Reno Megan II Sedan

Mutatota

Početnik
Poruka
4
Pozdrav ljudi,

prvi put sam na forumu i treba mi pomoc. Sta mislite o Reno-voj ponudi za Megan II Sedan od 11 990 za 1.4 kubika i punu opremu? Brine me koliko su im ta kola stajala i da li je bolje uzeti za malo manje pare novu Seat Ibizu?

Hvala unapred!
 
Pozdrav ljudi,

prvi put sam na forumu i treba mi pomoc. Sta mislite o Reno-voj ponudi za Megan II Sedan od 11 990 za 1.4 kubika i punu opremu? Brine me koliko su im ta kola stajala i da li je bolje uzeti za malo manje pare novu Seat Ibizu?

Hvala unapred!

http://forum.krstarica.com/threads/195888&page=137


Izmedju ta dva bih uzeo pre Megan zbog velicine, ali definitivno ne sa 1.4motorom
 
Vozim sedana od jula 2008, novog, 1.5 dci 85ks, rezime - veoma, veoma komotan automobil, napred i pozadi, odlican porodicni gepek, vrlo upravljiv, dobar za parkiranje, stabilan u voznji, odlicne kocnice, dobra pasivna bezbednost, potrosnja evro dizela - neverovatno mala (!), redovan servis (ovlasceni)- 100 eur, i generalno - lep automobil, barem ljudima iz mog okruzenja. Mana - plastika u unutrasnjosti nije bas najboljeg kvaliteta i generalno zavrsna obrada nije najsjajnija, vremenom primetis neke sitnice, koje nisu opasne ali mogu da nerviraju, npr.po neravnim gradskim ulicama se cuje treskanje plastike,super tiho, ali se cuje...Citam da je to problem i na drugim automobilima u klasi i mislim da niko nije utegnut....Kljucno pitanje - da li bih ponovo kupio isti - DA.Sa istim motorom - DA. Sa istim paketom opreme (pack clim) -NE, imam blagi utisak da su verzije sa boljim paketom opreme dosta zategnutije, mozda se varam...

E sad, preporuka - uzeti sto jaci motor, benzinac nikako ispod 1.6, jer automobil je poduzi, i uglavnom ga kupuju ljudi koji imaju potrebe za komoditetom, gepekom i sl.(ostali uzimaju berlinu), a to dalje znaci da je auto stalno pun i da je potrebno da potegne...osetices to, veruj mi...
 
Hvala na savetima. Mozda bi onda uzeo 1.6 posto je razlika oko 500 evra...mada mi je sada za oko zapao i Suzuki SX4 koji mi deluje kao dosta fin auto. Finansije su mi tanje pa bih morao da se uklopim do 12 000 evra i trazim sto bolju varijantu po toj ceni.
 

Back
Top