Čeda humanista i dobrotvor

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Presuda u korist Jovanovića nije ugrožavanje slobode medija
10.Maj.2009, Izvor: B&F Online

Okružni sud u Beogradu je u petak svojom presudom utvrdio da je dnevni list PRESS grubo prekršio zakon i povredio prava članova porodice Čedomira Jovanovića, tako što je, protivno zakonu, objavljivao fotografije petogodišnjeg Mihajla Lajfa, sina predsednika LDP-a. Urednik ovih novina, Dragan J. Vučićević u svojoj kolumni izražava nezadovoljstvo ovom presudom i traži od države da se objedine sve tužbe lidera LDP-a i da im se, ako je potrebno, sudi u Specijalnom sudu.

0403b_ocp_w380_h300.jpg


Čeci je izjavio za B92 da će 150.000, koje će dobiti kao odštetu, uplatiti domu za nezbrinutu decu...

Ovo je 3 u 1... Em Čeda ispao šmeker, em shebaše Press, em će dečja ustanova dobiti pare...

:super:
 
Tako su i za Đinđića pričali, oni isti koju su ga posle ubili...

A i gospodžo, svidža mi se što za takve tvrdnje imate, konkretne dokaze, koji su validni na sudu...:cool:

Dokaze nemam pa ih i ne nosim na sud ali imam mišljenje zasnovano na činjenici da je dotični Č.J. visio u Šilerovoj (što je priznao) a meni je to dovoljno da uvek budem što dalje od dotičnog. A o mrtvima sve najlepše ... Đinđić je brutalno ubijen i samim tim neumesno je da bude tema svakog razgovora u kome Čedini simpatizeri pokušavaju svog marginalnog lidera da izjednače sa Z.Đ.kom nije ni do kolena. ;)
 

Back
Top