LJUDI STA DA RADIM???

little jaaa

Zainteresovan član
Poruka
107
Vidjala sam se sa jednim deckom 6 meseci.Nije to bila veza, vec s vremena na vreme, ali je zaista bilo predivno, kad smo zajedno ophodio se kao da smo u vezi, nezan, pazljiv, pravi dzentlmen:cmok:
E, sad kao sto je i za ocekivati ja sam se vremenom vezala i to jako.On je bio ok prema meni, kao sto rekoh, ali nekad je znao da bude zvanican u porukama, poceli smo malo redje da se vidjemo, ali opet kad se vidimo bajka.Ja sam to trpela, trpela da bi mi skoro pukao film i rekla mu da ili da se vidjemo cesce ili da nema svrhe da se vidjemo.NJegov odgovor na to je bio da trebam da nadjem nekog ko zeli vezu, da ce tako biti bolje za mene, jer on ne moze da mi je pruzi.Da mu je zao kad me vidi takvu mrtvu smorenu i da se oseca ko kreten zbog toga.
LJudi, ja gledam u njega ko u Boga, aon mi prica o drugome:( Znam da je pametno sto sam presekla, ali nisam mogla da ocekujem da ce mi biti ovoliko tesko.Nocima ne spavam, nista ne jedem, smrsala sam, idem kao zombi.Mislila sam da ce vremenom biti bolje, ali iz dana u dan je sve teze.Sad vidim da koliko god je onako nekad bilo tesko, da je sad 100 puta gore.Ceo zivot sam bila sa nekim debilima koji su me zavlacili, cak i ponizavali, on je bio najdivnija stvar koja mi se desila.Ako nista drugo nikada me nije lagao i obecavao nesto sto ne moze da ispuni i pre svega me jako postovao.
Sta da radim ljudi, ne mogu vise ovako, vratila bih se na staro, da se bar koliko toliko vidjamo, jer ovo je neizdrzivo.Mislim ako mi je sudjeno da mi se u medjuvremenu pojavi onaj pravi koji zeli vezu, pojavice se, bar do tad da imam njega tu negde...Pokusavala sam da radim nesto, da se druzim, svu sam tu shatrologiju presla uzduz i popreko i ishod je uvek isti, sta god da radim mislim o njemu, kad god ostanem sama placem i tako u nedogled.Sta mi je ciniti HELP!!!!
 
Izvini ali ja ne mogu da verujem u ovo sto pises.
Jesi li ti svesna koliko te je ponizavao i sad kad je to zavrseno ti zalis i zelis da se ta ponizenja nastave. Mislim, ima svako svoj zivot, svoj nacin zivota i poimanje ljubavi i lepote ali...Pitas za savet pa se zato usudih da ti kazem, digni glavu i idi napred. Ako si sretala u zivotu samo debile koji su te zavlacili to je sammo zato sto si dopustala da prema tebi budu debili koji te zavlace.
Zasto uopste moras uvek da se vidjas s nekim? Budi malo sama, sredi svoje emocije, misli, planove, razmisli sta i koga zelis u zivotu i cekaj takvoga, ne dopustaj svakome da ti bude u drustvu samo zato da ne budes sama. Ako i ti zelis neobavezne veze imaj ih ali ako ih imas samo zato sto to partner zeli a ti zbog tog patis onda je to nekako ponizavajuce.
Ako se jos skolujes posveti se skoli ako ne onda nekom poslu, izlazi, sklapaj nova prijateljstva, upisi neki kurs...Nisu muskarci vazduh i voda pa da moraju biti uvek tu i po cenu dostojanstva.
 
Izvini ali ja ne mogu da verujem u ovo sto pises.
Jesi li ti svesna koliko te je ponizavao i sad kad je to zavrseno ti zalis i zelis da se ta ponizenja nastave. Mislim, ima svako svoj zivot, svoj nacin zivota i poimanje ljubavi i lepote ali...Pitas za savet pa se zato usudih da ti kazem, digni glavu i idi napred. Ako si sretala u zivotu samo debile koji su te zavlacili to je sammo zato sto si dopustala da prema tebi budu debili koji te zavlace.
Zasto uopste moras uvek da se vidjas s nekim? Budi malo sama, sredi svoje emocije, misli, planove, razmisli sta i koga zelis u zivotu i cekaj takvoga, ne dopustaj svakome da ti bude u drustvu samo zato da ne budes sama. Ako i ti zelis neobavezne veze imaj ih ali ako ih imas samo zato sto to partner zeli a ti zbog tog patis onda je to nekako ponizavajuce.
Ako se jos skolujes posveti se skoli ako ne onda nekom poslu, izlazi, sklapaj nova prijateljstva, upisi neki kurs...Nisu muskarci vazduh i voda pa da moraju biti uvek tu i po cenu dostojanstva.

a, izvini devojko, ja ne znam gde sam ja napisala da me on ponizavao.Da je to hteo rekao bi verovatno bi sta ce ti decko, budi samnom koliko toliko i koristio to sto vidi da mi je stalo do njega.Ako si ti to kroz ove recenice uspela da skontas, a svi ljudi koji licno poznaju mene i njega nisu, onda mora da si pravi expert.I druga stvar odakle tebi ta ideja da ja MORAM uvek da imam nekog i otkud ti uopste znas koliko sam ja pre njega bila sama, svasta....Ako nekom ne znas kako da pomognes nekim pametnim savetom i da pokusas da razumes, onda bolje ne komentarisi...Sve se plasim da si uvek u zivotu bila voljena, postovana, da su svi pezili oko tebe, pa ne znas kako je kad je nekome tesko i kada pati.
 
Poslednja izmena:
a, izvini devojko, ja ne znam gde sam ja napisala da me on ponizavao.Da je to hteo rekao bi verovatno sta ce ti decko, budi samnom koliko toliko i koristio to sto vidi da mi je stalo do njega.Ako si ti to kroz ove recenice uspela da skontas, a svi ljudi koji licno poznaju mene i njega nisu, onda mora da si pravi expert.Ako nekom ne znas kako da pomognes nekim pametnim savetom i da pokusas da razumes, onda bolje ne komentarisi...Sve se plasim da si uvek u zivotu bila voljena, postovana, da su svi pezili oko tebe, pa ne znas kako je kad je nekome tesko i kada pati.

Pa sest meseci si mu bila devojka samo kad se vidite bez obaveze, a ti si zelela da se vezes.
Ti ne samo da pristajes na ponizenje nego ga i ne primecujes, to je mozda tvoj odbrambeni stav ali...Razmisli o tome.
Ja sam savet dala jer si ga trazila sad sto ti ne zelis da cujes kako se iz drugog ugla vidi tvoja situacija druga je stvar. Sta bi zelela? Savete tipa nazovi ga, moli, kleci, placi...Pa dobro ako hoces tako eto ti savet da ga nazoves zamolis da ti svrati povremeno kao do sada a ti pati i dalje ali neka njega uz tebe naravno kad on to pozeli. Jesi sad zadovoljna.:roll:
 
Sve se plasim da si uvek u zivotu bila voljena, postovana, da su svi pezili oko tebe, pa ne znas kako je kad je nekome tesko i kada pati.

Pa jesam...Imala sam teske situacije u zivotu, neuzvracene ljubavi, nedace ali postovanje nikad nisam izgubila, samopostovanje pogotovo. To mi je uvek pa i sada ispred svega, nekad se odreknem i sopstvene srece ako za zrtvu trazi dostojanstvo, bez toga ne bih mogla. Ne kazem da je to ispravno samo da smo svi razliciti i zato imamo razlicite prioritete u odnosima.
 
Dete, ti stvarno imaš problem sa sopstvenim shvatanjem ljubavi i veze...
Ne slažem se sa Katarinom da je taj dečko bio debil koji te je zavlačio, mislim da si mu bila samo kres kombinacija i da je on bio vrlo fer prema tebi što ti nije ulivao neku lažnu nadu.
Što se tiče debila s kojima si do sad bila - oni su tvoj izbor, nisam ti ih ja nalazio, niti mama ili komšinica. Dakle, preispitaj svoje kriterijume. Pročitaj neku literaturu, pitaj nekoga šta je to ljubav.
Primećujem kod mnogih devojaka danas da svoje muškarce biraju na osnovu kriterijuma koje im uspostavlja PINK ili MTV. "Mora da izgleda tako i tako, da bude cool na ovaj način, da se oblači onako..." Pa nije ni čudo što ne možete da nadjete ono što želite, kad tražite ono što neko drugi misli da treba da želite. Mediokriteti.
Ti si jednom srela dečka koji je bio korektan prema tebi, pa te je to toliko oduševilo da misliš da si se zatelebesala. Za dužu vezu je potrebno ipak nešto više, treba da imate sličan ukus, da volite iste stvari, a da bi to našla moraš prvo da se sabereš i oduzmeš i shvatiš šta to ti voliš, ti lično, ne neka "draga saveta" u tinejdž časopisu.
Što kažu naši ljudi - ako ne znaš šta hoćeš, kako ćeš znati da si ga pronašao? Ili druga verzija - ako ne znaš gde si krenula, gde god da stigneš na pogrešnom si mestu.
 
Ne slažem se sa Katarinom da je taj dečko bio debil koji te je zavlačio,


Katarina nije to ni pomislila o tom decku, samo replicirala na njenu izjavu da je uvek imala debile koji su je zavlacili. Bukvalno se tako izrazila o svojim bivsim partnerima.
A meni decko ne izgleda kao debil, zeleo je takav odnos u tom periodu i imao je sad mi vise lici na debila ko ima odnos i to mesecima onakav kakav ne zeli.
Da se razumemo, uopste nisam neko ko samo tradicionalne veze smatra ispravnim, nemam nista protiv veza na ovaj nacin, kad se vidimo zajedno smo, ni protiv veze ne razdvajamo se dan ni noc ni protiv veze u trouglu ni protiv braka ali samo dok je stvorena i traje na obostrano zadovoljstvo i zelju.
 
Vidjala sam se sa jednim deckom 6 meseci.Nije to bila veza, vec s vremena na vreme, ali je zaista bilo predivno, kad smo zajedno ophodio se kao da smo u vezi, nezan, pazljiv, pravi dzentlmen:cmok:
E, sad kao sto je i za ocekivati ja sam se vremenom vezala i to jako.On je bio ok prema meni, kao sto rekoh, ali nekad je znao da bude zvanican u porukama, poceli smo malo redje da se vidjemo, ali opet kad se vidimo bajka.Ja sam to trpela, trpela da bi mi skoro pukao film i rekla mu da ili da se vidjemo cesce ili da nema svrhe da se vidjemo.NJegov odgovor na to je bio da trebam da nadjem nekog ko zeli vezu, da ce tako biti bolje za mene, jer on ne moze da mi je pruzi.Da mu je zao kad me vidi takvu mrtvu smorenu i da se oseca ko kreten zbog toga.
LJudi, ja gledam u njega ko u Boga, aon mi prica o drugome:( Znam da je pametno sto sam presekla, ali nisam mogla da ocekujem da ce mi biti ovoliko tesko.Nocima ne spavam, nista ne jedem, smrsala sam, idem kao zombi.Mislila sam da ce vremenom biti bolje, ali iz dana u dan je sve teze.Sad vidim da koliko god je onako nekad bilo tesko, da je sad 100 puta gore.Ceo zivot sam bila sa nekim debilima koji su me zavlacili, cak i ponizavali, on je bio najdivnija stvar koja mi se desila.Ako nista drugo nikada me nije lagao i obecavao nesto sto ne moze da ispuni i pre svega me jako postovao.
Sta da radim ljudi, ne mogu vise ovako, vratila bih se na staro, da se bar koliko toliko vidjamo, jer ovo je neizdrzivo.Mislim ako mi je sudjeno da mi se u medjuvremenu pojavi onaj pravi koji zeli vezu, pojavice se, bar do tad da imam njega tu negde...Pokusavala sam da radim nesto, da se druzim, svu sam tu shatrologiju presla uzduz i popreko i ishod je uvek isti, sta god da radim mislim o njemu, kad god ostanem sama placem i tako u nedogled.Sta mi je ciniti HELP!!!!

Hm...pa znaš šta,svima nama je život onakav kakvim ga sami napravimo- kako raj, tako i pakao.Ti si samoj sebi napravila pakao.Kažeš da u opšte nisi bila u vezi sa tim tipom jer njemu to ne odgovara a i zašto bi mu odgovaralo? Zna koji teret mora da nosi pa zašto bi ga u opšte i uzimao na leđa.Lepše mu je da ti se nasmeši, bude fin par sati sa tobom, odspava malo sa tobom i doviđenja baby, do sledećeg puta.
Izvini ovo surovo zvuči ali sagledaj situaciju i malo sa strane.I videćeš da će ti sasvim drugačije izgledati, možda ćeš se čak i zapitati:‚‚ šta sam ja u opšte i tražila sa njim?!‚‚ Uprazni to mesto za nekoga ko će te zaista voleti i želeti da bude sa tobom.
Kažeš da te je poštovao...hm...nije draga moja...nije te ni malo poštovao! Da jeste ne bi ni započinjao ništa.Kažeš nije ti ništa obećavao... o... pa to je baš lepo od njega :mrgreen:
Ako ne presečeš to u sebi, pravi može da te udari motikom po gavi i ti to nećeš ni primetiti, nemoj se nadati da će to samo od sebe da prođe, jer na žalost teško je nositi se sa opsesijama.
Pozdravljam te i navijam za tebe;):)
 
Da ti kaze cika Ardi....ako ti se nije javljao posle razgovora..o ozbiljnoj vezi ..bolje bi ti bilo da potrazish nekog ko je spreman na tako neshto...
Iz iskustva ti kazem..kad za neku mislim da je za povremeno vidjanje..ili ja budem tako nekoj....povremena shema ..od toga nema vajde.....To ostane uvek samo ponekad....
To ti je Pravilo..a pravila su tu da se rushe..pa ti sad odluci...dal cesh da budesh izuzetak...
 
Vidjala sam se sa jednim deckom 6 meseci.Nije to bila veza, vec s vremena na vreme, ali je zaista bilo predivno, kad smo zajedno ophodio se kao da smo u vezi, nezan, pazljiv, pravi dzentlmen:cmok:
E, sad kao sto je i za ocekivati ja sam se vremenom vezala i to jako.On je bio ok prema meni, kao sto rekoh, ali nekad je znao da bude zvanican u porukama, poceli smo malo redje da se vidjemo, ali opet kad se vidimo bajka.Ja sam to trpela, trpela da bi mi skoro pukao film i rekla mu da ili da se vidjemo cesce ili da nema svrhe da se vidjemo.NJegov odgovor na to je bio da trebam da nadjem nekog ko zeli vezu, da ce tako biti bolje za mene, jer on ne moze da mi je pruzi.Da mu je zao kad me vidi takvu mrtvu smorenu i da se oseca ko kreten zbog toga.
LJudi, ja gledam u njega ko u Boga, aon mi prica o drugome:( Znam da je pametno sto sam presekla, ali nisam mogla da ocekujem da ce mi biti ovoliko tesko.Nocima ne spavam, nista ne jedem, smrsala sam, idem kao zombi.Mislila sam da ce vremenom biti bolje, ali iz dana u dan je sve teze.Sad vidim da koliko god je onako nekad bilo tesko, da je sad 100 puta gore.Ceo zivot sam bila sa nekim debilima koji su me zavlacili, cak i ponizavali, on je bio najdivnija stvar koja mi se desila.Ako nista drugo nikada me nije lagao i obecavao nesto sto ne moze da ispuni i pre svega me jako postovao.
Sta da radim ljudi, ne mogu vise ovako, vratila bih se na staro, da se bar koliko toliko vidjamo, jer ovo je neizdrzivo.Mislim ako mi je sudjeno da mi se u medjuvremenu pojavi onaj pravi koji zeli vezu, pojavice se, bar do tad da imam njega tu negde...Pokusavala sam da radim nesto, da se druzim, svu sam tu shatrologiju presla uzduz i popreko i ishod je uvek isti, sta god da radim mislim o njemu, kad god ostanem sama placem i tako u nedogled.Sta mi je ciniti HELP!!!!

Nezdravo shvatanje ljubavi!! :rtfm: :confused:

P.s. Golubb ti je sva jasno napisao...
 
ne pokusavaj ljude menjati...on nije u fazi kao i ti i ne moze da ti ponudi vise....ako obnovis tu vezu samo ces se muciti jer ces ga i dalje zeleti na drugi nacin nego on tebe.....shvati, ima veza koje su super ali jednostavno ne napreduju jer ih neko od aktera koci....ja sam u jednoj takvoj, i veruj, ako oboje ne mislite tako, vrlo je tesko za onog ko ima romanticne snove.....jer je neprirodno da veza ne nareduje a i desava se da se vremenom ljudi vezu....a da ce naici neko drugi pored odrazavanja takve veze......tesko.....bolje budi slabodna i trazi ono sto zelis.....
 
Vidjala sam se sa jednim deckom 6 meseci.Nije to bila veza, vec s vremena na vreme, ali je zaista bilo predivno, kad smo zajedno ophodio se kao da smo u vezi, nezan, pazljiv, pravi dzentlmen:cmok:
E, sad kao sto je i za ocekivati ja sam se vremenom vezala i to jako.On je bio ok prema meni, kao sto rekoh, ali nekad je znao da bude zvanican u porukama, poceli smo malo redje da se vidjemo, ali opet kad se vidimo bajka.Ja sam to trpela, trpela da bi mi skoro pukao film i rekla mu da ili da se vidjemo cesce ili da nema svrhe da se vidjemo.NJegov odgovor na to je bio da trebam da nadjem nekog ko zeli vezu, da ce tako biti bolje za mene, jer on ne moze da mi je pruzi.Da mu je zao kad me vidi takvu mrtvu smorenu i da se oseca ko kreten zbog toga.
LJudi, ja gledam u njega ko u Boga, aon mi prica o drugome:( Znam da je pametno sto sam presekla, ali nisam mogla da ocekujem da ce mi biti ovoliko tesko.Nocima ne spavam, nista ne jedem, smrsala sam, idem kao zombi.Mislila sam da ce vremenom biti bolje, ali iz dana u dan je sve teze.Sad vidim da koliko god je onako nekad bilo tesko, da je sad 100 puta gore.Ceo zivot sam bila sa nekim debilima koji su me zavlacili, cak i ponizavali, on je bio najdivnija stvar koja mi se desila.Ako nista drugo nikada me nije lagao i obecavao nesto sto ne moze da ispuni i pre svega me jako postovao.
Sta da radim ljudi, ne mogu vise ovako, vratila bih se na staro, da se bar koliko toliko vidjamo, jer ovo je neizdrzivo.Mislim ako mi je sudjeno da mi se u medjuvremenu pojavi onaj pravi koji zeli vezu, pojavice se, bar do tad da imam njega tu negde...Pokusavala sam da radim nesto, da se druzim, svu sam tu shatrologiju presla uzduz i popreko i ishod je uvek isti, sta god da radim mislim o njemu, kad god ostanem sama placem i tako u nedogled.Sta mi je ciniti HELP!!!!
cak i da se vratis "na staro", to nece biti "staro"
bice grozno, ne tako lagano kao pre, bicete oboje nezadovoljni i neiskreni
znam o cemu govorim
nemoj to da radis
to sto sada osecas ce proci vremenom, ma koliko ta recenica tebi izgledala izlizano
a, onda ces biti spremna i za tog "drugog"
 
ne pokusavaj ljude menjati...on nije u fazi kao i ti i ne moze da ti ponudi vise....ako obnovis tu vezu samo ces se muciti jer ces ga i dalje zeleti na drugi nacin nego on tebe.....shvati, ima veza koje su super ali jednostavno ne napreduju jer ih neko od aktera koci....ja sam u jednoj takvoj, i veruj, ako oboje ne mislite tako, vrlo je tesko za onog ko ima romanticne snove.....jer je neprirodno da veza ne nareduje a i desava se da se vremenom ljudi vezu....a da ce naici neko drugi pored odrazavanja takve veze......tesko.....bolje budi slabodna i trazi ono sto zelis.....

Немам више бона за репутацију...:(

Не мислим да је дечко њу искоришћавао на било који начин, нити да се она било како понижавала... Никако се не слажем са стереотипом по којем мушкарци не поштују жене са којима немају озбиљну везу...

Једноставно, ваше потребе су у овом тренутку различите. Он не жели озбиљну везу, или не жели озбиљну везу са тобом - а ти не желиш ''неозбиљну везу'' са њим, нити ''неозбиљну везу'' уопште....
Које је решење? Нема га. :confused:
Неко од вас мора бити незадовољан. У овом случају то си ти, а ти можеш да бираш: или ћеш бити незадовољна у необавезној вези са њим, или ћеш бити незадовољна што си без њега...
Одвагај и изабери мање зло! :)

Сад је тешко...али проћи ће. Све увек прође. ;)
 
И тако, ово беше тема која се може завршити на само једној страници...
Невероватно, обично се после 2 стране каже све кад постују исти ови људи!
Народе, превазишли сте себе!!! :ok:
 
Немам више бона за репутацију...:(

Не мислим да је дечко њу искоришћавао на било који начин, нити да се она било како понижавала... Никако се не слажем са стереотипом по којем мушкарци не поштују жене са којима немају озбиљну везу...

Једноставно, ваше потребе су у овом тренутку различите. Он не жели озбиљну везу, или не жели озбиљну везу са тобом - а ти не желиш ''неозбиљну везу'' са њим, нити ''неозбиљну везу'' уопште....
Које је решење? Нема га. :confused:
Неко од вас мора бити незадовољан. У овом случају то си ти, а ти можеш да бираш: или ћеш бити незадовољна у необавезној вези са њим, или ћеш бити незадовољна што си без њега...
Одвагај и изабери мање зло! :)

Сад је тешко...али проћи ће. Све увек прође. ;)

upravo tako, sve si lepo rekao:klap: sta da radim, nije mi lako, ja znam da je ljudima nepojmljivo sto patim sa nekim sa kim nisam bila u ozbiljnoj vezi, ali to su moja osecanja i ja sam ih iskreno iznela,a u zivotu je najlakse osudjivati, kako god... procice,moram ici dalje, nista mi drugo ne preostaje...
 
upravo tako, sve si lepo rekao:klap: sta da radim, nije mi lako, ja znam da je ljudima nepojmljivo sto patim sa nekim sa kim nisam bila u ozbiljnoj vezi, ali to su moja osecanja i ja sam ih iskreno iznela,a u zivotu je najlakse osudjivati, kako god... procice,moram ici dalje, nista mi drugo ne preostaje...

Није непојмљиво. Не може човек да бира кога ће волети.
Само треба да знаш да мораш напред.
А човек је био искрен, и то је добро, бар се нећеш надати нечему.
Тешко јесте, али, што рече Хелен, мора проћи.

Иначе, Хелен је женско...:)
 
Није непојмљиво. Не може човек да бира кога ће волети.
Само треба да знаш да мораш напред.
А човек је био искрен, и то је добро, бар се нећеш надати нечему.
Тешко јесте, али, што рече Хелен, мора проћи.

Иначе, Хелен је женско...:)

pa sto se kaze "nada zadnja umire" u mom slucaju nazalost je tako...Ja znam da mi to ne treba, da samo produzavam agoniju, ali slagala bih kad bi rekla da ne bi volela da mi se javi, mrzim sebe zbog toga, ali jednostavno pisem ono sto osecam, ja njega svakako necu pozvati, a ako on to ucini samo ce mi "posoliti" rane...ne znma vise, stvarno nisam pametna.Nema dana da ne razmisljam o njemu, sve bih dala da budem njegova devojka, a znam da je to nemoguce. Boli kad ti ljudi kazu "glupaco sta si ocekivala, tako ti i treba", ali bicu jaka, nista mi drugo ne preostaje...
 
pa sto se kaze "nada zadnja umire" u mom slucaju nazalost je tako...Ja znam da mi to ne treba, da samo produzavam agoniju, ali slagala bih kad bi rekla da ne bi volela da mi se javi, mrzim sebe zbog toga, ali jednostavno pisem ono sto osecam, ja njega svakako necu pozvati, a ako on to ucini samo ce mi "posoliti" rane...ne znma vise, stvarno nisam pametna.Nema dana da ne razmisljam o njemu, sve bih dala da budem njegova devojka, a znam da je to nemoguce. Boli kad ti ljudi kazu "glupaco sta si ocekivala, tako ti i treba", ali bicu jaka, nista mi drugo ne preostaje...

Па, није да си глупача, многе девојке прођу кроз тако нешто.
Колико имаш година, ако није тајна?
 
Па, није да си глупача, многе девојке прођу кроз тако нешто.
Колико имаш година, ако није тајна?

nije, 24 godine.
Mislim bezveze, prolazi mi vreme... ali sta da radim.
Moj generalni problem u odosu sa muskarcima, ai inace je sto ja ni najmanje ne izgledam emotivno i koliko god da mi je tesko drzim to u sebi.Jako retko pokazujem emocije, tako da ostavim utisak hladne osobe i ljudi cesto i ne sanjaju koliko su me povredili i koliko patim i zato cesto urade stvari koje misle da me nisu ni dotakle,a ja npr nocima placem zbog toga.A sto se tice mog sada aktuelnog problema, ja znam da sam ga zajebavala, iskoriscavala da bi prosla mnogo bolje, ovako on je vremenom poceo da shvata da mi znaci nesto, pa je to koristio, a tako mi i treba...nisam na njega ljuta ni najmanje, iskoristio je priliku...
 
Vidjala sam se sa jednim deckom 6 meseci.Nije to bila veza, vec s vremena na vreme, ali je zaista bilo predivno, kad smo zajedno ophodio se kao da smo u vezi, nezan, pazljiv, pravi dzentlmen:cmok:
E, sad kao sto je i za ocekivati ja sam se vremenom vezala i to jako.On je bio ok prema meni, kao sto rekoh, ali nekad je znao da bude zvanican u porukama, poceli smo malo redje da se vidjemo, ali opet kad se vidimo bajka.Ja sam to trpela, trpela da bi mi skoro pukao film i rekla mu da ili da se vidjemo cesce ili da nema svrhe da se vidjemo.NJegov odgovor na to je bio da trebam da nadjem nekog ko zeli vezu, da ce tako biti bolje za mene, jer on ne moze da mi je pruzi.Da mu je zao kad me vidi takvu mrtvu smorenu i da se oseca ko kreten zbog toga.
LJudi, ja gledam u njega ko u Boga, aon mi prica o drugome:( Znam da je pametno sto sam presekla, ali nisam mogla da ocekujem da ce mi biti ovoliko tesko.Nocima ne spavam, nista ne jedem, smrsala sam, idem kao zombi.Mislila sam da ce vremenom biti bolje, ali iz dana u dan je sve teze.Sad vidim da koliko god je onako nekad bilo tesko, da je sad 100 puta gore.Ceo zivot sam bila sa nekim debilima koji su me zavlacili, cak i ponizavali, on je bio najdivnija stvar koja mi se desila.Ako nista drugo nikada me nije lagao i obecavao nesto sto ne moze da ispuni i pre svega me jako postovao.
Sta da radim ljudi, ne mogu vise ovako, vratila bih se na staro, da se bar koliko toliko vidjamo, jer ovo je neizdrzivo.Mislim ako mi je sudjeno da mi se u medjuvremenu pojavi onaj pravi koji zeli vezu, pojavice se, bar do tad da imam njega tu negde...Pokusavala sam da radim nesto, da se druzim, svu sam tu shatrologiju presla uzduz i popreko i ishod je uvek isti, sta god da radim mislim o njemu, kad god ostanem sama placem i tako u nedogled.Sta mi je ciniti HELP!!!!

Ja sam ti već odgovorila.Ali bih htela da ti meni objasniš kako si u opšte pristala da budeš nekome povremena riba...ja sam možda malo zatucana što se toga tiče i ja na tako nešto nikad ne bih pristala.Ja kad sam sa nekim ja sam samo sa njim i to isto očekujem sa druge strane.Jesi li ikad razmišljala koliko on ima još takvih riba.Jedan moj drugar mi se jednom poverio da ima 3 takve ribe i sa svima je fin i drag,ali ni sa jednom nije hteo da ima vezu.
Volela bih da mi objasniš zaista me interesuje.Ili neka mi neko drugi objasni, sve jedno.
 
Ja sam ti već odgovorila.Ali bih htela da ti meni objasniš kako si u opšte pristala da budeš nekome povremena riba...ja sam možda malo zatucana što se toga tiče i ja na tako nešto nikad ne bih pristala.Ja kad sam sa nekim ja sam samo sa njim i to isto očekujem sa druge strane.Jesi li ikad razmišljala koliko on ima još takvih riba.Jedan moj drugar mi se jednom poverio da ima 3 takve ribe i sa svima je fin i drag,ali ni sa jednom nije hteo da ima vezu.
Volela bih da mi objasniš zaista me interesuje.Ili neka mi neko drugi objasni, sve jedno.

mislim da ne bi bilo svrhe da ti objasnjavam...
 

Back
Top