Apstinencija

Aj kazi prvo ti sta mislis pa cu ti kazem :)

Mada kladim se da znam sta ces da napises al ajde bas me zanima
Ma nemoj me provociras:lol:evo bas razmisljam da zena moze duze..mukarac bi platio kuravu a zena bi svenula pre nego da se sazna da nije iz ljubavi:lol:
ma, zene naravno
zato sto one cesto i kad imaju sex, imaju osecaj kao da ga nemaju
pa im je svejedno ondak

To i ja kazem..ne znaju uzivati i gledaju na sat kad pocinje spanska serija:lol:
 
Ma nemoj me provociras:lol:evo bas razmisljam da zena moze duze..mukarac bi platio kuravu a zena bi svenula pre nego da se sazna da nije iz ljubavi:lol:


To i ja kazem..ne znaju uzivati i gledaju na sat kad pocinje spanska serija:lol:
e, to vec ne bih znala
spanske serije ne gledam, a sat skidam kad se sexam
jer, nekako, bas volim da se zanesem, razumes:mrgreen:
ja sam nekako mislila na druge razloge neke:whistling:
 
Ma nemoj me provociras:lol:evo bas razmisljam da zena moze duze..mukarac bi platio kuravu a zena bi svenula pre nego da se sazna da nije iz ljubavi:lol:

Ma ne profociram te bve , nemam sa cim :lol:

A znala sam da ces to da napises ali zaboravio si ono tvrde pazar a promenile su samo 1,5 k.urca i misle da sve znaju a sve to im se desava jer ocekuju da ih ne znam kako originalno neko fascinira kad ih startuje .......uhh

A temica pa i zene i muskarci sve vise apstiniraju. Zasto? :think: pa valjda jer su odnosi izmedju suprotnih polova sve zahladjeniji i nema gotovo nikog da nije doziveo bas-bas negativno iskustvo koje je na njega/nju ostavilo trag za dalje ...sve se nekako svodi na virtuelno (upoznavanje, muvanje, nastavak, raskid,.....) ,....svasta je razlog a ovo mi nekako prvo pada na pamet. Aj napisacu jos nesto ako se setim...
 
Poslednja izmena:
Ma ne profociram te bve , nemam sa cim :lol:

A znala sam da ces to da napises ali zaboravio si ono tvrde pazar a promenile su samo 1,5 ***** i misle da sve znaju a sve to im se desava jer ocekuju da ih ne znam kako originalno neko fascinira kad ih startuje .......uhh

A temica pa i zene i muskarci sve vise apstiniraju. Zasto? :think: pa valjda jer su odnosi izmedju suprotnih polova sve zahladjeniji i nema gotovo nikog da nije doziveo bas-bas negativno iskustvo koje je na njega/nju ostavilo trag za dalje ...sve se nekako svodi na virtuelno (upoznavanje, muvanje, nastavak, raskid,.....) ,....svasta je razlog a ovo mi nekako prvo pada na pamet. Aj napisacu jos nesto ako se setim...
Svidja mi se kako razmisljas za ovo sta bih ja napisao:lol:
A verovatno si u pravu za te traume..dobro moze biti i pre sexualnih odnosa..kome treba vise vremena da se upusti u intimne odnose..opet zenama..ajde koji su jos razlozi i sta im prolazi kroz glavu..uvek kad neko ceka par meseci pa padne sex pita se sto je gubio vreme
 
Svidja mi se kako razmisljas za ovo sta bih ja napisao:lol:
A verovatno si u pravu za te traume..dobro moze biti i pre sexualnih odnosa..kome treba vise vremena da se upusti u intimne odnose..opet zenama..ajde koji su jos razlozi i sta im prolazi kroz glavu..uvek kad neko ceka par meseci pa padne sex pita se sto je gubio vreme

Ma ja posle svega sto sam naucila na forumu minimum 6 meseci ima da tvrdim pazar i moracu da slusam ma daj sto si seljanka , za koga se cuvas i sl kao kad sam bila nevina :lol::lol::lol:

To je ono sto sam u vise navrata konstatovala a to je da ne razumem da ako postoji obostrana zelja i strast a pri tom su oboje odrasli ljudi i znaju sta rade :lol:.....ne znam ovaj , misim ne rezumem takve muskarce koji ovde na forumu tvrde da ih to vredja.....

......zamisljam ovako scenu ja i on hocemu a ja mu stalno pricam kao ne i ono jedva se suzdrzavam i taman kad stignemo da svlacenja....jao pusti me ne mogu jos , na sta ti ja licim, a on me pita pa jel ne zelis , jesam li bio grub, navalentan? Onda ja ma nisi nego znas mora da prodje neko vreme ...aj vozi me kuci vidimo se sledece nedelje ali da znas unapred da ne mogu da ti dam :zcepanje:

...i tako :manikir:
 
pa, šta znam, znam devojaka nekih koje 'oće da crknu kad nemaju seks sedam dana,
a meni npr. skroz svejedno.
odnosno, svejedno mi je ukoliko nemam nekog ko mi se sviđa.
kad mi se sviđa, onda ga i želim.

kad nisam zainteresovana ni za koga konkretno,
onda mogu da kuliram dokle 'oćeš. :)
 
Missim i to mi je hvala što ti ozbiljno odgovaram na temu :neutral:

Ne treba mi seks ako nema predmeta koji želim. Šta ti nije jasno? :think:

A kapiram da i vas ima raznih.
 
Missim i to mi je hvala što ti ozbiljno odgovaram na temu :neutral:

Ne treba mi seks ako nema predmeta koji želim. Šta ti nije jasno? :think:

A kapiram da i vas ima raznih.

Evo prosto vako..znaci od ziliona biliona triliona ljudi na svetu ti zelis za ceo zivot to jes shiroko trazis i nadjes 2-3-5 neka bude 10 predmeta koje zelis?bez obzira sto ces tesko biti zadovoljna sa svima
 
M, da? Tu vrstu želje kod jednog broja žena budi upravo provokacija (taj NEKO ko im je interesantan, zanimljiv, lep, dobar, blablabla), van toga jednostavno mi je svejedno radila to sa čovekom ili banderom, tj. ništa me ne izaziva.
 
M, da? Tu vrstu želje kod jednog broja žena budi upravo provokacija (taj NEKO ko im je interesantan, zanimljiv, lep, dobar, blablabla), van toga jednostavno mi je svejedno radila to sa čovekom ili banderom, tj. ništa me ne izaziva.

Pa to valjda vazi za sve.. I jedne i druge..
 
uuu, ja izdrzzala bash dugo.
prosto, vishe mi se alkoholisalo, nego shto mi se jebalo.
a, realno, ne mozzesh se opijati sa zzenama.
takodje, prema nekom mom iskustvu, ne mozzesh se kvalitetno opijati ni sa mushkarcima s kojima se seksash.
tako da sam se odluchila da se prijateljski opijam sa momcima. kvalitetno.
tako su usledile godine bez seksa, koje su pracene godinama iznenadnog zziganja u predelu jetre.
i dalje volim rakiju, al` moglo bi se reci da sad apstiniram od nje.
 

Back
Top