sastavni deo priche...
sex se dozhivljava kao deo svakodnevnevne rutine, kojem sve cheshce prilazimo mehanicki, nestrpljivo ischekujuci taj neki trenutak orgazma koji ce nam bar na par sekundi omoguciti potpuni zaborav, zheljno ischekujemo extazu koja ce nas 'osloboditi'svakodnevnih problema, stresa , nezadovoljstva svim i svachim... i kad nje izostane...eto ti frustracije...
chika Frojd i tamo neki smatraju da nedostatak penisa u zheni izaziva osecanje da neshto nedostaje, da je zbog toga frustrirana,da se oseca inferiornom, da je sve to primorava da neumorno traga za pobedom i osvajanjem mushkog pola - da je otuda njena opsesija za dopadanjem, njeno zavodnishtvo, ljubomora, njena iskljuchivost i krajnja osetljivost... ali avaj...'naidjoh' na neshto zanimljivo vezano za 'istochnjachka' shvatanja... pa ako me ne bude mrzelo da to otkuckam...(podelicu to s forumom :wink: )meni je u svakom sluchaju prilicno interesantno...
 
worm:
Samo je druga zena zeni frustracija.
touche
clap.gif
clap.gif
clap.gif
 
mozda izgleda opet daleko od teme...ali...samo da 'potkrepim' ono chemu sve to ?

“Ova evolutivna vizija seksualnosti predodredjene da se istancha, proshiri I najzad izbrishe kao zhelja , da bi bila pretvorena u prvobitnu srecu, beskrajno mirnu, koja je izvor svih zadovoljstava I postizanje svih orgazama, ne postoji u sadshnjem zapadnom pogledu na zhivot.
Po mishljenju vecine nashih psihologa, na sexualni zhivot gleda se najpre kao na potvrdu lichnosti, kao na neshto shto odredjuje, uravnotezhuje I pomazhe uspeshnom razvoju nashe lichnosti, nasheg ega.Chak I kada nije rech o vulgarnoj pornografiji, ideal koji istiche savremena erotska shtampa, film ili knjizhevnost lichi vishe na medjusobno masturbiranje okruzheno estetskim pomagalima I sentimentalnim alibijima, nego na metafizichko sjedinjavanje.Svako tezhi da zadovolji sopstvene fantazme I koristi drugog kao sredstvo da sebi olaksha.Nikad do sad nije bilo toliko teza, toliko kurseva, nepogreshivih saveta kad je o tehnici zadovoljstva rech, I otkrivanju razlichitih tipova orgazama, kao da je rech o chisto mehanichkim I merljivim kategorijama.
U isto vreme ,u preteranom razmetanju, preterivanju u opisima mogucnosti sexualnih slasti, mozhemo videti samo akutni simptom nasheg dushevnog siromashtva. Civilizacija koja vishe ne ukazuje ni na jedan uzvishen put, koja ne nudi nikakvu metafizichku novinu, nikakav pokushaj za prevazilazhenje ega, da bi se stiglo do ‘nad individualne’ dimenzije zna samo zarat, kolektivizam, drogu ili pornografiju… (liberalno drushtvo).
Orgijanje I “tuc.anje” predstavljaju popushtanje napetosti I odbacivanje zabrana, exploziju vitalnih snaga, plimu spontanosti kad se na trenutak potisne saznanje o sopstvenoj lichnosti, koja kao da je potopljena u buru strasti I nervoze, da bi bar na trenutak zaboravila na osecanje samoce I usamljenosti. Pa nije ni chudo shto pokushavamo da otkrijemo, naivno I naglo, religioznu pozadinu nekih dioniziskih I psihodelichnih pokreta.
Tachno je da postoje neke sexualne tehnike, pogotovo u tantrizmu kad se sexualni chin , kao ritual, sprovodi pred gledaocima, izmedju nevenchanih partnera, ali predvidjene za male grupe obuchenih sledbenika, ovakve ceremonije nemaju nicheg zajednichkog sa sexualnim orgijanjem. One simbolizuje spajanje onog shto je vechno u mushkarcu I zheni, kao uzlet, neka vrsta budjenja svesti, kad bice tezhi nechemu uzvishenom, a ne nazadnjashtvu I ponizhenjima…”
 

Back
Top