Бојкот аеромитинга

Poruka
20.637
Од пријатеља сам замољен да поставим ову тему и слажем се са њом

BOJKOT AEROMITINGA


Домаћин:
Министарство одбране РС

Цена:
200 динара
Датум:
недеља, септембар 13, 2009
Време:
8:30 пре подне - 5:00 по подне
Место:
аеродром Батајница
Улица:
пуковника Миленка Павловића 162

Град/место:
Belgrade, Serbia

Земље које су до сада потврдиле свој долазак, са типовима ваздухоплова:

1. Уједињено Краљевство - BAE Systems Hawk;
2. Немачкa - C-160 Transal;
3. Чешка Република - Aero L-159 ALCA, Mil Mi-171Sh;
4. Данска - F-16 Fighting Falcon, CL-604 Challenger;
5. Грчка - Mirage 2000-5;
6. Шпанија - EADS CASA C-295;
7. Сједињене Америчке Државе - C-130E Hercules;
8. Мађарска - SaaB JAS-39C, SaaB JAS-39D, Mil Mi-24;
9.Словенија - Pilatus PC-9M, Pilatus PC-6, L-410 Turbolet;
10. Италија - Eurofighter Typhoon;
11. Аустрија - Eurocopter Aerospatiale SA 316B Alouette;
12. Француска - Dassault/Dornier Alpha Jet;
13. Румунија - MiG-21 LanceR;
14. Бугарска - C-27J Spartan, Eurocopter AS 532 Cougar;
15. Турска - F-16;
16. Србија - MiG-29, Eagle, Sea Gull G-4, Gull G-2, UTVA-75, Gazzele SA-341, Swallow;

Колико видим догађај се одвија у улици пуковника Миленка Павловића, а гости су његове убице из 15 НАТО земаља кији су колико пре 10 година сипали бомбе по том истом аеродрому.
 
Колико видим догађај се одвија у улици пуковника Миленка Павловића, а гости су његове убице из 15 НАТО земаља кији су колико пре 10 година сипали бомбе по том истом аеродрому.

Nemoj tako...
Oni su sipali i doneli nam demokratiju
.;)
 
Нема Русије, прошли пут били са СУ 27, сад да су долетели ови апарати 3 генерације који су изложени би изгледали као крнтије.

'97 је гост био су-30 ако се не варам. Мада ипак не мислим да је овај митинг лош, нажалост нема Руја, али има шта да се види.

Тема: Не подржавам бојкот јер ћу на митниг отићи као љубитељ технике, а не из подржавања или не подржавања неке политике. Има ту доста руских апарата, мада јесте куриозитет да се одржава баш у улици Миленка Павловића.
 
lol...
A sto opet mesate politiku i.... :dash:
Kapiram... mozda je caka u nazivu... aeroMITING... al' to ne znaci da je politicki miting, vec miting u jednom skroz drugom elementu... znas, ono... avioni, letelice, akrobacije...

Ako ga zbog neceg treba bojkotovati, to je zbog cene koja je prethodnih godina bila besplatna...
A nikako zato sto dolaze gosti iz inostranstva, cemu treba da se radujemo, a posebno ne zato sto se odrzava u ulici sa nazivom koji tebi smeta.
 
Poslednja izmena:
Od penzionisanih pripadnika nekada RV i PVO /a radili su godinama pa i 99.na a.Batajnica sve do
2003.. .pa do 2005.kada je B.T. masovno transformisao vojsku prevremenim penzionisanjem,otpustanjem itd i Tome sl./ koliko se cujem sa njima ne verujem da ce iko otici.......koji cinizam ovaj aero miting predstavlja kao da je preslikan u ili odslikan u urodjenom *osmehu*od ministra vojnog koji je i sam farsa kao i sve aktivnosti oko aero mitinga.........Neka im je sa srecom i dobro im vreme UZ BALONE CLANOVA STRANAKA VLADAJUCE KOALICIJE........normalno duvadzijama koji moraju iste da naduvaju......normalno balone............
 
Да ли неко зна зашто нема Русије као водеће земље у авиоиндустрији и космонаутици јер из политичких разлога или неких других ?
То би исто било као кад би неко организовао турнир у фудбалу а не сети се да позове Бразил.
 
Да ли неко зна зашто нема Русије као водеће земље у авиоиндустрији и космонаутици јер из политичких разлога или неких других ?
То би исто било као кад би неко организовао турнир у фудбалу а не сети се да позове Бразил.

Nije im poslat poziv za ucesce.......ko ne veruje neka se obrati predstavniku za pristup informacijama........posto poziv nije stepenovan tajnoscu kao ni spisak ucesnika...moze se uveriti u napred navedeno..Poz..........
 
Да ли неко зна зашто нема Русије као водеће земље у авиоиндустрији и космонаутици јер из политичких разлога или неких других ?
То би исто било као кад би неко организовао турнир у фудбалу а не сети се да позове Бразил.

Nisu pozvani iz bezbednosnih razloga da se ne desi tragedija kao u Lavovu.
 
idu izbori na vozdovcu

rezim i njihov vodja ce direktno iskoristiti svaku priliku, i sve drzavne pare, da poguraju svoje, dosad, gubitnike

Režim prošli put nije prst pomerio vezano za izbore na Voždovcu. Opozicija se uključila u izbornu kampanju sa najvišim stranačkim funkcionerima a niko iz DS i SPS ko vrši javnu funkciju nije rekao reč o izborima. Nama su kampanju radili samo ljudi sa opštine dok su SNS i SRS računali na vrh svojih stranaka (za DSS ne znam, suviše su nebitni pa nisam ni obratila pažnju). I pored toga mi smo imali samo za 0.1% manje glasova od naprednjaka koji su vodili prljavu kampanju, delili jabuke, sokove i sl.

Imali ste odrešene ruke da se dogovorite i formirate vlast pa niste ništa uradili, što možete da zahvalite pre svega Tomi i njegoj fiks ideji da ide sa Dačićem u koaliciju iako nema šanse za tako nešto ni na jednoj opštini na kojoj su socijalisti već bili u koaliciji sa demokratama. Tu nismo krivi mi, kriv je Toma koji se precenio u pogledu Dačića i radikali koji su podbacili pa sve i da su hteli da se dogovore sa naprednjacima nisu imali dovoljno.

Režimski funkcioneri imaju apsolutno pravo da se uključe u kampanju za Voždovac ispred svojih stranaka i to što nisu bili uključeni u prvom krugu (i dali vam šansu koju niste iskoristili) ne znači da neće i ubuduće da se angažuju ... čak naprotiv, hoće i imaju puno pravo na to a onda ćemo videti realan odnos snaga, kad kampanju vode Toma VS Boris a ne Toma vs službenici DS-a u opštini Voždovac. ;)
 
Režim prošli put nije prst pomerio vezano za izbore na Voždovcu. Opozicija se uključila u izbornu kampanju sa najvišim stranačkim funkcionerima a niko iz DS i SPS ko vrši javnu funkciju nije rekao reč o izborima. Nama su kampanju radili samo ljudi sa opštine dok su SNS i SRS računali na vrh svojih stranaka (za DSS ne znam, suviše su nebitni pa nisam ni obratila pažnju). I pored toga mi smo imali samo za 0.1% manje glasova od naprednjaka koji su vodili prljavu kampanju, delili jabuke, sokove i sl.

Imali ste odrešene ruke da se dogovorite i formirate vlast pa niste ništa uradili, što možete da zahvalite pre svega Tomi i njegoj fiks ideji da ide sa Dačićem u koaliciju iako nema šanse za tako nešto ni na jednoj opštini na kojoj su socijalisti već bili u koaliciji sa demokratama. Tu nismo krivi mi, kriv je Toma koji se precenio u pogledu Dačića i radikali koji su podbacili pa sve i da su hteli da se dogovore sa naprednjacima nisu imali dovoljno.

Režimski funkcioneri imaju apsolutno pravo da se uključe u kampanju za Voždovac ispred svojih stranaka i to što nisu bili uključeni u prvom krugu (i dali vam šansu koju niste iskoristili) ne znači da neće i ubuduće da se angažuju ... čak naprotiv, hoće i imaju puno pravo na to a onda ćemo videti realan odnos snaga, kad kampanju vode Toma VS Boris a ne Toma vs službenici DS-a u opštini Voždovac. ;)

Pa sta ce vama stranacki prvaci?!

Vi to radite mnogo suptilnije,cak toliko,da vam i rezim S.M.,moze zavideti!!!

Malo asfalt,malo zivkanja na telefon,mala sitna razna obecanja,itd,itd......:whistling:
 
Да ли неко зна зашто нема Русије као водеће земље у авиоиндустрији и космонаутици јер из политичких разлога или неких других ?
/QUOTE]

da se ne bi opet zaleteli u publiku...dok ne uvedu alkotest medju pilote na aeromitinzima, odluceno je da se rusi ne pozivaju na mitinge u evropi , a bogami i u svetu...:think:
 
Režim prošli put nije prst pomerio vezano za izbore na Voždovcu. Opozicija se uključila u izbornu kampanju sa najvišim stranačkim funkcionerima a niko iz DS i SPS ko vrši javnu funkciju nije rekao reč o izborima. Nama su kampanju radili samo ljudi sa opštine dok su SNS i SRS računali na vrh svojih stranaka (za DSS ne znam, suviše su nebitni pa nisam ni obratila pažnju). I pored toga mi smo imali samo za 0.1% manje glasova od naprednjaka koji su vodili prljavu kampanju, delili jabuke, sokove i sl.

Imali ste odrešene ruke da se dogovorite i formirate vlast pa niste ništa uradili, što možete da zahvalite pre svega Tomi i njegoj fiks ideji da ide sa Dačićem u koaliciju iako nema šanse za tako nešto ni na jednoj opštini na kojoj su socijalisti već bili u koaliciji sa demokratama. Tu nismo krivi mi, kriv je Toma koji se precenio u pogledu Dačića i radikali koji su podbacili pa sve i da su hteli da se dogovore sa naprednjacima nisu imali dovoljno.

Režimski funkcioneri imaju apsolutno pravo da se uključe u kampanju za Voždovac ispred svojih stranaka i to što nisu bili uključeni u prvom krugu (i dali vam šansu koju niste iskoristili) ne znači da neće i ubuduće da se angažuju ... čak naprotiv, hoće i imaju puno pravo na to a onda ćemo videti realan odnos snaga, kad kampanju vode Toma VS Boris a ne Toma vs službenici DS-a u opštini Voždovac. ;)

za prosle izbore parola vam je bila SENGENE BELI VOZDOVAC TE ZELI :hahaha:

sta ste smislili za ove izbore?

PU SPAS ZA SVE NAS? :eek:
 

Back
Top