lockerz-skupish bodove dobijesh nagradu!!!

raven95

Zainteresovan član
Poruka
115
Lockerz je jedna od novijih stranica na kojoj mozete dobiti extra nagrade za malo bodova.
Ja samo sto sam se prijavio sakupio sam 25 bodova i vec sada mogu naruciti neke od meski za iphone i sl.
Lockerz ce kasnije imati takmicenja u igranju igara i sl.

Fazon je u tome da se nemozete prijaviti na Lockerz ako vas neko ne pozove.

Pa eto ako nekog zanima i zeli da se registruje neka ovdje posta svoj email i ja cu mu poslati pozivnicu.

Vise infromacija na www.lockerz.com
 
Ooooo, pa svaka cast ako je tako, izvinjavam se, samo mi reci sta si dobio ? :per:

Pa nije poenta sta sam dobio vec je poenta da ovaj sajt ne moze da se poredi sa lotom jer loto radi po principu slucajnog odabira pobednika gde najvecu ulogi igra sreca, a lockerz radi po principu zaradjenih bodova (PTZ). Znaci koliko bodova dobijes tj sacuvas u toj visini mozes da narucis nesto od ponudjenih stvari... Ne bih da se hvalim ali na tvoje provokantno pitanje sta sam dobio odgovor je Flash od 2 GB, a mrdnuo prstom nisam + to nije jedina nagrada... Inace sto se tice srpskog stava da su svi prevaranti, e to vec ne treba komentarisati...
Znaci ljudi provereno je slobodno se prijavljujte.

Kome treba neophodni invite (pozivnica za lockerz) da bi se prijavio, neka pise na mail.

Pozdrav
 
Pa nije poenta sta sam dobio vec je poenta da ovaj sajt ne moze da se poredi sa lotom jer loto radi po principu slucajnog odabira pobednika gde najvecu ulogi igra sreca, a lockerz radi po principu zaradjenih bodova (PTZ). Znaci koliko bodova dobijes tj sacuvas u toj visini mozes da narucis nesto od ponudjenih stvari... Ne bih da se hvalim ali na tvoje provokantno pitanje sta sam dobio odgovor je Flash od 2 GB, a mrdnuo prstom nisam + to nije jedina nagrada... Inace sto se tice srpskog stava da su svi prevaranti, e to vec ne treba komentarisati...
Znaci ljudi provereno je slobodno se prijavljujte.

Kome treba neophodni invite (pozivnica za lockerz) da bi se prijavio, neka pise na mail.

Pozdrav

To nije Srpski stav brate, nego nemozes danas u ovim vremenima nikome verovati, i niko nedaje nista za dzabe, tako razmislja svaki normalan covek.....;)
No kada si tako siguran, mogu li ja da se prijavim ?
Ako je vec tako kako kazes da malo i ja omastim brkove. :per:

Ko je njega pozvao?:mrgreen:

Jesi li probao ?
 
ima igra ptz catch koju mozesh odigrati samo jednom kada se registrujesh
od 15 ide full site
i jedna molba ovom spaceboardu:
NEMOJ KOD MENE DA SE REKLAMIRASH I NEMOJ DA IH LAZESH DA SI DOBIO FLASH ZATO SHtO ONI ISPORUCUJU SAMO PO AMERICI A U EU I SRBIJU TEK KADA SE POKRENE FULL SITE OD 15 OKTOBRA!!!:)
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top