Veštački himen

soleares

Obećava
Poruka
70
Pojavila se neka hirurška intervencija koja devojkama stavlja veštački himen, da bi
kao opet bile nevine. To najviše koriste devojke u konzervativnim sredinama, jer
momci neće da ih žene ako nisu device.
Šte vi mislite o ovome?
Šte uopšte mislite o tome što danas neki momci i dalje za brak traže nevine cure?
Jel to zatucanost, ili kao neka mera predostrožnosti?
Vi muškarci, jel se vi gadite pomisli da sa nekom curom pravite dete a znate da je spavala
sa njih 5,6.....?
 
Pojavila se neka hirurška intervencija koja devojkama stavlja veštački himen, da bi
kao opet bile nevine. To najviše koriste devojke u konzervativnim sredinama, jer
momci neće da ih žene ako nisu device.
Šte vi mislite o ovome?
Šte uopšte mislite o tome što danas neki momci i dalje za brak traže nevine cure?
Jel to zatucanost, ili kao neka mera predostrožnosti?
Vi muškarci, jel se vi gadite pomisli da sa nekom curom pravite dete a znate da je spavala
sa njih 5,6.....?

Cula sam za to i citala u novinama...Po meni je to bolesno,najozbiljnije.Ljudi moji,pa ovo je 21.vek!!!! da izgubis nevinost i da ides pod hiruski noz da to opet "poprave"..ma,ajte molim Vas... Po meni je to cista zatucanost,ako je momku samo to vazno,da li je devojka nevina.Razumem i te devojke koje su na to da kazem "prisiljene" ako zive u porodicama koje bih ih se odrekle da saznaju za to da im cerka nije nevina i Boze "sramota" ako se uda a nije nevina...meni se to nikako ne dopada...A,ne razumem bas ni te cure koje odu na tu operaciju..Mislim,cemu laganje? Ako neko nece da te prihvati i zavioli,kao da ce me ceniti samo zbog nevinosti..Cista glupost..desava se i da se uda nevina i da se uda koja nije nevina..I jer to cini kvalitet braka,danas sutra? Ljudi prihvataju tudju decu iz zeninog ili mizevljevog braka,kako se vole,a ne da obracaju paznju jos i na to...Odakle muskarcima pravo,da osudjuju samo zene tako? I uvek klasima,mis smo svakakve ako nismo nevine a oni su muskarcine sto su imali sve vise...Ako se dvoje vole,ja mislim da ni njemu to ne treba da predstavlja problem jer cura nevina ili nije ili koliko ih je imala pre njega..Svi su imali neki zivot i neke osobe pre tog nekog sa kim se sada zabavljaju i sta praviti u 21.veku toliku famu oko toga...:)
 
Cula sam za to i citala u novinama...Po meni je to bolesno,najozbiljnije.Ljudi moji,pa ovo je 21.vek!!!! da izgubis nevinost i da ides pod hiruski noz da to opet "poprave"..ma,ajte molim Vas... Po meni je to cista zatucanost,ako je momku samo to vazno,da li je devojka nevina.Razumem i te devojke koje su na to da kazem "prisiljene" ako zive u porodicama koje bih ih se odrekle da saznaju za to da im cerka nije nevina i Boze "sramota" ako se uda a nije nevina...meni se to nikako ne dopada...A,ne razumem bas ni te cure koje odu na tu operaciju..Mislim,cemu laganje? Ako neko nece da te prihvati i zavioli,kao da ce me ceniti samo zbog nevinosti..Cista glupost..desava se i da se uda nevina i da se uda koja nije nevina..I jer to cini kvalitet braka,danas sutra? Ljudi prihvataju tudju decu iz zeninog ili mizevljevog braka,kako se vole,a ne da obracaju paznju jos i na to...Odakle muskarcima pravo,da osudjuju samo zene tako? I uvek klasima,mis smo svakakve ako nismo nevine a oni su muskarcine sto su imali sve vise...Ako se dvoje vole,ja mislim da ni njemu to ne treba da predstavlja problem jer cura nevina ili nije ili koliko ih je imala pre njega..Svi su imali neki zivot i neke osobe pre tog nekog sa kim se sada zabavljaju i sta praviti u 21.veku toliku famu oko toga...:)

to ne osudjuju muskarci vec prostaci

mediokritetska malogradjanstina + brdjanski mentalitet + verski fanatizam

zahtevaju nevinost od zenske pre braka

glupi su i oni koji to traze i one koje se tome podvrgavaju

ako lik zahteva da je nevina onda mu je stalo do nje = 0
ako porodica od toga pravi famu onda ce joj biti bolje bez te porodice

svako normalan samo opere ruke od celog tog sluchaja jer ne zeli da ima nikakve veze sa tim cirkusom
 
nisu problem te devojke nego njihovo musko okruzenje koje im ispira mozak da je imati decka i imati seks sa njim nesto ruzno. to JESTE za osudu, pocevsi od razmisljanja njihovih oceva, brace, celokupno.
to JESU zaostale sredine i zaostala razmisljanja, degradiranje ljudskih bica (u ovom slucaju zenskih), svodjenje njihovog bitisanja na puko pracenje direktiva od strane onih-koji-nose-penis, ah, kakva uzvisenost......
i ovo jeste za povracanje.
ovo jeste za osudu.
ovo jeste bolest.
neki muski poremecaj, zatucanost prvog reda, retardiranost, umobolnost, svodjenje zena na predmete. za vlasnistvo. na nule.
 
Pojavila se neka hirurška intervencija koja devojkama stavlja veštački himen, da bi
kao opet bile nevine. To najviše koriste devojke u konzervativnim sredinama, jer
momci neće da ih žene ako nisu device.
Šte vi mislite o ovome?
Šte uopšte mislite o tome što danas neki momci i dalje za brak traže nevine cure?
Jel to zatucanost, ili kao neka mera predostrožnosti?
Vi muškarci, jel se vi gadite pomisli da sa nekom curom pravite dete a znate da je spavala
sa njih 5,6.....?

teška glupost...
...ti što traže, samo gube vreme...
...beše jednom ovde neka iz NP ili odakle već, taze udata...neka muslimanska sredina...otvorila sirota temu...imala grdnih problema s mužem, jer ga je izlagala da je nevina, a nije bila...
 
Pojavila se neka hirurška intervencija koja devojkama stavlja veštački himen, da bi
kao opet bile nevine. To najviše koriste devojke u konzervativnim sredinama, jer
momci neće da ih žene ako nisu device.
Šte vi mislite o ovome?
Šte uopšte mislite o tome što danas neki momci i dalje za brak traže nevine cure?
Jel to zatucanost, ili kao neka mera predostrožnosti?
Vi muškarci, jel se vi gadite pomisli da sa nekom curom pravite dete a znate da je spavala
sa njih 5,6.....?

Pa nisam znao da pichka ima brojač:think::think:
 
Pojavila se neka hirurška intervencija koja devojkama stavlja veštački himen, da bi
kao opet bile nevine. To najviše koriste devojke u konzervativnim sredinama, jer
momci neće da ih žene ako nisu device.
Šte vi mislite o ovome?
Šte uopšte mislite o tome što danas neki momci i dalje za brak traže nevine cure?
Jel to zatucanost, ili kao neka mera predostrožnosti?
Vi muškarci, jel se vi gadite pomisli da sa nekom curom pravite dete a znate da je spavala
sa njih 5,6.....?
a, to razvukivanje preostalog tkiva, preko *****... bas ce da ponisti citavu njenu seksualnu istoriju
ma da :roll:
mislim da tu nema nikakve filozofije,
samo obicna sadisticka crta muskarca koji se pali na cjepanje himena
 
Ušivanje himena je u poslednje vreme postalo pomodarstvo i dobro se naplaćuje.
Mnogi muškarci imaju bojazan da će biti lošiji ljubavnici nego prethodni koga su devojke imale, pa stoga bi najradije ženili nevinu kako bi je "oblikovali prema svojim gabaritima".

I žene imaju potrebe kao muškarci. Ako je imala njih nekoliko onda je laka a ako je on imao njih nekoliko onda je baja. Tu bi aršini trebali biti isti. Naravno da je to zatucanost jer još uvek smo pod uticajem patrijarhata, a malo ko ga se pridržava. Kako koja generacija stasava sve je luđa i luđa.

Ako je prava ljubav u pitanju onda nije važno ko je sa koliko partnera bio. Tada je važno da iskrice vrcaju a ostalo, nadam se da znate kako ide.
 
Pojavila se neka hirurška intervencija koja devojkama stavlja veštački himen, da bi
kao opet bile nevine. To najviše koriste devojke u konzervativnim sredinama, jer
momci neće da ih žene ako nisu device.
Šte vi mislite o ovome?
Šte uopšte mislite o tome što danas neki momci i dalje za brak traže nevine cure?
Jel to zatucanost, ili kao neka mera predostrožnosti?
Vi muškarci, jel se vi gadite pomisli da sa nekom curom pravite dete a znate da je spavala
sa njih 5,6.....?

Bila tema..da, jedino ostalo da glasamo ko je gluplji, te zene koje urade takvu operaciju ili muzevi sto traze "nevinu"
 

Back
Top