FIFA: Kazna za Albaniju zbog loše higijene na stadionu

Danny Elfman

Ističe se
Poruka
2.533
FIFA: Kazna za Albaniju zbog loše higijene na stadionu

Međunarodna fudbalska federacija razmatra mogućnost kažnjavanja Fudbalske federacije Albanije zbog loše higijene na stadionu u Tirani "Kemal Stafa", na kojem je u sredu odigrana kvalifikaciona utakmica prvenstva sveta između Albanije i Danske.

Kako navodi list "Sporti Šiptar", danski fudbaleri nisu uspeli da se istuširaju posle meča, jer u kupatulu nije bilo tople vode. Na nedostatak osnovnih higijenskih uslova žalili su se i turski arbitri, koji takođe nisu imali toplu vodu posle meča.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...71306855846d49f46&dan=11&mesec=09&godina=2009

shower_curtain_psycho_6.jpg
 
Poslednja izmena:
FIFA: Kazna za Albaniju zbog loše higijene na stadionu

Međunarodna fudbalska federacija razmatra mogućnost kažnjavanja Fudbalske federacije Albanije zbog loše higijene na stadionu u Tirani "Kemal Stafa", na kojem je u sredu odigrana kvalifikaciona utakmica prvenstva sveta između Albanije i Danske.

Kako navodi list "Sporti Šiptar", danski fudbaleri nisu uspeli da se istuširaju posle meča, jer u kupatulu nije bilo tople vode. Na nedostatak osnovnih higijenskih uslova žalili su se i turski arbitri, koji takođe nisu imali toplu vodu posle meča.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...71306855846d49f46&dan=11&mesec=09&godina=2009

shower_curtain_psycho_6.jpg

I Turci se žalili?! :huh: Auuuuu... :thumbdown:
 
A gde ti tek zivish ako ti je to dobro :mrgreen:

ovo je slika koju sam nasao, bilo je i boljih, ali su bile prevelike, a ja obicno ne postujem vece od 800x600.
inace tokom gledanja utakmice, stadion je izgledao odlicno, trava je bila super, reklame bas dobre, uobicajene setajuce po celom stadionu... cak sam neke pitao gde se igra utkamica.
 
Tema na politici to sto u albanskim fudbalskim svlacionicama nema tople vode. :think:

nisi u pravu. ovo je pitanje koje se veoma tice politicke scene srbije,cak se moze reci od vitalnog znacaja za srbiju. ja mislim da ce i parlament raspravljati na sledecem zasedanju o ovom problemu:worth::worth:
ps. znao sam da se zene ne razumeju u politicka pitanja:hahaha::hahaha::hahaha:
 
pa i nije tako tezak uslov... ako je ovo jedini.
inace sto se stadiona tice, ja sam se iznenadio dok sam gledao utakmicu, puno je bolji nego sto sam ocekivao
To sto ti nisi u zivotu video nesto bolje od stadiona u Tirani neznaci da je on nesto dobar.
Pre ce biti da ti nesto nisi promlio nos izvan Kosova i Albanije.
Covece imas internet pa malo proguglaj. Svasta lepo i pametno moze da se vidi.
Istina treba znati bar engleski, a dobro bi bilo i jos poneki jezik.
 
pa i nije tako tezak uslov... ako je ovo jedini.
inace sto se stadiona tice, ja sam se iznenadio dok sam gledao utakmicu, puno je bolji nego sto sam ocekivao
To sto ti nisi u zivotu video nesto bolje od stadiona u Tirani neznaci da je on nesto dobar.
Pre ce biti da ti nesto nisi promlio nos izvan Kosova i Albanije.
Covece imas internet pa malo proguglaj. Svasta lepo i pametno moze da se vidi.
Istina treba znati bar engleski, a dobro bi bilo i jos poneki jezik.
bilo bi lepo da naucis kako se citira forumas. ovako ne znam sta je tvoj deo a sta tudji. koliko forumasa citiras...
polako ne zuri.:bye::bye:
 
FIFA: Kazna za Albaniju zbog loše higijene na stadionu

Međunarodna fudbalska federacija razmatra mogućnost kažnjavanja Fudbalske federacije Albanije zbog loše higijene na stadionu u Tirani "Kemal Stafa", na kojem je u sredu odigrana kvalifikaciona utakmica prvenstva sveta između Albanije i Danske.

Kako navodi list "Sporti Šiptar", danski fudbaleri nisu uspeli da se istuširaju posle meča, jer u kupatulu nije bilo tople vode. Na nedostatak osnovnih higijenskih uslova žalili su se i turski arbitri, koji takođe nisu imali toplu vodu posle meča.
Ништа чудно!!!
Греју воду само суботом!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf: :hahaha1:
 
:lol:

Ajd' ponovo procitaj molim te sta si napisao. :lol:
Pa sto bi bio baksuz, on voli sto sam ZENA. Ademe, zar se i tebi desi ovako nesto? :lol:

da ispravim...
razgovaram jednom sa jednim nemcem, i on kaze da ne pusi, kada sam ga upitao kada je prestao, kaze tog dana kad se ozenio, pametan pottez, kazem ja, a on doda, za jednog muskarca je previse i zena i cigarete.
znaci tako nesto je trebalo zvucati. ako nije izvinjavam se... nije bilo lose namere
 
da ispravim...
razgovaram jednom sa jednim nemcem, i on kaze da ne pusi, kada sam ga upitao kada je prestao, kaze tog dana kad se ozenio, pametan pottez, kazem ja, a on doda, za jednog muskarca je previse i zena i cigarete.
znaci tako nesto je trebalo zvucati. ako nije izvinjavam se... nije bilo lose namere

Ovo boldovano je suvisno zaista, ja nikad ne primecujem losu nameru u komunikaciji s tobom, samo mi smesno kako si se zaleteo sa konstatacijom, nije licilo na tebe, delujes mi po postovima uvek promisljen i onako "pod rucnom". :p
 

Back
Top