The Vampire Diaries

Gledao. Onako moze da se gleda.

Serija je o vampirima, a to je uvek bila moja slabost i nije toliko pateticna kao Twilight. I dobro je da postoji bar neko objashnjenje o kretanju po danu - ovde je to prsten. Ideju su preuzeli iz Angela i nema nikakvih drugih objashnjenja...

Lose strane - nije tako otkacena i zabavna kao True blood, pati malo od Beverly Hills i latino sapunice sindroma - glumci su suvise stari da bi bili uverljivi kao tinejdzeri i suvise dobro izgledaju da bi to bilo moguce, a maksimalno su skockani i u pola noci - kao da su upravo sisli sa modne piste...
 
Gledao. Onako moze da se gleda.

Serija je o vampirima, a to je uvek bila moja slabost i nije toliko pateticna kao Twilight. I dobro je da postoji bar neko objashnjenje o kretanju po danu - ovde je to prsten. Ideju su preuzeli iz Angela i nema nikakvih drugih objashnjenja...

Lose strane - nije tako otkacena i zabavna kao True blood, pati malo od Beverly Hills i latino sapunice sindroma - glumci su suvise stari da bi bili uverljivi kao tinejdzeri i suvise dobro izgledaju da bi to bilo moguce, a maksimalno su skockani i u pola noci - kao da su upravo sisli sa modne piste...

Slazem se..videcemo ovo je samo pilot..
licno... zao mi je sto su prekinuli posle prve sezone Moonlight, prica je obecavala, vampiri i ljubav...
 
Odgledao. Nista specijalno. Nije lose kao Twilight al' nije ni daleko od toga. Jedino muzika valja za sad i mozda ce biti jedini razlog zasto cu gledati ako se naravno pojavi u sledecih par epizoda jos neko zanimljiv od glumacke postave, a ako ne onda necu skidati pa mozda preko leta kad bude smor skinem celu sezonu i pogledam.
 
Odgledao sam i drugu epizodu. Dosta bolja od prve. Svideo mi se pocetak u sumi i posle one scene u bolnici sa vizijama... Posle ide onaj Twilight deo koji me smara... Da i tetka je bila dobra u ovoj epizodi i izgleda mladje od svih tinejdzera...;)
 
picture1mq.jpg
 
Odgledao sam prve cetiri epizode i kako Tzar kaze cini mi se da se tek sada zahuktava radnja. :super: Svideo mi se zaplet sa onim matorcima i njihovoj upuicenosti u Vampire. Samo trvenje medju bracom mi je dosadno i potpuno besmisleno, mislim da se ganjaju non stop ja cu tebi da roknem ribu ali cu pre toga da te ebem u mozak... :hahaha:
 
Meni se svidja, iako je naravno sve apsolutno naivno, tragicno i pateticno... :lol: Iskreno sam ocekivala da ce Stefan biti lepsi, al ni ovaj nije los. Radnja kao radnja je smesna, sve je predvidljivo ali imaju neke dobre momente i fore... :)
Npr, dopada mi se sto su ubacili to da mogu da odrzavaju svoje zrtve u zivotu kako bi se hranili njima.
Opet, koliko je tinejdz toliko je i sexy serija, a ne mislim da ono tinejdz sexy. Daemon je vrh lik, aj lajk him veri mach! 8)
 
Tzar-e baš si car. :mrgreen: Kad si pre skinuo i odgledao u 7 i 45 ujutro. :super: Ja evo sada skidam Stargate Universe, a nakon toga ću Vampire Diaries. :) Sad me zanima šta je to krenulo loše odnosno zašto ti se nije dopala ova epizoda. :) Jel gledaš Flash Forward?
 

Back
Top