Бем ти пијацу

Poruka
20.637
Јуче прођох пиацом у Бачкој Паланци око 12 сати
много пуних тезги ,кад на тезгама све роба са кванташа у НС
на свакој тезги БАНАНЕ, ЛИМУН НАРАНЏЕ И СВЕ ПОВРЋЕ И ВОЋЕ ИЗ МАСОВНЕ ПРОИЗВОДЕЊ
НИТИ ЈЕДНОГ ЈЕДИНОГ СЕЉАКА ПРОИЗВОЂАЧА СВЕ ТРГОВЦИ И ПРПРОДАВЦИ

БЕМ ТИ ПИЈАЦУ КАД НА ЊОЈ НЕМОШ ДА КУПИШ ВЕЗУ ЗЕЛЕНИ ИЗ БАШТЕ
 
Ма ја имам и стан и кућу и башту и салаш

али са пријтељем ишли да купи кукуруз шећерац за пецање и на целој пијаци ни клипчића

Има код мене :D
Ја јуче себи спремао из моје баште...
:)

Нема Брате док сам не обрадиш земљу...леба од ових препродаваца
 
Јуче прођох пиацом у Бачкој Паланци око 12 сати
много пуних тезги ,кад на тезгама све роба са кванташа у НС
на свакој тезги БАНАНЕ, ЛИМУН НАРАНЏЕ И СВЕ ПОВРЋЕ И ВОЋЕ ИЗ МАСОВНЕ ПРОИЗВОДЕЊ
НИТИ ЈЕДНОГ ЈЕДИНОГ СЕЉАКА ПРОИЗВОЂАЧА СВЕ ТРГОВЦИ И ПРПРОДАВЦИ

БЕМ ТИ ПИЈАЦУ КАД НА ЊОЈ НЕМОШ ДА КУПИШ ВЕЗУ ЗЕЛЕНИ ИЗ БАШТЕ
Kupiš lepo saksiju, oveću, napuniš je kvalitetnom zemljom i poseješ sebi zelen i rešiš stvar.
Razni plitki sanduci i letvarice također mogu da ti završe posao kako se ne bi izlagao troškovima kupovinom saksija
 
Ма ја имам и стан и кућу и башту и салаш

али са пријтељем ишли да купи кукуруз шећерац за пецање и на целој пијаци ни клипчића

Imao ja prije par godina secerca,sve nosio u Beograd,ovdje bilo zatrpano s` kukuruzom,nije valjda sad nema,mada mislim da druga tura stize u oktobru,cini mi se.
 
Људи неби се ја секиро толко ал моја прабаба цео живот била наљ пијаци до своје 82 године ишла сваки дан
мало из њене баште мало купи директно од сељака и на тезгу
била је добар трговац

али ови препродав ци немају робу од сељака него све индустзијска бре производња
пази парадаиз у БАЧКОЈ НА ТЕЗГИ У СЕПТЕМБРУ СПОЉА ЦРВЕН ИЗНУТРЕ ЗЕЛЕН И БЕЗ УКУСА
СТРАШНО
 
pa ljudi zbog precenjenog kursa dinara i otvorenih granica nista se vise u srbiji ne isplati proizvoditi

jeftinije je uvesti jabuke iz ARGENTINE , natovariti na brod nego proizvoditi u srbiji.....

Ej bre , Kinezi koji pre 20 godina nisu mogli da se PREHRANE , i koji su uveli politiku jednog deteta da ne bi umirali od gladi - DANAS HRANE SRBIJU z:D

Tadic nas je nacisto upropastio
 
Људи неби се ја секиро толко ал моја прабаба цео живот била наљ пијаци до своје 82 године ишла сваки дан
мало из њене баште мало купи директно од сељака и на тезгу
била је добар трговац

али ови препродав ци немају робу од сељака него све индустзијска бре производња
пази парадаиз у БАЧКОЈ НА ТЕЗГИ У СЕПТЕМБРУ СПОЉА ЦРВЕН ИЗНУТРЕ ЗЕЛЕН И БЕЗ УКУСА
СТРАШНО

Meti komad junetine u supu, neće ti trebati zelen za okus:zper:
 
Ма људи поента је да мали обични сељак сада неможе да своје производе из баште прода на пијаци,дал смо ми будале па ћемо да купујемо беузукусну пластику шаренијех боја и лепог облика?
 
Ма људи поента је да мали обични сељак сада неможе да своје производе из баште прода на пијаци,дал смо ми будале па ћемо да купујемо беузукусну пластику шаренијех боја и лепог облика?

Mile u pravu si, danas je seljak skoro pa unisten.

Ali ni ljudi ne znaju da kupuju :roll:, misle da je sve sto je veliko i rumeno -ukusno :dash:
 

Back
Top